نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
اول اینکه به نظرم خیلی رسمی به نظر می رسه. استاد و دانشجو رابطه رسمی دارند ولی نه اینقدر. ولی باز به سلیقه ها بر می گرده و مثلا من هیچ وقت اینقدر رسمی نمی نویسم.
دوم اینکه باید نامه ات ارزش جدیدی ایجاد کنه. یعنی جدای اینکه یک دانشجوی دیگر می شی یه چیز دیگه ای هم بهش اضافه کنه. مثلا باید روی توانمندی هات تکیه کنی. نمره تافلت اگر خیلی خوب شده بنویسش اگر معمولی شده، نمره ات رو نگو. مثلا بگو که در طی این چند ماه روی چند تا مقاله کار کردی یا مثلا کار کردن با چه نرم افزاری رو یاد گرفتی یا توی چه تجهیزات، مواد، الگوریتم ها یا تکنیک هایی مهارت پیدا کردی. لازم نیست دقیقا توی این چند ماه اینکار رو کرده باشی، اما می تونی جمع بندی کنی و بگی تا کنون این چیزها رو به دست آوردی.
دلیل مصر بودنت رو هم بنویس. تصور کن استاد نشسته داره کارش رو می کنه، یکی بهش ایمیل می زنه که من حتما می خواهم بیام باهات کار کنم. خب، یک دلیل خیلی خوب هم باید داشته باشی.
لازم نیست نظرش درباره رزومه رو بپرسی. دردی ازت دوا نمی کنه و چندان رایج هم نیست.

ممنون از اینکه نظرت رو گفتی....
درست میگی ولی من متاسفانه همه کارام رو تو CV اضافه کردم و همونطور که تو Email م نوشتم NEW RESUME گفتم......آخه نخواستم نامه طولانی بشه.......

من این نامه رو فرستادم بنظرت حالا چیکار کنم :-(