نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 420 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 4192

موضوع: FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

من سال گذشته برای استرالیا هم اقدام کردم و اتفاقا این درخواست مدیکال و ایلتس همسر و سو پیشینه رو به محض معرفی آفیسر به ما اعلام کردن.که تا قبل از این فقط زمانی که سکیوریتی چک تموم میشد ، حول و حوش صدور ویزا این مدارک رو درخواست میکردن.الان به نظر میرسه که کانادا هم همین شیوه رو به کار گرفته.البته این موضوع یه نکته مثبت داره و اون اینه قبل از سکیوریتی اگر پرونده ای مشکل مدیکال داره همون مرحله ریجکت کنن و دیگه یک سال پروسه طول نکشه و بعد بخواد ریجکت بشه واین میتونه سرعت عمل رو بالا ببره . البته این تا الان فقط یک حدسه .امیدوارم برای کانادا اینطور نباشه و ویزا رو سریع بدن.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanysh نمایش پست ها
    دوست عزیز .خیلی تبریک میگم بهتون.فقط امکان اینکه بدون سکیوریتی چک به کسی ویزا داده بشه به خصوص ایرانیا وجود نداره .فقط این درخواست مدیکال به این سرعت برای ما ایرانیا یه نکته منفی داره که سکیوریتی چک ما حدود یک سال طول میکشه و ممکنه مجبور به دادن مدیکال برای بار دوم شویم.شما با خیال راحت به مراسم عروسیتون برسین و مدارک خواسته شده رو بفرستین.ایشالا در کمتر از یک سال ویزاتون بیاد.
    بعید می دونم قصه این شکلی باشه. پرونده ها در ویزا آفیس پاریس اصولن 10 ماهه بررسی میشن. ضمن اینکه دو تا ایرانی ویزا گرفتن(در اسپریت شیت). هرچند از خارج ایران اقدام کردم ولی اگر این سکوریتی چک ایرانیها یک سال طول میکشه قانون بود شامل حال اونها هم میشد که نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh7232 نمایش پست ها
    فايل نامبر ما هم اومد
    سلام
    پاریس از شما دقیقا چه مدارکی برای update درخواست کرد؟

Junior Member

این درخواست رزومه حسابی فکر منو مشغول کرده
    پاریس از همه رزومه می خواد؟
    لطفا دوستان در مورد فرمتی که فرستادن توضیح بدن؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshad_h نمایش پست ها
    سلام
    پاریس از شما دقیقا چه مدارکی برای update درخواست کرد؟
    از ما رزومه خواسته و اینکه بریم پاسپورتو تمدید کنیم و لندینگ فی رو پرداخت کنیم.
    من هم فرمت خاصی برای رزومه ندارم و دارم دنبالش می گردم . فکر نمی کنم مورد خاصی داشته باشه یک رزومه عادی مطابق نامه های کاری باید تهیه کنیم دیگه
    Noc 1111 , تاريخ ارسال مدارك : 2014.05.15 تاريخ دريافت مدارك : 2014.05.21 تاريخ نقد شدن ماني اردر : 2014.09.03 دريافت فايل نامبر : 2014.09.09 تاريخ دريافت از ويزا آفيس پاريس 2014.09.20 تاريخ آپديت مدارك 2014.09.26 تاريخ مديكال 2014.09.26 تاريخ پاسپورت ريكوءست 2015.01.14

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sanysh نمایش پست ها
    من سال گذشته برای استرالیا هم اقدام کردم و اتفاقا این درخواست مدیکال و ایلتس همسر و سو پیشینه رو به محض معرفی آفیسر به ما اعلام کردن.که تا قبل از این فقط زمانی که سکیوریتی چک تموم میشد ، حول و حوش صدور ویزا این مدارک رو درخواست میکردن.الان به نظر میرسه که کانادا هم همین شیوه رو به کار گرفته.البته این موضوع یه نکته مثبت داره و اون اینه قبل از سکیوریتی اگر پرونده ای مشکل مدیکال داره همون مرحله ریجکت کنن و دیگه یک سال پروسه طول نکشه و بعد بخواد ریجکت بشه واین میتونه سرعت عمل رو بالا ببره . البته این تا الان فقط یک حدسه .امیدوارم برای کانادا اینطور نباشه و ویزا رو سریع بدن.
    من هم مثل دوستمون mahtob تصور می‌کنم قضیه جور دیگه‌ایه. چون لندینگ فی (Right of Permanent Residence Fee) هم خواسته شده که وقتی می‌خوان ویزا رو صادر کنن، درخواست می‌کنن. در گاید هم این‌طور نوشته:
    The Right of Permanent Residence Fee, which will be requested by the Visa Office at a later stage if your application is approved.

