صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: شانس پذیرش در دانشگاه های کانادا در مقطع لیسانس (لطفا طبق فرمت اطلاعات داده شود)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش در دانشگاه های کانادا در مقطع لیسانس (لطفا طبق فرمت اطلاعات داده شو

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Severus نمایش پست ها
    اطلاعات لازم :

بهترین نمره ی زبان : 20
    ریز نمرات:
    معدل 4 سال اخر بصورت جداگانه: اول : 19.5 دوم :19.5 دیپلم : 19.5 پیش : 16
    آخرین نمره ی رسمی( ترم اول یا دوم در کارنامه از 20 نمره) در دروس زیر:
    ریاضی: 13
    فیزیک: 18
    شیمی: 11.75
    زیست: 15
    زبان انگلیسی: 19

نمره ی آزمون SATII، ACT،SAT یا هر آزمون قابل قبول دیگر: دارم برای آیلتس می خونم و میتونم حداقل 6.5 توی هر مهارت بیارم ...
    سابقه ی کارهای فوق برنامه و پژوهشی: یک ترم دانشگاه ازاد درس خوندم (رشته مهندسی نرم افزار)
    دانشگاه ها و رشته های مورد نظر: زیاد برام مهم نیست فقط رشته ای باشه که LABOUR MARKET رو بتونه PASS کنه و بشه باهاش wORK pERMIT و درنهایت PR گرفت. ولی ترجیحا رشته های مربوط به برنامه نویسی کامپیوتر و یا زبان . دانشگاه یا کالج هم هر چی ارزون تر بهتر
    ! (البته معتبر باشه و بعد بشه با مدرکش work permit گرفت) .
    بودجه ی من کلا حدود 100 میلیون تومان هست

خواهشا کامل بهم جواب بدید که بدونم شدنی هست یا نه.خیلی ممنون (البته خودم خیلی تحقیق کردم ولی هر وکیلی و هر سایتی یه چیزی میگه.میخوام از یکی که این مراحل رو انجام داده بشنوم. بازم ممنون)
    شما برای کار کردن در زمان دانشجویی ورک پرمیت لازم ندارید و بعد از فارغ التحصیلی هم یک ورک پرمیت سه ساله به شما میدهند که مستقل از رشته تان است و LMIA لازم ندارد. فکر می کنم شما موضوع ورک پرمیت را با جاب آفر مربوط به مهاجرت اشتباه گرفته اید.

بودجه صد میلیون احتمالا برای تامین هزینه شما در مدت چهار سال کم خواهد بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش در دانشگاه های کانادا در مقطع لیسانس (لطفا طبق فرمت اطلاعات داده شو

برای مدرک Diploma میخوام اقدام کنم نه Bachelor Degree. دیپلم دو ساله. بهترین کالجی که میتونم انتخاب کنم چیه ؟ و اینکه 100 میلیون تومان کافی هست یا خیر ؟
    ویرایش توسط A_Severus : June 11th, 2016 در ساعت 02:52 PM

ApplyAbroad Guru

برای مدرک Diploma میخوام اقدام کنم نه Bachelor Degree. دیپلم دو ساله. بهترین کالجی که میتونم انتخاب کنم چیه ؟ و اینکه 100 میلیون تومان کافی هست یا خیر ؟
    شما پروگرام دو ساله هر کالجی رو تموم کنید یک ورک پرمیت دو یا سه ساله میگیرید و به رشته بستگی نداره. کالجش بستگی به شهر محل اقامتتون داره. صد میلیون برای دو سال در یک شهر کوچک ممکنه کافی باشه ولی مثلا در تورنتو و ونکوور نه.

Junior Member

سال 2016 شرایطش یکم سختتر شده هر رشته ای رو ورک پرمیت نمیدن. توی تورنتو که میگید نمیشه می تونم کار کنم که اون مقداری که کم دارم رو جبران کنه ؟! از لحاظ تئوری قابل انجام شدنه چون هفته ای 20 ساعت حداقل 10 دلار میشه 200 دلار در هفته یا 800 دلار در ماه. ولی وکیل مهاجرت میگه امیدی به این کار نداشته باش ! جریانش چیه ؟

ApplyAbroad Guru

سال 2016 شرایطش یکم سختتر شده هر رشته ای رو ورک پرمیت نمیدن. توی تورنتو که میگید نمیشه می تونم کار کنم که اون مقداری که کم دارم رو جبران کنه ؟! از لحاظ تئوری قابل انجام شدنه چون هفته ای 20 ساعت حداقل 10 دلار میشه 200 دلار در هفته یا 800 دلار در ماه. ولی وکیل مهاجرت میگه امیدی به این کار نداشته باش ! جریانش چیه ؟
    بنده چنین چیزی نشنیدم که از تظر رشته محدودیت داشته باشه. این صفحه مربوطه از سایت اداره مهاجرت کاناداست خودتون ببینید اشاره ای به محدودیت نوع رشته نکرده. فقط باید کالج یا دانشگاه معتبر و دوره منتهی به مدرک باشه:
    http://www.cic.gc.ca/english/study/w...stgrad-who.asp

کار کردن در یک شهر بزرگ مثل تورنتو ممکنه تا حدی عملی باشه ولی بهر حال ریسک داره و نمیشه روش حساب کرد. شهریه بین المللی کالج جورج براون تورنتو رو چک کردم حدود 17-18 هزار دلار در سال در میومد که با هزینه زندگی لااقل 30 هزار دلار در سال میشه. یعنی باید بتونید اقلا 12-13 هزار دلار در سال دربیارید تا بتونید هزینه تون رو تامین کنید.

