صفحه 537 از 589 نخستنخست ... 37437487527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547587 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,361 تا 5,370 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند وقت پیش یه ایمیل دادم به استادی در امریکا و پرسیدم که برای فلان پوزیشن موجود نزش در مورد من چیه
    رزومه دادم
    جواب داد و گفت به نظر رزومت کاربردی میاد و اپلای کن و تو اپلیکیشنت بگو که میخوای با من کار کنی. به نظر شما این یعنی می خواد ازم حمایت کنه؟ یا همینجوری گفته که بعدا بررسی کنن؟

اما مشکل من اینجاس که فعلا تافل و جی ار ای ندارم
    به ایشون مجدد ایمیل دادم و پرسیدم که ایا میشه بدون اینا اقدام کنم و بعدا اگه نمره مورد قبول تافل و gre اوردم قبولم کنین یا نه
    4-5 بار ایمیل دادم ولی جواب نمیده دیگه

اپلیکیشن فی هم داره، حدود 80 دلار
    بدون تافل و gre اپلای کنم؟ باز ایمیل بدم؟
    چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید
    نمره تافل و GRE مربوط به اداره پذیرش است و ایمیل زدنهای شما به استاد بیمورد بوده است. در این مورد باید از اداره پذیرش سوال کنید. ازجواب استاد بنظر میرسه که در مجموع نظر مثبتی نسبت به رزومه شما داره ولی تعهدی نکرده. اگر فکر میکنید رزومه تون در حد این دانشگاه هست میتونید شانستون رو امتحان کنید. از اداره پذیرش بپرسید که آیا بدون تافل و GRE میتونید اقدام کنید یا نه.

ممنون از پاسختون
    در همین رابطه سوالم اینه که آیا به این موردی که من خوام Conditional Acceptance میگن؟ یا اون چیز دیگه ایه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    در همین رابطه سوالم اینه که آیا به این موردی که من خوام Conditional Acceptance میگن؟ یا اون چیز دیگه ایه
    اگر GRE اجباری باشه بدون اون پذیرش مشروط نمیدن. بدون تافل ممکنه بتونید پذیرش مشروط به زبان بگیرید ولی شانس خودتان را پایین میاورید. کلا برای پذیرش مشروط باید بقه رزومه تان خیلی قوی بوده باشد که بدون این نمره ها پذیرش بدهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشین. استادِ راهنمام در دانشگاهِ تهران اعتقاد داشت که حاجتی به فرستادنِ سی‌وی یا هیچ توضیحِ اضافه‌ای در اولین نامه نیست؛ اما خب با این‌حال من سی‌وی و حتی پورتفولیو [به‌دلیلِ این‌که رشته‌ام معماری هست] رو همون ابتدا می‌فرستادم، تا از تلف شدنِ وقت در نامه‌هایِ رفت و برگشتی میانِ خودم و استادِ انتخابی بکاهم. و راستش در مجموع می‌شه گفت نتایجِ مثبتی هم گرفتم، از این‌رو فرستادنش رو پیشنهاد می‌کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون کار درستیه تو اولین ایمیل به استاد رزومه رو ارسال کنیم؟

با سلام، یه استادی در جواب ایمیل اپلای من اینو فرستاده:

Dear ....,
    Thanks for your interest to my research group and our research.
    You are strongly encouraged to apply for PhD study in the department of physics and astronomy at U of .... Make sure you submit your application through the official U graduate school application system.

الان منظورش چیه؟؟
    من تو این مرحله جواب ایمیل شو چی بدم؟؟ از فاند چجوری بپرسم؟؟ این خیلی مهمه ایمیلی دارین درمورد فاند محترمانه ازشون بپرسم؟؟
    نمره ی زبان و جی آر ایی هنوز ندارم تا عید آماده میشه
    ممنون میشم کلا راهنمایی م کنین چطور این مسائل را باهاش مطرح کنم؟
    خیلی خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mousaviLIBS نمایش پست ها
    با سلام، یه استادی در جواب ایمیل اپلای من اینو فرستاده:

Dear ....,
    Thanks for your interest to my research group and our research.
    You are strongly encouraged to apply for PhD study in the department of physics and astronomy at U of .... Make sure you submit your application through the official U graduate school application system.

