نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 64 از 420 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

سلام دوستان

1.درمورد ارسال کارت پایان خدمت می خواستم بدونم که اسکن ترجمه اش کافیه ایمیل بشه؟
    2.برای پرداخت آنلاین باید از طریق صفحه شخصی خودم برم تو قسمت Payment یا از طریق سایت CIC؟ چون از طریق لینکی که تو ایمیل سفارت هست میرم لینک انتخاب نوع پرداخت فعال نیست.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nbi1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان

1.درمورد ارسال کارت پایان خدمت می خواستم بدونم که اسکن ترجمه اش کافیه ایمیل بشه؟
    2.برای پرداخت آنلاین باید از طریق صفحه شخصی خودم برم تو قسمت Payment یا از طریق سایت CIC؟ چون از طریق لینکی که تو ایمیل سفارت هست میرم لینک انتخاب نوع پرداخت فعال نیست.

با تشکر
    در مورد سوال دومتون :
    بعد از کلیک کردن روی لینک مربوطه و باز شدن صفحه، روی Pay your fees در ستون سمت چپ صفحه کلیک کنید. صفحه ای که باز می شود امکان انتخاب نوع پردادخت و طی مراحل بعدی را دارد.

Banned

سلام دوستان

با تشکر
    تا جایی که من از صحبت‌های دوستان متوجه شده‌ام، ارسال اسکن ترجمه از طریق ایمیل کافی است.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sh92 نمایش پست ها
    سلام به همگی، امیدوارم این روزهای پر استرس زودتر تموم بشه، البته با دست پر
    اول میخواستم از مدیر سایت و گروه تشکر کنم، چون این سایت واقعا به من در طول این پروسه کمک کرده، بعد هم ممنون از کسانی که دارن اسپرد شیت رو مدیریت میکنن، واقعا کمک کننده است.
    یه درخواست دارم. البته هنوز فایل نامبر من نیومده و مدارکم 20 آگوست رسیده CIC، ولی میخواستم بدونم مراحل بعد از دریافت فایل نامبر به ترتیب چه صورت است؟ اگر بهم بگید ممنون میشم.
    انشاءالله به‌زودی فایل نامبر را می‌گیرید. سپس:
    ۱. مدارک شما به ویزا آفیس ارسال می‌شود و ایمیلی از آنجا می‌گیرید. (موسوم به AOR، ویزا آفیس ایرانی‌ها امسال پاریس بوده است).
    ۲. ویزا آفیس از شما احتمالا یک سری آپدیت مدارک خواهد خواست.
    ۳. ویزا آفیس درخواست مدیکال و واریز RPRF را از شما خواهد خواست.
    ۴. با ارسال آپدیت مدارک، رسید RPRF و نتایج مدیکال (توسط پزشک) باید منتظر پاس ریکوئست باشید.
    ۵. با درخواست پاس ریکوئست، شما حضوری یا غیرحضوری می‌توانید پاسپورت خود را به ترکیه ببرید تا ویزای PR در آنها درج شود
    ۶. نهایتا تا آخرین روزِ اعتبارِ ویزا (که معمولا یک سال پس از مدیکال است)، شما می‌توانید وارد کانادا شوید و به‌ اصطلاح لند کنید.
    ۷. پس از لندینگ و بررسی نهایی در نقطۀ مرزی توسط آفیسرهای ادارۀ مهاجرت، شما وارد خاک کانادا می‌شوید. همین‌جا آدرسی را برای دریافت کارت PR اعلام می‌کنید.
    ۸. با دریافت کارت PR (که معمولا تا ۳ ماه بعد ارسال می‌شود) می‌توانید بدون محدودیت از کانادا خارج و به آن داخل شوید. البته باید یک حداقل شرط اقامت را از لحاظ زمان رعایت کنید تا کارت شما بعدا قابل تمدید باشد.
    ۹. پس از گذشت چند سال و داشتن شرایط لازم، می‌توانید درخواست شهروندی کانادا را بدهید و با گرفتن پاسپورت کانادایی، رسما شهروند کانادا شوید و از آن پس به‌ عنوان یک تبعۀ کانادا به کشورهای دیگر مسافرت کنید.

توضیح اصطلاحات را می‌توانید در برگۀ Abbreviations در اسپردشیت ایرانی‌ها بیابید. پیشنهاد می‌کنم خود شما هم اطلاعات خود را در این اسپردشیت وارد کنید. لینک‌های هر دو مورد در امضای من هست.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsibird نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد رسید RPRF یه سوال داشتم. برای من یکی از اقوام هزینه رو آنلاین پرداخت کرد و رسیدش برام ایمیل شد. توی رسید علاوه بر اطلاعات پرداخت، یه جدول هست که مشخصات پرداخت کننده هست. توی اون جدول فقط اسم پرداخت کننده نوشته شده و قسمت ادرس و کد پستی و ... خالی هست. میخواستم بدونم باید این اطلاعاتو دستی وارد کنم یا لازم نیست؟
    دوستان، کسی نیست که در مورد رسید RPRF بتونه راهنماییم کنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2132

با سلام
    من دستی اطلاعات رو وارد کردم. البته اطلاعات پرداخت کننده وجه رو
    ولی فکر کنم مهم نباشه

Junior Member

سلام
    من هم فکر نمی کنم خیلی مهم باشه.
    وقتی می خواستم پر کنم، داخل سایت CanadaVisa گشتم، دیدم بعضی ها خالی ارسال می کنند و بعضی ها هم دستی پرش می کنند.
    خودم ترجیح دادم طبق اطلاعات main applicant پرش کنم، چونکه UCI رو هم پرسیده بود.

از همه دوستان درخواست می کنم اطلاعات خودشونو توسط لینک زیر به Spread Sheet ایرانیها اضافه کنند: http://tinyurl.com/fsw2014iraniansentry
    اطلاعات Spread Sheet توسط لینک زیر قابل مشاهده است: http://tinyurl.com/fsw2014iraniansspreadsheet

Junior Member

با سلام

من قبلا" یه جایی خونده بودم که 2 ماه برا ارسال مدیکال فرصت میدن ولی الان برا من فقط 30 روز مهلت دادن برا بقیه دوستان هم همینطوره؟
    من زنگ زدم مطب دکتر و منشی گفت مبلغ ویزیت بایدبدلار(110)دلار پرداخت بشه فکر کنم قبلا" دوستان می گفتن به تومن بود احتمالا" به خاطر نوسان(بالا رفتن قیمت دلاره) .

با تشکر
    ویرایش توسط nbi1980 : November 29th, 2014 در ساعت 04:35 PM

Junior Member

با سلام

من قبلا" یه جایی خونده بودم که 2 ماه برا ارسال مدیکال فرصت میدن ولی الان برا من فقط 30 روز مهلت دادن برا بقیه دوستان هم همینطوره؟

با تشکر
    واسه من 2 ماه مهلت دادن 30 روز هم كافي هست

سلام دوستانچند تا سوال :1-اگر درست متوجه شده باشم همه مدارکی که در مرحله آپدیت میخوان ( از جمله کارت پایان خدمت، رسید پرداخت لندینگ فی و...) رو با ایمیل میفرستیم و نیازی به پست مدارک نیست درسته؟ 2- مدیکال هم توسط پزشک سابمیت میشه؟ 3- برای پرداخت لندینگ فی چنانچه از طریق شرکت ها اقدام کنیم ، آیا میبایستی اطلاعات شخصی مونو (از قبیل فایل نامبر، UCI , ...) بهشون بدیم؟خیلی ممنون از پاسختون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)