نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 62 از 420 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

دوستان سلام
    فابل نامبر ما هم اومد.
    حالا باید صبر کنیم که AOR بیاد دیگه ؟ کاری که نباید بکنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoox نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان من یه سوال دارم. با توجه به اینکه من مدیکالمو 21 اکتبر انجام دادم و هنوز خط Medical received ، برای Application status ام اضافه نشده، به نظرتون یه ایمیل پیگیری به آفیس پاریس بزنم ؟ نگرانم نکنه مدیکالم رو نگرفته باشن!!
    البته استارت پراسسینگ رو دارم اما از قبل از انجام مدیکال اضافه شده بود.
    سلام. بالاخره خط medical recieved اضافه شد به استاتوستون؟ چون من هم يه همچين مشكلي دارم. البته موقع انجام آزمايش مديكال متوجه شديم كه شماره پاسپورت شوهرم رو اشتباه وارد كرده بودند. كه بهشون نامه زديم و قضيه رو گفتيم. خود دكتر هم گفت اين اشتباها عاديه. ولي ميگم شايد به اين خاطر هنوز medical recieved نزدن. شما همچين اشكالي نداشتين تو فرم مديكالتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط NEGARIN2 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    فابل نامبر ما هم اومد.
    حالا باید صبر کنیم که AOR بیاد دیگه ؟ کاری که نباید بکنیم؟
    سلام

تبریک. میشه بگین کی مدارک رسید و کی پول نقد شد؟ فاصله بین برداشت پول تا فایل نامبر چند روز بود؟

Junior Member

دوستان مدیکال ما هم امروز اومد. یک هفته بعد از AOR.

Junior Member

فقط دوستان یه سوال. از ما خواسته پاسپورت دخترمو عوض کنیم و عکس جدید بذاریم چون عکس مال دوره نوزادیشه. ولی از اعتبارش دو سال و نیم مونده. چکار کنیم قبول کنن عوض کنن?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kolak16 نمایش پست ها
    فقط دوستان یه سوال. از ما خواسته پاسپورت دخترمو عوض کنیم و عکس جدید بذاریم چون عکس مال دوره نوزادیشه. ولی از اعتبارش دو سال و نیم مونده. چکار کنیم قبول کنن عوض کنن?
    کاری نباید کنین، اون ها وظیفه شون هست عوض کنن. نیاز به بهونه و توضیح هم نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    من پاس ریکوئست شدم اما علی رغم اینکه پاسپورتم را جدید گرفته بودم و کپی آن را در زمان update مدارک ارسال کرده بودم باز در ایمیل پاس ریکوئست از من خواستند که پاسپورتم را renew کنم!!! بنظر شما ارسال مجدد صفحه اول پاسپورت هایمان کفایت می کنه و ویزا حسب پاسپورت جدید صادر می شود؟
    همچنین برای گرفتن ویزا باید به آنکارا مراجعه کنیم؟ چه مدت وقت داریم برای اخذ ویزا؟ به چه صورت می توانیم ویزا را بدون حضور خودمان بگیریم (چه آژانسی پیشنهاد می دهید با چه هزینه ای؟)؟
    با آرزوی موفقیت برای همه شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarane نمایش پست ها
    سلام

تبریک. میشه بگین کی مدارک رسید و کی پول نقد شد؟ فاصله بین برداشت پول تا فایل نامبر چند روز بود؟
    مدارک اول آگست رسیده، 11 نوامبر پول نقد شده و 25 نوامبر فایل نامبر اومد

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز
    مدیکال و آپدیتم امروز رسید.چند تا سوال داشتم اگه ممکنه کمک کنید:
    1 – چه دکتری رو واسه مدیکال(تهران) پیشنهاد می دید.

2-توی آپدیتم مواردی هست که می خواستم نظرتونو بدونم:
    2-1:توضیح دقیق راجع به فاصله زمانی بین اتمام دانشگاه و شروع کار(که در حال اقدام برای معافیت سربازی و جستجو برای کار بوده ام.در واقع بیکار بودم.).چی بنویسم به نظرتون؟(5 ماه)
    2-2:از من و خانمم cv خواسته.در حالیکه خانمم اصلا شاغل نبوده است.چجوری باید به نظرتون cv تهیه شه برای ایشان؟
    2-3: هزبنه اولبه از ویزا کارت دوستم برداشت شده.حالا یک سوال پرسیده که با توجه به محدودینهای پرداختی در ایران چگونه پرداختتونو انجام دادی( کسی همچین سوالی ازش شده.)
    2-4 :کارت معافیت ازم خواستن.معافیت من پزشکیه (ضعیفی چشم).به نظرتون به ریز بگم علت معافیتو؟

3- شما برای پرداخت آنلاین هزینه 490 دلار . شرکتی سراغ دارید توی تهران؟

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ushiya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پاس ریکوئست شدم اما علی رغم اینکه پاسپورتم را جدید گرفته بودم و کپی آن را در زمان update مدارک ارسال کرده بودم باز در ایمیل پاس ریکوئست از من خواستند که پاسپورتم را renew کنم!!! بنظر شما ارسال مجدد صفحه اول پاسپورت هایمان کفایت می کنه و ویزا حسب پاسپورت جدید صادر می شود؟
    همچنین برای گرفتن ویزا باید به آنکارا مراجعه کنیم؟ چه مدت وقت داریم برای اخذ ویزا؟ به چه صورت می توانیم ویزا را بدون حضور خودمان بگیریم (چه آژانسی پیشنهاد می دهید با چه هزینه ای؟)؟
    با آرزوی موفقیت برای همه شما
    درود,تبریک فراوان به شما دوست عزیز
    ممنون میشم اگر لطف بفرمایید و اطلاعاتتون رو در این جدول وارد کنید و احیانا اگر نکته حائز اهمیتی به ذهنتون می رسه که می تونه کمک من و باقی دوستان می کنه رو یاداور بشید.
    سپاس گزارم.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)