صفحه 472 از 589 نخستنخست ... 372422462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481482522572 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,711 تا 4,720 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

من نظرمو راجب ایمیل نگفتم چون اینکارو خوب نمیدونم, البته این نظر منه شما نظر قدیمی ها رو بپرسین بهتر میدونن... به هر حال استادای اونور احتمال داره مثل بعضی از اساتید ماها نباشن (از لحاظ برخوردشو با موضوع مقاله), یعنی اصلا استاده حس بدی پیدا کنه که یه دانشجویی از یه سر دنیا یه مقاله نوشته بش بگه بیا اسم تو رو بنویسم روش! اگه شما بری اونجا و اونوقت بش بگی که میخوای باهم مقاله داشته باشین اون داستانش ممکنه فرق کنه (اونم با ادبیات خودش... مثلا ازش بخوای که مقالتو ریویو کنه و کمکت کنه که کاملش کنی اونوقت بعد چند ماه خود بخود اسمش باید بخوره تو مقالت)
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    واقعیت اینه که من برای این دانشگاه اپلای کردم و در صورت پذیرفته شدن ایشون سوپروایزر من خواهند بود. و سابمیت کردن مقاله با ایشون شانس من رو برای پذیرش بالاتر می بره. و جدا از اون من دیگه دانشجو نیستم و در نتیجه با استاد خاصی هم در ارتباط نیستم که در این زمینه ازشون کمک بگیرم.

کاش نظرتون در مورد ایمیل رو هم می فرمودید

بقیه دوستان هم اگه نظرشون رو بگن خیلی ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من رشتم مالی، و اصولا زیر مجموعه مدیریت یا بیزینس که کلا و البته معمولا چیزی به اسم تماس با استاد معنا و مفهموم نداره و کسیم اینکارو نمیکنه.
    من صرفا میخام ببینم مثلا اون دانشگاهه اپلای کنم یا نه و برای این کار ایمیل میزنم به استادش و میپرسم شانس دارم یا نه؟؟!!!

اینم ایمیل درفت ماهستش.

Dear Vikas

I am writing this letter, regarding my chance of admission in PhD in Finance. I live in Iran, and because Gmat exam is not held in my country, I had to take GRE. I have provided some parts of my educational background and English language ability as follow, it is your kindness to help me regarding my real chance of admission of PhD in Finance.

Bachelor's from University of Economic Sciences (in Iran); Major: Financial Management; GPA= 17.15 from 20 (3.67 from 4)

master's from Allameh Tabataba'i University (in Iran); Major: Financial Management; GPA=15.92 from 20 (3.39 from 4)

My master does not include a thesis, but instead, it includes researches, and based on that I wrote a paper and submitted it to a journal.

GRE= Q158/V146/ AWA 3

TOEFL= Reading 25/ Listening 24/ Speaking 25/ Writing 21

I am 24 years old

Best Regards

کلا نظرتون چیه؟؟ ایمیلم خوبه؟ بده؟ در ضمن طبق تجرربه خودم و یکسری از دوستان معمولا استاد رو با اسم کوچیک با Dear میارم، خودشونم همین طوری ج دادن.
    من نظر خودم رو می گم... چرا Dear با اسم کوچیک؟ من فک نمی کنم محترمانه باشه تو دفعه اول با اسم کوچیک گفتن .. استاد که با اسم کوچیک میاره بحثش جداس (هر چند خیلی از اساتید با اسم بزرگتون به شما جواب میدن)... ولی شما فک نمی کنم درست باشه این طوری بگینن... در رابطه با بقیه مطالب هم به نظرم GPA و نمرات زبان رو تو CV بیارین... اینجا فقط یه کوجولو بگین از خودتون و ابراز علاقه کنبن به پژوهش های استاد..

سلام
    یه استادی یه ماه پیش اینجوری کفته بود:

I do not have any guaranteed (funded) opening for a new graduate student for Fall 2016 but it may come up
    یه چند تا ایمیل هم به هم داده بودم. الان میخوام بپرسم فاند داره یا خیر. چجوری بپرسم که خیلی مستقیم نباشه؟. میشه جملشم بنویسین. خودم گفتم قبلش این رو بنویسم:

Conducting research under your supervision will be enjoyable and boastable work. I wanted to know whether your
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

Senior Member kran آواتار ها

دروود دوستان ممنون میشم نگاه بندازید این برای محتوای ایمیل به استاد مناسبه؟

Dear
    I am writing to inquire about the possibility of pursuing my PHD study Under your supervision.

I have finished my M.Sc. in food science and technology in Isfahan University and technology. My areas of interest are Packaging, Bio base and synthesized polymer for food packaging, Nanotechnology to improve food nanocomposite. My final thesis whose results that are mentioned in my attached C.V.

Due to your competencies in this area and the great research and education opportunities at your university, I would like to ask you to let me know if you would consider supervising me throughout PHD. I hope I will be able to take this opportunity to continue my studies under your supervision which will be a great honor for me. I thank you in advance and look forward to hearing from you at your earliest convenience.