الان منظورش چیه؟؟
    من تو این مرحله جواب ایمیل شو چی بدم؟؟ از فاند چجوری بپرسم؟؟ این خیلی مهمه ایمیلی دارین درمورد فاند محترمانه ازشون بپرسم؟؟
    نمره ی زبان و جی آر ایی هنوز ندارم تا عید آماده میشه
    ممنون میشم کلا راهنمایی م کنین چطور این مسائل را باهاش مطرح کنم؟
    خیلی خیلی ممنونم.
    دوست عزیز اینکه از داشتن یا نداشتن فاند ایشون سوال کنید یه مسئله معمول و رایجه. به ایشون کاملا محترمانه بگین ازونجایی که من نمیتونم از عهده هزینه های زندگی و شهریه دانشگاه در اون کشور بربیام میخوام بدونم آیا شما فاند دارید یا خیر. در مورد نمرات زبانتون سعی کنید هرچه سریعتر این دو آزمون رو بدین چون با اینکه استاد جواب امیدوارکننده ای داده نمرات زبان اگر آماده نباشه شانستون رو ازدست میدین، چون نمرات زبان مربوط به اداره پذیرش هستش. موفق باشید.

با سلام،
    برای فاند ایمیل فرستادم این جوابو دادن:

Any qualified and admitted PhD students will be fully financially supported with TA and or RA over the period of study.

What are your TOEFL, GRE scores? and What courses you have taken in your BS and MS studies and what are the GPAs? How did yo do in your first authored ... article? How was your typical daily life in your MS study? What kind of experimental skills you have and how did you gain them and how did you use them in your MS research? What challenges you had and how were they overcame? Ans so forth.​ You may elaborate those points in your application personal statement. That will help your application. In addition, you will have to file your complete application before the deadline that can be available in the U website.
    الان جواب شونو چی بدم؟؟؟
    اپلای کنم؟؟؟؟
    با تشکر از پاسخگویی سریعتان. ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشین. برایِ فاند که خبرهایِ خوبی دادن، و راهنمایی‌هایِ ارزشمندی هم برایِ انگیزه‌نامه داشتن؛ پس دیگه دلیلی برایِ به‌تعویق انداختنِ رَوَندِ درخواست نمی‌مونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mousaviLIBS نمایش پست ها
    با سلام،
    برای فاند ایمیل فرستادم این جوابو دادن:

Any qualified and admitted PhD students will be fully financially supported with TA and or RA over the period of study.

What are your TOEFL, GRE scores? and What courses you have taken in your BS and MS studies and what are the GPAs? How did yo do in your first authored ... article? How was your typical daily life in your MS study? What kind of experimental skills you have and how did you gain them and how did you use them in your MS research? What challenges you had and how were they overcame? Ans so forth. You may elaborate those points in your application personal statement. That will help your application. In addition, you will have to file your complete application before the deadline that can be available in the U website.
    الان جواب شونو چی بدم؟؟؟
    اپلای کنم؟؟؟؟
    با تشکر از پاسخگویی سریعتان. ممنونم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، یکی از اساتید تو کانادا تو مصاحبه اسکایپ بهم گفت که فاندم محدود هست، الان ایمیل زده که اپلای کن، من اپلیکیشنت رو ساپورت میکنم، به نظرتون مقدار فاند رو بپرسم ازش یا ضایعس؟؟ چون با توجه به حرفی که تو اسکایپ زد میترسم مقدارش خیلی کم باشه و نتونم زندگی کنم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lonelyman نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، یکی از اساتید تو کانادا تو مصاحبه اسکایپ بهم گفت که فاندم محدود هست، الان ایمیل زده که اپلای کن، من اپلیکیشنت رو ساپورت میکنم، به نظرتون مقدار فاند رو بپرسم ازش یا ضایعس؟؟ چون با توجه به حرفی که تو اسکایپ زد میترسم مقدارش خیلی کم باشه و نتونم زندگی کنم!
    میتونید ازش بپرسید با این فاند میتونم زندگی کنم چون خودم سرمایه اضافی برای ساپورت خودم ندارم.