صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 127

موضوع: کسانی که بیش از 2 ماه منتظر کلیرنس هستند (از سفارتهای قبرس، دوبی،باکو،کاب...در2010 )ی

پیش فرض پاسخ : کسانی که بیش از 2 ماه منتظر کلیرنس هستند (از سفارتهای قبرس، دوبی،باکو،کاب...در

نقل قول نوشته اصلی توسط sbaba2 نمایش پست ها
    ما میتونیم راحت یه نامه اعتراض با 50-60 تا امضا درست کنیم.
    Dear Sbaba2
    Writing any letter cannot help us. I think in clearance process, even Obama cannot do anything. We should just be paitent,

I hope we are cleared as soon as possible.
    I am also waiting for more than 125 days.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که بیش از 2 ماه منتظر کلیرنس هستند (از سفارتهای قبرس، دوبی،باکو،کاب...در

Electrical & Electronics Phd
    No Fund
    April 22nd
    Dubai
    تمام عبادات ما عادت است
    به بی عادتی کاش عادت کنیم

Junior Member

MS of Mechanical Engineering
    No Fund
    Seventh of July
    Dubai

من از 6 می منتظرم
    دکتری مکانیک فول فاند
    باکو مصاحبه داشتم

Dear Friends,
    After 127 days killing waiting, I got cleared today.
    I hope everyone here is cleared as soon as possible.
    PhD full fund
    May 6 2010,
    Kabul, Afghanistan
    Electrical Engineering Power.
    I realy undrestand all of you huys, and hope this damn waiting time is finished for all of you as soon as possible.
    God helps us.
    Note that they did not never ask me further information like RP and other documents.
    Again, I realy hope all of my friends here are cleared as soon as possible, if GOD helps.

I am leaving Iran to Afghanistan
    tomorow
    ویرایش توسط hossein_ali : September 12th, 2010 در ساعت 02:21 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمپین برای ویزای یک بار ورود دانشجویان ایرانی به امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط kocher نمایش پست ها
    دوست عزیزم. من هنوز وارد آمریکا نشدم اما پذیرش گرفته ام. من به شخصه حاضرم هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ وقت هزینه کنم. دوستان بسیاری هستند که مایلند به هر صورتی همکاری داشته باشند. من نمی دونم چه جوری میشه در اینکار موفق شد اما واقعا ارزششو داره. من از الان زانوی غم بغل کرده ام که اگر آمریکا برم حداقل تا 4 سال نمی تونم خونوادم رو ببینم. لطفا جدیتر این مساله رو پیگیری کنید و روی همکاری همه دانشجوهای ایرانی ساکن آمریکا حساب کنید.

سلام دوست عزیز

من هم اگه مثل شما میخواستم فکر کنم الان این جا نبودم چون من در سن 17 سالگی وقتی دیپلم از مدارس تهران گرفتم دیگه برای دانشگاه و ...ایران نموندم و به واسطه عموم اومدم کالیفرنیا و از ابتدای دوره کالج تا همین الان که دارم دوره دکترا رو میگذرونم تو لس آنجلسم و جایی جز شهرهای اطراف همین ایالت نرفتم چون وقت هیچ کاری اساسا ندارم جز درس و کار در دانشگاه و الان هم بیرون دانشگاه ---- فکرتون رو اگر واقعا قصد موفقیت دارید به چیزی معطوف نکنید جز درس ---- خانواده شما هم مثل خانواده من میتوانند بعد مدتی اگر برای ویزا از طریق دعوتنامه مشکل نداشته باشید به اینجا بیایند یا مثل من پشت دوربین وبکم همدیگر را هر چند وقت یکبار ببینید ... فقط به 2 چیز شما را نصیحت میکنم : 1- بالا بردن سطح توانایی زبان در صحبت کردن 2- گرفتن فاند و کمک هزینه مالی دانشگاه قبل آمدن

موفق باشید
    OMID - California State University LA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech-Sharif

Mechaninical Eng, PhD
    Full fund
    Interview: June 3rd

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    Thank you for all your support so far. We have ........., please join us in our facebook group at www.facebook.com/group.php?gid=91284284344 or find your university representative/become your university representative at http://mevisa.org/take-action

We get something if we get together and act together!
    دوست عزیزمنم یکی از کاربران هستم که مثل خیلی از دوستان منتظر کلیر شدنم از دبی هستم. از 18 می در حال انتظارم و دیگه واقعاً دارم اذیت میشم. واقعاً این رفتن به آمریکا هم یه وقتهایی دیگه خیلی آزار دهنده میشه! برای همکاری با این تاپیک هر کاری از دستم بر میاد انجام میدم با امید به اینکه بعدها حداقل وقتی یک ایرانی خواست وارد کشورش بشه مشکلات و دغدغه کمتری داشته باشه. همونطور که حتماً میدونی عضویت تو اون گروه فیس بوک هم قبلاً تو تاپیک کلیرنس تو دبی (جهت نوشتن نامه به NIAC) مطرح شد وبسیاری از دوستان و از جمله خود بنده در اونجا عضو شدیم. امیدوارم همگی با کمک همدیگه بتونیم کارهای مفیدی رو برای آیندگان انجام بدیم.
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

راستی دوستان یه سری به لینک زیر بزنید. اونجا میتونید یه نامه رو ببینید که جهت ایجاد ویزای Multiple برای دانشجویان به اوباما زده میشه:
    https://secure3.convio.net/niac/site...rAction&id=127
    حتماً یه سری به اونجا بزنید و نامه رو امضاء کنید.
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی