نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 56 از 420 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

سلام دوستان، من هم امروز ایمیل AOR دریافت کردم. در تاریخ 29 اکتبر هم فایل نامبر گرفته بودم. 23 روز بین این دو فاصله بود. با آرزوی موفقیت برای همه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Enthusiasm نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان ادمین اسپردشیت لطفا یک ستون رو اختصاص به شرکتهای پیکاپ ویزا ومیزان رضایتمندی قرار دهید با توجه به اینکه بعضی از شرکتها به تعهدات خود از قبیل دریافت ویزا طی بازه زمانی یک هفته تا ده روز پابند نیستند و طبق قوانین فروم تبلیغ ویا ذکر نام شرکت در انجمن محدود می باشد و از این مرحله به بعد دوستان 2014 بزودی اکثرا پاس ریکوئست میشوند نیازبه تبادل اطلاعات وهماهنگی در این زمینه ضروریست.
    با سپاس
    مساله مورد نظرتون رو با مدیران انجمن مطرح کردیم تا با مقررات انجمن در تضاد نباشیم. طبق قانون انجمن نظر دادن در مورد خدمات شرکتها فقط در انجمن خدمات و برای کاربرانی که بیش از 20 ارسال دارند امکان پذیر هست. تصمیم بر این شد که یک تاپیک برای این موضوع ایجاد کنیم و لینک اون تاپیک رو هم در اسپردشیت وارد کنیم تا دوستان بتونن در محیط مشخص شده به تبادل نظر بپردازن.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed62 نمایش پست ها
    دوستان وضعیت پرونده من در ECAS امروز (Nov 22) از 2 خط به شکل زیر

We received your application for permanent residence on May 8, 2014

Medical results have been received

به 4 خط به شکل زیر تغییر پیدا کرد.

We received your application for permanent residence on May 8, 2014

We started processing your application on November 19, 2014

Medical results have been received

A decision has been made on your application. The office will contact you concerning this decision

یعنی جای خط 2 و 3 با هم عوض شد و اینکه خطوط مربوط به پراسسینگ و دسیژن با هم اضافه شدند! ار آنجایی که بعضی از دوستان قبل از مدیکال، پراسسینگ استارتد شدند و بعضی ها بعد از آن و همچنین از آنجایی که در کل الگوی خاصی تا به حال بین زمان پراسسینگ استارتد و دسیژن مید ندیدیم، با توجه به صحبت های قبلی دوستان فکر می کنم بهتره برای تخمین میانگین زمان انتظار، فاصله انجام مدیکال و آپدیت مدارک تا زمان دسیژن مید را در نظر بگیریم و زیاد به زمان و ترتیب اضافه شدن خطوط توجه نداشته باشیم.

با آرزوی موفقیت برای همه
    سلام من خیلی شرایطم با شما مشابه.من مدارکم رو 12 می فرستادم.فایل نامبرم رو 25 آگوست گرفتم مدیکالم 29 سپتامبر رسید شد و سوء پیشینه و لندینگ فی رو تا 17 اکتبر (مهلتی که داده بودند) ارسال کردم.اما هنوز خبری نیست.می تونین بهم بگید سربازی شما کجا بوده؟چون من همسرم سربازیشون سپاه بوده و میگن کسانی که سپاه بودن ممکنه بیشتر طول بکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kam4k نمایش پست ها
    سلام من خیلی شرایطم با شما مشابه.من مدارکم رو 12 می فرستادم.فایل نامبرم رو 25 آگوست گرفتم مدیکالم 29 سپتامبر رسید شد و سوء پیشینه و لندینگ فی رو تا 17 اکتبر (مهلتی که داده بودند) ارسال کردم.اما هنوز خبری نیست.می تونین بهم بگید سربازی شما کجا بوده؟چون من همسرم سربازیشون سپاه بوده و میگن کسانی که سپاه بودن ممکنه بیشتر طول بکشه
    سلام. نگران نباشید. همین روزها حتما کاراتون درست میشه. من سربازی معاف بودم و تو آپدیت مدارک کارت معافیت ازم خواستن که براشون فرستادم
    CIO 8 May 2014, PER 19 Aug 2014, AOR (Paris Office) 6 Sep 2014, RPRF sent 16 Sep 2014, Medical Received by VO 27 Sep 2014, Decision made 22 Nov 2014, Visa issued on 19 Nov 2014, Passport request 24 Nov 2014, Expiry date of the visa 24 Aug 2015, Passport returned on 9 Dec 2014 after visa pickup

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط kam4k نمایش پست ها
    نگران نباشید. چند نفر سپاهی سال های پیش بودند که طول کشیدند و سوال اضافه هم براشون اومده و گرفتند و رفتند الان هم کانادا هستند.

