نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 66 از 420 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

دوست عزیز
    تعرفه ای که حداقل در بیمارستان دی از بنده گرفتند به ازای هر نفر (زن - شوهر ) 350 هزار تومان بود و برای فرزند کمی کمتر.
    البته این هزینه فقط ویزیت پزشک هست و هزینه آزمایش ها باید جداگانه پرداخت بشه و بچه ها از برخی ازمایش ها معاف هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin88 نمایش پست ها
    با عرض تبریک دوست عزیز

ویزیت هر نفر 110 دلاره؟ یعنی برا یک خونواده 3 نفره (پدرو مادر و فرزند 5 ساله) 330 دلار میخوان؟
    با تشکر

Junior Member

دوست عزیز
    اتفاقی که برای شما افتاده کاملا طبیعی هست.
    حداقل برای خود بنده هم دقیقا اتفاقی مشابه شما افتاد. یعنی درخواست آپدیت مدارک و پرداخت لندینگ فی اومد و چند روز بعدش ایمیل مدیکال اومد که در همون ایمیل مدیکال فرم های مدیکال به صورت پی دی اف بود که فقط کافی هست پرینت بگیرید و به همراه عکس با خودتون ببرید نزد پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط amir99999 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من تحت کد 1111 اقدام کردم. شرایط پرونده ام به شرح زیر :

1. We received your application for permanent residence on June 12, 2014.
    2. We started processing your application on November 26, 2014.

امروز 29 Nov وکیلم بهم زنگ زد و گفت باید Landing Fee بپردازم و رزومه ام رو هم آپدیت کنم ظرف مدت 60 روز. وقتی بهش گفتم که من هنوز مدیکال برام نیومده گفت طبیعیه. اما یک ساعت بعد زنگ زد و گفت مدیکال شما هم اومد. راستش جا خوردم. میشه Medical و Landing Fee با هم بیاد؟ نمیدونم وکیلم راست میگه یا دروغ. بعدش با یک ایمیل فرم مدیکال رو برام فرستاد. ببخشید اگه سوالم پیش پا افتاده است اما نباید فرم مدیکال به صورت Hard copy و غیر الکترونیکی به آدرس اعلامی بیاد و اون فرم را به دکتر بدید تا پس از پر کردن برای ویزا آفیس ارسال کنه و آیا ایمیل اکی هست؟ ممنون میشم به دو سوالم جواب بدید

با تشکر از همه و ارزوی موفقیت برای همه

نقل قول نوشته اصلی توسط kolak16 نمایش پست ها
    دوستان، به ما گفتند برای تعویض پاسپورت با اعتبار بیشتر از یکسال باید از داره گذرنامه در ستارخان، شهر آرا نامه بیاریم.
    منم شرایطم مثل شماست، رفتم اداره گذرنامه شهر آرا، بهشون گفتم یک ویزای بلند مدت می خواهم بگیرم و اعتبار پاسپورتم 15 ماهه، بهم گفت یه درخواست دست نویس بنویس و بده، بعدشم برام مهر و امضا کرد و گفت برو پلیس +10 برای تعویض.
    بهتره که این کارو انجام بدی و ریسک نکنی

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یک سوال داشتم .یکی از دوستام واسم RPRF رو پرداخت کرده.رسیدش واسم ایمیل شده و اسم دارنده کارت اسم دوستمه.اینو همینجوری ایمیل کنم یا اینکه روش توضیحات بنویسم؟

Junior Member

دوستان عزیز
    با سلام.آیا مدارک آپدیت رو میشه فقط ایمیل کرد(,RPRF,cv,renew passport, ترجمه کارت معافیت)؟paris-immigration@international.gc.ca؟
    و اگر بخواهیم پست کنیم.آدرس 75008 Paris و37, avenue Montaigne وCanadian Embassy وImmigration Section ؟

Junior Member

سلام
    دوستانی که مدیکالشون اومده.... معمولا چند وقت بعد از دریافت فایل نامبر مدیکال میاد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir43286 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که مدیکالشون اومده.... معمولا چند وقت بعد از دریافت فایل نامبر مدیکال میاد؟
    پیشنهاد می‌کنم زمان‌ها را در اسپردشیت ایرانی‌ها چک کنید و خودتان هم اطلاعاتتان را وارد کنید. لینک‌هایش در امضای من هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia24 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یک سوال داشتم .یکی از دوستام واسم RPRF رو پرداخت کرده.رسیدش واسم ایمیل شده و اسم دارنده کارت اسم دوستمه.اینو همینجوری ایمیل کنم یا اینکه روش توضیحات بنویسم؟
    دوست عزیز خیلی فرقی نمیکنه ، من بدون درج اسم خودم فرستادم و مشکلی هم پیش نیومد ، خیلی از دوستان هم اسمشون رو روش نوشتن و اسکنش رو فرستادن. برای ویزا آفیس در کل اون شماره رسید مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia24 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    با سلام.آیا مدارک آپدیت رو میشه فقط ایمیل کرد(,RPRF,cv,renew passport, ترجمه کارت معافیت)؟paris-immigration@international.gc.ca؟
    و اگر بخواهیم پست کنیم.آدرس 75008 Paris و37, avenue Montaigne وCanadian Embassy وImmigration Section ؟
    دوست عزیز اگر تو ایمیل آپدیتتون ذکر شده که با ایمیل میتونید ارسال کنید ، نیازی به ارسال با پست نیست (البته این سوال در صفخات قبل حسابی در موردش بحث شده بود)

Junior Member

سلام به همگی. از کجا میشه لیست پزشکان معتمد رو برای انجام مدیکال دید و انتخاب کرد. آیا اگر برای آنکارا اقدام کردیم و کشور مبدا ایران هست حتما باید در ایران مدیکال رو بدیم؟ از دوستان اگر کسی اطلاع داره من ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)