صفحه 54 از 589 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154554 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

دوستان مرسي از راهنماييتون، يه مشكل ديگه هم هست : مثلا بنويسيم آماده براي ژورنال X است. كار من ادامه كار يه استادي در كانادا است... به نظرتون اگر به همان استاد email بزنم كارمو ببينه نكنه ايدمو بگيره؟! چون هنور من جايي هم نفرستادم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط orkidehsun نمایش پست ها
    دوستان مرسي از راهنماييتون، يه مشكل ديگه هم هست : مثلا بنويسيم آماده براي ژورنال X است. كار من ادامه كار يه استادي در كانادا است... به نظرتون اگر به همان استاد email بزنم كارمو ببينه نكنه ايدمو بگيره؟! چون هنور من جايي هم نفرستادم
    اگر هنوز چاپ نشده خوب نفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوستان
    اگه استادایی که تو زمینه مورد علاقه پیدا می کنیم پروفسور و دانشیار باشند، احتمال اینکه پروفسور جوابمون نده بیشتره؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه استادایی که تو زمینه مورد علاقه پیدا می کنیم پروفسور و دانشیار باشند، احتمال اینکه پروفسور جوابمون نده بیشتره؟
    مرسی
    ارتباط خاصی نداره به رده نداره ولی بطور کلی استادی که سرش شلوغتر باشه ممکنه کمتر جواب بده. یک دانشیار پرکار با تعداد زیادی دانشجو ممکنه سرش از یک پروفسور کم کار شلوغ تر باشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط orkidehsun نمایش پست ها
    نه بابا چرا ایدتو بگیره :دی
    من 4 تا از مقالات تحت داوریمو واسه یه استادی فرستادم..اینا خودشون ادیتور ژورنالن (اگه خفن باشه) همیشه مقاله برای داوری براشون فرستاده میشه دزد که نیستن بفرست نگران نباش

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

ببخشید من یه سوال دارم:من به یه استاد تو امریکا ایمیل زدم و بهم جواب داد که برای پاییز 2012 دانشجو می گیره و فاند هم داره اما گفت برای رشته ی بیولوژی دکترای پیوسته دارن نه مستر.الان من چه جوری ارتباطم رو با این استاد ادامه بدم که منو یادش نره؟بهم گفت اپلای کن اما جواب نداد که منو می خواد یا نه در حالی که یه استاد دیگه از همون دانشگاه بهم گفت که هیچ کارس و باید با دپارتمان تماس بگیرم.می خوام ببینم روش حساب کنم یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام.من از یک دانشگاه از چند استاد جواب مثبت گرفتم و باید یکیش رو انتخاب کنم و از بقیشون عذر خواهی کنم.میشه در نوشتن این نامه به صورت انگلیسی کمکم کنید که چطوری بهشون بگم که من فلان استاد رو انتخاب کردم و ازشون عذر بخوام؟با تشکر

ApplyAbroad Hero

یه استادی 8 روز پیش بهم گفت مقالاتت رو بفرست که هفته آینده بره با تیمش در مورد فاند صحبت کنه..الان دیگه آخر هفتس و موعدی که گفته گذشته.. به نظر علمای اهل فن بهش ایمیل بزنم بگم چی شد؟

سلام دوستان

به نظرتون چند روز برای جواب یک استاد صبر کنم و برم سراغ استادهای دیگه از همون دانشگاه؟؟

نمیخوام ریسک کنم و یک باره همه چی خراب شه.

14 روز خوبه؟؟؟

بد شانسی من اینه که تمام کسانی که به زمینهکاریشون علاقه دارم سال دیگه میخوان استراحت کنن.:دی.(میخوان کار تحقیقاتی کنن و دانشجوی جدید نمیگیرن)

Junior Member

پیش فرض راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام،من میخوام امسال اپلای کنم، به یکی از استادایی که می خوام میل زدم که خودش و جواب استاده زیر آوردم.موندم چی جواب بدم!ممنون میشم راهنمایی کنید.
    I am graduating in MSc degree in computer engineering from Sharif

University of Technology, Iran, in the following September. I am really
    interested in xxxxxxxxx
    و الی آخر.جواب استاده:
    Thank you for your interest in joining my team. However, right now, I cannot predict open positions available in my group next year as this will depend on available funding at that time.

In order to be considered for graduate studies you must formally apply to the Department of Mechanical Engineering at XX. Students are encouraged to formally apply for admission via the Internet. The address is xxxxxx