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام

I do not have any guaranteed (funded) opening for a new graduate student for Fall 2016 but it may come up
    یه چند تا ایمیل هم به هم داده بودم. الان میخوام بپرسم فاند داره یا خیر. چجوری بپرسم که خیلی مستقیم نباشه؟. میشه جملشم بنویسین. خودم گفتم قبلش این رو بنویسم:

Conducting research under your supervision will be enjoyable and boastable work. I wanted to know whether your
    اگر میخواهید بپرسید فاند داره یا نه، باید بپرسید فاند داری یا نه. سوال غیر مستقیم فقط وقت شما و استاد رو تلف میکنه.
    اگر یکماه پیش به شما گفته فاند نداره در عرض یکماه فاند پیدا نمیکنه. پروسه گرنت و فاند یک پروسه طولانیه و هر اپلیکیشنش ممکنه چهار پنج ماه طول بکشه. لااقل دو سه ماه باید صبر کنید.

در مورد متنی هم که نوشتید Boastable لغت درستی نیست. این جمله اول اصلا موردی نداره. استاد ممکنه برگرده بپرسه شما از کجا میدانی که کار کردن زیر نظر من enjoyable است؟!

سلام,
    خوب این بنده خدا داره میگه که فعلا وضعیت فاندش معلوم نیست اما ممکنه در آینده فاندی گیرش بیاد. من از محتوای ایمیل هایی که رد و بدل شده اطلاعی ندارم. اما اگر فضا مثبت بوده , منظورش اینه که اپلای کن, اگر فاندی بود دانشجو میگیره (بازم نگفته شما رو میگیره ولی میشه فهمید که توی Short list هستین احتمالا). به نظرم راجب فاند ازشون نپرسین چون خودشون اشاره کردن ولی میتونین در مورد بقیه فاندها مثل TA و Fellowship ها ازش اطلاعات کسب کنین. البته اشاره کنین که دیگر انواع فاندها رو برای ایجاد فرصت اولیه برای پیوست به لابراتورارش (if applicable) مد نظر دارید برای اینکه در صورتی که فاند نداشت فرصت همکاری باشو از دست ندین.
    در نهایت هم با خودتون فکر کنیک که آیا اصلا ارزش این حرفا رو داره که اینقدر تحویلش بگیرین یا نه
    پیروز باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام

سلام دوستان،

وقتی يه استاد تو يه دانشگاه شما رو ميپذيره ولی شما همچنان منتظر جواب دانشگاه های ديگه هم هستيد، در پاسخ به پذيرش استاد چی بايد بگید؟ بايد بگید که منتظر دانشگاه های ديگه هم هستید؟ یا مثلا فقط تشکر کافیه.

ممنون

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط univers_m نمایش پست ها
    سلام دوستان،

وقتی يه استاد تو يه دانشگاه شما رو ميپذيره ولی شما همچنان منتظر جواب دانشگاه های ديگه هم هستيد، در پاسخ به پذيرش استاد چی بايد بگید؟ بايد بگید که منتظر دانشگاه های ديگه هم هستید؟ یا مثلا فقط تشکر کافیه.

ممنون
    بپرسید تا کی فرصت دارید که آفر رو رد یا قبول کنید و توضیح بدید که you really appreciate the offer but would like to wait a little more to hear back from other schools
    ولی اگر این دانشگاه جزء انتخاب های تاپتون هست به نظرم قبول کنید

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام دوستان. حقیقتش من با یه استاد مصاحبه داشتم ولی آخرش متوجه منظورش نشدم که گفته بلاخره اپلای کن یا نه چون من نمیتونم زبانم را تو ددلاین برسونم و به استاده هم اینو گفتم و انم اشره کرد که زبان خیلی مهمه و همچنین بهم گفت که در تماس باشم باهاش. حالا من تصمیم گرفتم ایمیل زیر رو بهش بزنم ببینم چی میگه. بنظر شما آیا مشکلی نداره؟
    First of all I thank you for the interview conducted on Dec. 22.

Considering the interview, my CV and the fact that I will take the TOEFL text on Feb. 6, 2016, which is after the application deadline, I would be most grateful if you could let me know your opinion about my admission.

In addition, if you have considered me as as a candidate for the PhD position for which you interviewed me, I was wondering if it is possible to introduce me a paper or text book in order to become more familiar with the position.

Thank you for your kind attention, and I look forward to hearing from you.

Sincerely,

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. حقیقتش من با یه استاد مصاحبه داشتم ولی آخرش متوجه منظورش نشدم که گفته بلاخره اپلای کن یا نه چون من نمیتونم زبانم را تو ددلاین برسونم و به استاده هم اینو گفتم و انم اشره کرد که زبان خیلی مهمه و همچنین بهم گفت که در تماس باشم باهاش. حالا من تصمیم گرفتم ایمیل زیر رو بهش بزنم ببینم چی میگه. بنظر شما آیا مشکلی نداره؟
    First of all I thank you for the interview conducted on Dec. 22.

Considering the interview, my CV and the fact that I will take the TOEFL text on Feb. 6, 2016, which is after the application deadline, I would be most grateful if you could let me know your opinion about my admission.

In addition, if you have considered me as as a candidate for the PhD position for which you interviewed me, I was wondering if it is possible to introduce me a paper or text book in order to become more familiar with the position.

Thank you for your kind attention, and I look forward to hearing from you.

Sincerely,
    جاهای قرمز رو حتما حذف کن، کاملا اضافی هستن. میتونی بقیه ی ایمیلت رو اینجوری کامل کنی:
    I would like to make you updated with my English test which is scheduled to be taken on xxx, it won't be ready to report by the deadline though. I was wondering is there any possibilities to formally consider by application and letting me to report English score afterwards? Looking forward to hearing back from you

Yours
    ppp