بنا به دلایلی ولی دانشجویی ها رو گیر میدن و رد می کنند ولی مهاجرتی ها نه.

ApplyAbroad Veteran

با توجه به نزدیک شدن به زمان Pass Request شدن متقاضیان مهاجرت شغلی فدرال 2014 و بنا به درخواست دوستان مبنی بر به اشتراک گذاشتن تجربه های افراد در خصوص شرکتهایی که خدمات Pick-up ویزا رو انجام میدن ، این تاپیک رو ایجاد کردیم تا بستری برای این کار باشه و دوستان از تجربیات هم بهره مند بشن.

لطفاً در مورد استفاده از این موضوع به قوانین ذکر شده توجه داشته باشید.
    موفق باشید.

Junior Member

اگه ميشه راهنمايي كنيد. ايميل آپديت مدارك من اين بود:
    - a detailed and updated copy of your Curriculum Vitae (CV or resume)
    bearing information about your employer, your responsibilities and
    also information about your education, for Mr,

- a copy of the Military Card or Military Exemption Card. Please
    provide explanations regarding rank, unit and location, Mr, and,

- police certificate, issued within the last three months by the
    Iranian Authorities, for Mr.
    با توجه به اينكه خود من اپليكنت اصلي هستم، و در آپديت مدارك در مورد گواهي عدم سو پيشينه فقط ذكر شده for Mr، يعني لازم نيست من دوباره گواهي عدم سو پيشينه بفرستم؟ فقط براي همسرم (Mr) رو بفرستم كافيه؟ با توجه به اينكه مدارك من ١٣ june رسيده، و ميترسم كه گواهي من هم اكسپاير شده باشه. كسي هست تو دوستان كه ازش فقط سوء پيشينه همسرش رو خواسته باشن؟

با سلام و تبریک به همه دوستان عزیز که فایل نامبر گرفته اند و به امید موفقیت کامل برای همه
    کسی اطلاع داره که مدت اعتبار ویزای دریافتی چند وقت است؟ یعنی چه مدت برای اولین ورود به کانادا زمان خواهیم داشت؟
    ممنون از پاسختون

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط Farimatp نمایش پست ها
    اگه ميشه راهنمايي كنيد. ايميل آپديت مدارك من اين بود:
    - a detailed and updated copy of your Curriculum Vitae (CV or resume)
    bearing information about your employer, your responsibilities and
    also information about your education, for Mr,

- a copy of the Military Card or Military Exemption Card. Please
    provide explanations regarding rank, unit and location, Mr, and,

- police certificate, issued within the last three months by the
    Iranian Authorities, for Mr.
    با توجه به اينكه خود من اپليكنت اصلي هستم، و در آپديت مدارك در مورد گواهي عدم سو پيشينه فقط ذكر شده for Mr، يعني لازم نيست من دوباره گواهي عدم سو پيشينه بفرستم؟ فقط براي همسرم (Mr) رو بفرستم كافيه؟ با توجه به اينكه مدارك من ١٣ june رسيده، و ميترسم كه گواهي من هم اكسپاير شده باشه. كسي هست تو دوستان كه ازش فقط سوء پيشينه همسرش رو خواسته باشن؟
    هرچیزی ازتون خواستند رو بفرستید، نه بیشتر
    کیس با کیس فرق داره، ظاهرا واسه شما فقط واسه همسرتون رو خواستند، پس فقط واسه ایشون رو بفرستید
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin88 نمایش پست ها
    با سلام و تبریک به همه دوستان عزیز که فایل نامبر گرفته اند و به امید موفقیت کامل برای همه
    کسی اطلاع داره که مدت اعتبار ویزای دریافتی چند وقت است؟ یعنی چه مدت برای اولین ورود به کانادا زمان خواهیم داشت؟
    ممنون از پاسختون
    از زمان انجام مدیکال ، یکسال اعتبار داره ، تا یکبار به کانادا ورود کنید ،
    که زمانی که شما ویزا میگیرید ، قسمتی از این زمان در پروسه پاس ریکوئست و پیکاپ ویزا گذشته است.
    یعنی در عمل از زمانی که ویزا میگیرید 6-8 ماه وقت دارید تا یکبار به کانادا ورود داشته باشید
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)