Junior Member

سلام. من لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس IT با گرایش تجارت الکترونیک از دانشگاه آزاد هستم. میخواستم دوباره برم از مقطع لیسانس معماری بخونم. از قوانین تحصیل در امریکا خبر ندارم. برای کشورهای اروپایی رو مطالعه کردم که یک آزمون ورودی داشت. میشه بگید آیا دانشگاه های آمریکا هم آزمون ورودی داره یا خیر؟ و اینکه برای تحصیل تو دانشگاه های درجه دو امریکا معمولا سالیانه چقدر باید هزینه کنم؟ با تشکر

اطلاعات لازم :

ریز نمرات:
    معدل 4 سال اخر بصورت جداگانه: اول :به صورت میانگین 17
    آخرین نمره ی رسمی( ترم اول یا دوم در کارنامه از 20 نمره) در دروس زیر:
    ریاضی: 13
    فیزیک: 15
    شیمی:18.75
    زیست: نداریم
    زبان انگلیسی: 20

نمره ی آزمون SATII، ACT،SAT یا هر آزمون قابل قبول دیگر: دارم برای آیلتس می خونم و امید بر خدا روی 6 به بالا حساب کردم
    سابقه ی کارهای فوق برنامه و پژوهشی: خیر
    دانشگاه ها و رشته های مورد نظر:کالج یا دانشگاه(با توجه به بودجه کم ) رشته های کامپیوتر یا رشته فیزیک در دانشگاه

با توجه به اینکه پسر دایی مادرم هم در کانادا زندگی میکنه به نظر شما تاثیر در روند پذیرش یا ویزا و همینطور زندگی داره یا خیر

Junior Member

سلام اطلاعات لازم:
    بهترین نمره ی زبان:19
    ریز نمرات:
    معدل سال اول:18.20
    سال دوم:18.25
    سال سوم:18.80
    سال چهارم:14.5
    اخرین نمره ی رسمی:
    حسابان18.75 هندسه 19.5 جبر:19 شیمی:19.75 فیزیک:17.5 زبان:19
    اینا نمرات دیپلم بودن
    IELTS:7.5
    دانشگاه مورد نظر: UBC OR UNIVERSITY OF BRITISH CLOMBYA
    1)ایا رتبه ی کنکور تاثیر داره امسال سال دوم کنکورمه و احتمالا حول وحوش 1000 میشم و معدل سال چهارم چقدر تاثیر داره؟
    2)اگر پذیرش گرفتم حدودا ماهیانه چقدر می توانم در بیاورم (گیتار کلاسیک هم تدریس میکنم)
    3)ایا میتوانم از ترم سوم به بعد در انجا بخوانم (چون تا اون موقع 2 یا 3 ترم توی ایران میخونم ) یا باید از اول بخوانم
    4)اگر یک ترم انجا خواندم و مثلا معدلم 18.5 شد ایا به من برای لیسانس کمک هزینه میدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaaaa نمایش پست ها
    سلام اطلاعات لازم:
    بهترین نمره ی زبان:19
    ریز نمرات:
    معدل سال اول:18.20
    سال دوم:18.25
    سال سوم:18.80
    سال چهارم:14.5
    اخرین نمره ی رسمی:
    حسابان18.75 هندسه 19.5 جبر:19 شیمی:19.75 فیزیک:17.5 زبان:19
    اینا نمرات دیپلم بودن
    IELTS:7.5
    دانشگاه مورد نظر: UBC OR UNIVERSITY OF BRITISH CLOMBYA
    1)ایا رتبه ی کنکور تاثیر داره امسال سال دوم کنکورمه و احتمالا حول وحوش 1000 میشم و معدل سال چهارم چقدر تاثیر داره؟
    2)اگر پذیرش گرفتم حدودا ماهیانه چقدر می توانم در بیاورم (گیتار کلاسیک هم تدریس میکنم)
    3)ایا میتوانم از ترم سوم به بعد در انجا بخوانم (چون تا اون موقع 2 یا 3 ترم توی ایران میخونم ) یا باید از اول بخوانم
    4)اگر یک ترم انجا خواندم و مثلا معدلم 18.5 شد ایا به من برای لیسانس کمک هزینه میدن؟
    1)خیر رتبه کنکور تاثیری نداره. معمولا معدل دو سال اخر دبیرستان تعیین کننده است.
    2) روی درآمد کار در حین تحصیل حساب نکنید چون وقت اضافی نخواهید داشت
    3) معمولا باید از اول بخوانید ولی اگر نمرات درسهای ایران تان خوب باشد ممکن است دانشکده بعضی از درسها را قبول کند. به تصمیم دانشکده بستگی دارد.
    4) نه برای لیسانس عموما کمک هزینه ای در کار نیست.

در ضمن شهریه های دانشگاه را هم یک نگاهی بیندازید برای دانشجویان بین المللی مقطع لیسانس چهل هزار دلار در سال است.
    https://students.ubc.ca/enrolment/fi...e-tuition-fees

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش در دانشگاه های کانادا در مقطع لیسانس (لطفا طبق فرمت اطلاعات داده شود)

اطلاعات مورد نیاز
    ریز نمرات
    معدل سال اول:19.93
    سال دوم:20
    سال سوم : 19.97
    سال چهارم هنوز شروع نکردم
    آخرین نمره ی رسمی
    ریاضی:20
    فیزیک:20
    شیمی:19.50
    زیست:20
    زبان انگلیسی:20
    نمره ی آزمون SAT ACT SATII یا هر آزمون قابل قبول دیگر : هنوز ندارم
    سابقه کارها ی فوق برنامه و پژوهشی :
    دانشگاه های مورد نظر: McGill یا هر دانشگاه پزشکی معتبر دیگر

میشه چند تا دانشگاه پزشکی خوب با فاندخوب معرفی کنید?

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)