یعنی گویا سکوریتی چک رو سریع انجام دادن و فقط مونده نتیجه مدیکال که اگر مثبت باشه، ویزا صادر میشه. چون اگر قرار بود سکوریتی چک طولانی باشه، این پول رو الان نباید بخوان که ممکنه دردسر refund براشون داشته باشه. البته اینها همه برداشت است و البته امیدواریم که واقعا همین‌طور باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط ez2remember نمایش پست ها
    از دوستانی که تا الان مدیکال براشون اومده کسی application status رو چک کرده؟ اگر بله، تغییری کرده؟ خط دوم اضافه شده؟
    سلام
    ضمن درخواست مجدد از بچه ها برای جواب دادن به سوالی که قبلا مطرح کردم، لینک زیر را به تازگی در مورد ایجاد رزومه پیدا کردم. فکر میکنم مفید باشه.

http://www.canadavisa.com/resume-bui...ontroller=info

Junior Member

ریپورتی که از دکترم گرفتم نشون میداد که مدیکال من 23 سپتامبر ارسال شده و امروز یعنی 27 سپتامبر خط دوم به ECAS من اضافه شد که مدیکال شما دریافت شده. تا اینجا که پاریس ظاهرا داره خوب عمل میکنه. ایشالا که بقیه مراحل هم بدون مشکل ادامه پیدا کنه. امیدوارم که مراحل همه دوستان به خوبی پیش بره.
    CIO 8 May 2014, PER 19 Aug 2014, AOR (Paris Office) 6 Sep 2014, RPRF sent 16 Sep 2014, Medical Received by VO 27 Sep 2014, Decision made 22 Nov 2014, Visa issued on 19 Nov 2014, Passport request 24 Nov 2014, Expiry date of the visa 24 Aug 2015, Passport returned on 9 Dec 2014 after visa pickup

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و تبریک به همه
    امیدوارم مبارک باشه و همه کارها به ترتیب و به موقع انجام بشه
    دوستان این فایل نامبر و فی لندینگ و مدیکال که برای دوستان امده مربوط میشه به کسانی که برای 2014 فدرال اقدام کردن یا کبک؟
    راسیاتش خیلیا به شک افتادن مگه میشه در 4 ماه هم فایل نامبر بیاد هم مدیکال؟ کمی عجیب به نظر میرسه..امیدوارم همه چیز خوب انجام بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanary93 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز و تبریک به همه
    امیدوارم مبارک باشه و همه کارها به ترتیب و به موقع انجام بشه
    دوستان این فایل نامبر و فی لندینگ و مدیکال که برای دوستان امده مربوط میشه به کسانی که برای 2014 فدرال اقدام کردن یا کبک؟
    راسیاتش خیلیا به شک افتادن مگه میشه در 4 ماه هم فایل نامبر بیاد هم مدیکال؟ کمی عجیب به نظر میرسه..امیدوارم همه چیز خوب انجام بشه
    سلام ، مربوط به فدرال ٢٠١٤ هستش، باورش سخته ولي شده ديگه
    Noc 1111 , تاريخ ارسال مدارك : 2014.05.15 تاريخ دريافت مدارك : 2014.05.21 تاريخ نقد شدن ماني اردر : 2014.09.03 دريافت فايل نامبر : 2014.09.09 تاريخ دريافت از ويزا آفيس پاريس 2014.09.20 تاريخ آپديت مدارك 2014.09.26 تاريخ مديكال 2014.09.26 تاريخ پاسپورت ريكوءست 2015.01.14

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)