صفحه 492 از 589 نخستنخست ... 392442482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,911 تا 4,920 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Scape نمایش پست ها
    سلام خدمت یکایک.....

من قصد دارم دوباره برای مستر اپلای کنم.... رشتم مخابرات سیستم هست و دانشجوی شریف هستم.... قصد دارم این دفعه CS اپلای کنم با گرایش هوش یا شبکه...... یک چیزی که منو نگران می‌کنه تغییر رشته است....اگر چه تزم به هر دو تا گرایش تا حدودی مربوط می‌شد البته خیلی کم.....الان که می‌خوام ایمیل بزنم نمی‌دونم چه طور استاد متقاعد کنم که خیلی motivated هستم برای تغییر رشته.... اصلن اگه دلیل این کار رو ازم پرسید چی بگم.... لطف می کنید کمکم کنید....
    شبکه که خودش یک گرایش مخابرات سیستم هم حساب میشه. اصلا چرا تغییر رشته؟

Junior Member

سلام دوست عزیز.
    خیلی ممنونم که جوابم دادی.... والا من لایه فیزیکی شبکه رو کار کردم اما الان دوست دارم لایه‌های بالاتر از اون رو کار کنم... که تقریبا توی مخابرات نیست (تقریبا) بنا به یک سری از دلایل دوست دارم مستر این رشته دوباره بخونم.... توی اینکاری که دوست دارم (شبکه مبتنی بر نرم افزار) انجام بدم اساتیدش فقط دپارتمان CS هستن... حالا شما اگر لطف کنید منو راهنمایی کنید که چطور خودم رو به استاد اثبات کنم و دلیل درستی برای اینکار (مستر دوباره خوندن ) بیارم ممنون می شم....
    بازم بابت پاسختون ممنونم

Senior Member

سلام٬ این فایل استاد دپارتمان شیمی دانشگاه Houston هست ایمیل هایی دریافت کرده و ایراداتی که به ایمیل ها وارد هست را با قرمز نوشته
    پیوست هم شد
    امضا نامرئی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical eng,concordia university

سلام دوستان
    من نیاز به راهنمایی یکی از دوستان دارم من الان دانشجوی دکترا در کانادا هستم ولی از شرایط استادم راضی نیستم و میخام دوباره اپلای کنم به نظرتون در متن ایمیل به اساتید به این نکته اشاره کنم که من الان مشغول به دکترا در کانادا هستم و از شرایطم راضی نیستم یا لزومی نداره ممنون میشم اگه کمکم کنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadbn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نیاز به راهنمایی یکی از دوستان دارم من الان دانشجوی دکترا در کانادا هستم ولی از شرایط استادم راضی نیستم و میخام دوباره اپلای کنم به نظرتون در متن ایمیل به اساتید به این نکته اشاره کنم که من الان مشغول به دکترا در کانادا هستم و از شرایطم راضی نیستم یا لزومی نداره ممنون میشم اگه کمکم کنید
    نه اصلا اشاره نکن٬ مراقب هم باش که استاد فعلیت نفهمه اپلای میخوای بکنی چون معلوم نیست پذیرش بگیری همین که داری را نگهدار
    این استادها با هم کانتکت دارن اگر هم مثلا استاد فعلیت فهمید خودتو بزن به اون راه بگو نامزدم تو شهر فلانه میخوام برم پیشش٬ اصلا رو نکن که راضی نیستی
    امضا نامرئی

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام دوستان
    من میخوام دیگ کم کم ایمیل زدن به اساتید شروع کنم و فقط هم به اونایی که زمینه کاریشون به research interest م نزدیکه رزومه ام بفرستم . چه مواردی رو باید در ایمیلم بیارم تا استاد ایمیل بخونه و در کل حدود چند خط باشه ؟ ایمیل باید قالب خاصی داشته باشه ؟؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. من ازشد مخابرات گرایش میدان خوندم. مهر پارسال فارغ التحصیل شدم. یه ژورنال اکسپت شده دارم. تا اخر مهر هم تافل رو میگیرم. دو تا مقاله هم سابمیت کردم ولی متاسفانه جوابشون به ددلاین های امسال نمیرسه که حسابی نا امیدم کرده و انگیزه ام رو ازم گرفته. البته اطمینان دارم یکیش اکسپت میشه. به نظرتون توی ایمیل بنویسم که دو مقاله زیر داوری دارم یا نه؟ به نطرتون ارزش داره امسال رو بیخیال بشم و سال بعد با حداقل چهار تا ژورنال اقدام کنم؟ واقعا نمیدونم تصمیم درست چیه، مشکل سربازی ندارم ولی دو سال قاصله افتادن از ارشد تا اپلای، زیاد شدن سنم ( متولد 68 ام) و این فکرا دیگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering, Amirkabir uni. of technology

سلام خدمت اساتید
    من میخوام با یه استاد مکاتبه کنم در متن ایمیل ارسالی باید sop اورده بشه یا نه؟
    کلا چه فایل هایی باید همراه با ایمیل اتچ بشه؟ Cover letter یا SOP و ...
    لطفا واضح توضیح بدید که علاوه بر رزومه محتوای ایمیل دقیقا چی باید باشه؟
    با تشکر

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb47 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید
    من میخوام با یه استاد مکاتبه کنم در متن ایمیل ارسالی باید sop اورده بشه یا نه؟
    کلا چه فایل هایی باید همراه با ایمیل اتچ بشه؟ Cover letter یا SOP و ...
    لطفا واضح توضیح بدید که علاوه بر رزومه محتوای ایمیل دقیقا چی باید باشه؟
    با تشکر
    در ایمیل اول فقط رزومه اتچ بشه
    در متن ایمیل هم در خصوص زمینه مشترک کاری خودتون با استاد توضیح بدین و اینکه روی چه تاپیکی میخواین کار کنید
    یا حق ...

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ازشد مخابرات گرایش میدان خوندم. مهر پارسال فارغ التحصیل شدم. یه ژورنال اکسپت شده دارم. تا اخر مهر هم تافل رو میگیرم. دو تا مقاله هم سابمیت کردم ولی متاسفانه جوابشون به ددلاین های امسال نمیرسه که حسابی نا امیدم کرده و انگیزه ام رو ازم گرفته. البته اطمینان دارم یکیش اکسپت میشه. به نظرتون توی ایمیل بنویسم که دو مقاله زیر داوری دارم یا نه؟ به نطرتون ارزش داره امسال رو بیخیال بشم و سال بعد با حداقل چهار تا ژورنال اقدام کنم؟ واقعا نمیدونم تصمیم درست چیه، مشکل سربازی ندارم ولی دو سال قاصله افتادن از ارشد تا اپلای، زیاد شدن سنم ( متولد 68 ام) و این فکرا دیگه.
    سلام
    تو رزومه حتما دو تا مقاله رو under review بزنید. من نمیدونم برای کجا دارین اقدام میکنید ولی اگر معدل و ریزنمرات و نمره زبان دارید (و GRE برای امریکا) و با استاد هم به نتیجه رسیدین حتما اپلای کنید.
    یا حق ...