نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 63 از 420 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia24 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    مدیکال و آپدیتم امروز رسید.چند تا سوال داشتم اگه ممکنه کمک کنید:
    1 – چه دکتری رو واسه مدیکال(تهران) پیشنهاد می دید.

2-توی آپدیتم مواردی هست که می خواستم نظرتونو بدونم:
    2-1:توضیح دقیق راجع به فاصله زمانی بین اتمام دانشگاه و شروع کار(که در حال اقدام برای معافیت سربازی و جستجو برای کار بوده ام.در واقع بیکار بودم.).چی بنویسم به نظرتون؟(5 ماه)
    2-2:از من و خانمم cv خواسته.در حالیکه خانمم اصلا شاغل نبوده است.چجوری باید به نظرتون cv تهیه شه برای ایشان؟
    2-3: هزبنه اولبه از ویزا کارت دوستم برداشت شده.حالا یک سوال پرسیده که با توجه به محدودینهای پرداختی در ایران چگونه پرداختتونو انجام دادی( کسی همچین سوالی ازش شده.)
    2-4 :کارت معافیت ازم خواستن.معافیت من پزشکیه (ضعیفی چشم).به نظرتون به ریز بگم علت معافیتو؟

3- شما برای پرداخت آنلاین هزینه 490 دلار . شرکتی سراغ دارید توی تهران؟
    سلام و تبريك به شما.

1-توي اسپريدشيت بچه ها به دكترهايي كه رفتن امتياز دادن اونو ببينيد شايد توي تصميم گيري كمكتون بكنه.

2-1 من هم فاصله مشابهي رو داشتم و نوشتم unemployed
    2-2 فكر ميكنم بايد سوابق تحصيلي و زبان و تحقيقي و اينجور چيزا توي CV ايشون نوشته بشه
    2-3 از من نپرسيدن اما حقيقت رو بگيد
    2-4 نميدونم

3- شركتهايي كه توي اين سايت تبليغ ميكنه معتبرن گويا .اگه اسم بگم پست رو پاك ميكنن چون تبليغه.

اينا نظر من بود.باز تحقيق كنيد.

Junior Member

یکسال پس از تاریخ ارسال مدیکال

Junior Member

سلام میشه بفرمایید تاریخ دریافت PER و AOR تون کی بوده؟ ایمیل مدیکال تو اینباکس بود یا تو اسپم؟

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز اگر اطلاعات خودتون رو در اسپرید شیت که دوستان ادمین زحمت تهیه اش رو کشیده اند وارد کنید و به این طریق در داشتن آمار درست به همه کمک کنید مطمئنا سایر دوستان هم با احساس مسئولیت بیشتری به کمک شما خواهند شتافت

Junior Member

سلام
    من در مورد رسید RPRF یه سوال داشتم. برای من یکی از اقوام هزینه رو آنلاین پرداخت کرد و رسیدش برام ایمیل شد. توی رسید علاوه بر اطلاعات پرداخت، یه جدول هست که مشخصات پرداخت کننده هست. توی اون جدول فقط اسم پرداخت کننده نوشته شده و قسمت ادرس و کد پستی و ... خالی هست. میخواستم بدونم باید این اطلاعاتو دستی وارد کنم یا لازم نیست؟

Junior Member

سلام به همگی، امیدوارم این روزهای پر استرس زودتر تموم بشه، البته با دست پر
    اول میخواستم از مدیر سایت و گروه تشکر کنم، چون این سایت واقعا به من در طول این پروسه کمک کرده، بعد هم ممنون از کسانی که دارن اسپرد شیت رو مدیریت میکنن، واقعا کمک کننده است.
    یه درخواست دارم. البته هنوز فایل نامبر من نیومده و مدارکم 20 آگوست رسیده CIC، ولی میخواستم بدونم مراحل بعد از دریافت فایل نامبر به ترتیب چه صورت است؟ اگر بهم بگید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ushiya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پاس ریکوئست شدم اما علی رغم اینکه پاسپورتم را جدید گرفته بودم و کپی آن را در زمان update مدارک ارسال کرده بودم باز در ایمیل پاس ریکوئست از من خواستند که پاسپورتم را renew کنم!!! بنظر شما ارسال مجدد صفحه اول پاسپورت هایمان کفایت می کنه و ویزا حسب پاسپورت جدید صادر می شود؟
    همچنین برای گرفتن ویزا باید به آنکارا مراجعه کنیم؟ چه مدت وقت داریم برای اخذ ویزا؟ به چه صورت می توانیم ویزا را بدون حضور خودمان بگیریم (چه آژانسی پیشنهاد می دهید با چه هزینه ای؟)؟
    با آرزوی موفقیت برای همه شما

سلام
    می تونم بپرسم پاسپورت اولیه چقدر اعتبار داشت ؟
    در زمان update هم ازتون خواسته بودند پاس را renew کنید؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshad_h نمایش پست ها
    سلام
    می تونم بپرسم پاسپورت اولیه چقدر اعتبار داشت ؟
    در زمان update هم ازتون خواسته بودند پاس را renew کنید؟
    مرسی
    پاسپورت اوليه تا April 2015 اعتبار داشت و در زمان update هم از من خواستند كه renew كنم و من كپي پاس جديد رو واسشون فرستادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farimatp نمایش پست ها
    من ١٢ روز پيش آزمايشات Medical رو فرستادم. ولي هنوز توي services3.cic.gc.ca خطي به status اضافه نشده و ننوشته medical recieved.
    البته من باردارم و بعد از مديكال از بيمارستان پارس با دكترم (فريبا مقصوديان) از كانادا تماس گرفتن و تاريخ حدودي زايمان رو پرسيدند. ولي به هر حال نميفهمم كه چرا نمينويسن medical recieved.
    نگرانم. ميترسم به خاطر بچه مشكلي پيش بياد. لطفأ راهنمايي كنيد.
    با سلام
    آيا عكس قفسه سينه رو هم انجام داديد. يعني كليه ازمايشات رو تكميل كرده ايد و مديكال ارسال شده است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meka نمایش پست ها
    با سلام
    آيا عكس قفسه سينه رو هم انجام داديد. يعني كليه ازمايشات رو تكميل كرده ايد و مديكال ارسال شده است؟
    بله. همه رو كامل فرستادم. چون هم پزشك خودم و هم دكتر مقصوديان اجازه دادند كه با شيلد عكس قفسه سينه بگيرم. مثل اينكه فقط ٣ ماه اول خطرناكه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)