صفحه 518 از 589 نخستنخست ... 18418468508509510511512513514515516517518519520521522523524525526527528568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,171 تا 5,180 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

My name is Arash Fassihozaman Langroudi, a graduated student in bachelor degree of computer engineering at Guilan university of Iran with a GPA of 3.01 in 2 last years. My intention for continuing my study at your group and under your supervision is that I found your research group helpful, because we have a common interest in computer vision.

During my studies, I interested in image processing and after learning for 1 year I wrote an article entitled “A Novel Image Feature Descriptor for Traffic Signs Recognition ” with my professor and my classmate(My spouse now) which is close to your research interest as I read some of your publication in your web site like”——” and “——”, part X was so interesting for me . I think that working in your group would be a good chance for me to advanced my education and also my research area.

I would be grateful if you can let me to continue my education in your university,under your supervision. Even if there is no opportunity for me, I would appreciate if you give me some suggestions.
    thank you for your attention and time.
    sincerely yours
    Arash fasshozzaman langroudi
    سلام دوستان لطفا یکی این میل ای رو که آماده کردم رو بخونه نیاز به راهنمایی دارم میخام ببینم چطوره؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

ایمیل به اساتید:
    سلام به همگی دوستان دوست دارم در همین صفحه تجربیاتی که درباره ایمیل زدن به اساتید تو این چند ماه داشتم رو به طور خلاصه باهاتون در میون بگذارم.من خودم به شخصه خیلی جواب های خوبی رو از اساتید گرفتم. اولین نکته این که هیچ وقت به همه استادای یه دانشگاه با هم در یک روز و در یک زمان ایمیل نفرستید چون اونا متوجه می شن که شما می خواین به هر قیمتی که شده اپلای کنید و این طوری میشه که در جوابتون میگن جا نداریم و یا اصلا اعتنایی به ایمیلتون نمیکنن و بی جواب میزارن. خواهشا وقتی توی صفحه اساتید میرید، حتما حتما اگر اساتید سایت دارن به سایتشون هم سر بزنید و حتما حتما به هر استادی ایمیلی متفاوت نسبت به استاد دیگه تو اون دپارتمان بدید مثلا یه نکته رو که استاد توی سایتش آورده بولد کنید. همیشه اگه می خواید به استادای یه دانشگاه ایمیل بدید این کارو در روزهای متفاوت انجام بدید نه در یه روز و در یه زمان. ایشاله همتون موفق باشید.

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiam نمایش پست ها
    My name is Arash Fassihozaman Langroudi, a graduated student in bachelor degree of computer engineering at Guilan university of Iran with a GPA of 3.01 in 2 last years. My intention for continuing my study at your group and under your supervision is that I found your research group helpful, because we have a common interest in computer vision.

During my studies, I interested in image processing and after learning for 1 year I wrote an article entitled “A Novel Image Feature Descriptor for Traffic Signs Recognition ” with my professor and my classmate(My spouse now) which is close to your research interest as I read some of your publication in your web site like”——” and “——”, part X was so interesting for me . I think that working in your group would be a good chance for me to advanced my education and also my research area.

I would be grateful if you can let me to continue my education in your university,under your supervision. Even if there is no opportunity for me, I would appreciate if you give me some suggestions.
    thank you for your attention and time.
    sincerely yours
    Arash fasshozzaman langroudi
    سلام دوستان لطفا یکی این میل ای رو که آماده کردم رو بخونه نیاز به راهنمایی دارم میخام ببینم چطوره؟
    سلام و عرض ادب
    من ایراداتی رو مشاهده کردم که خدمتتون عرض میکنم و این رو هم بگم که اینا نظرات شخصی من هست شما نظرات دیگر دوستان رو هم بگیرید
    اول اینکه چرا شما معدلتون رو بطور کامل ذکر نکردید؟ فکر نمیکنم ارائه معدل دوسال اخر متداول باشه
    جمله اخر پارگراف اول که بطور کلی فقط در مورد رشته اصلی صحبت کردید زیاد جالب نیست چون نشون میده شما خیلی در جریان تخصص استاد نیستید و اینکه خودتون هم گرایش خاصی ندارید
    در پارگراف دوم هم، که موضوع مقاله رو ذکر کردید کافیه، نیاز به توضیح اضافی در مورد همکاران نیست چون شما قراره رزومه تون رو برای استاد اتچ کنید و ضمننا متن شما باید کوتاه و جذاب باشه که استاد سریع از محتوای اون مطلع بشه
    و در اخر هم که از استاد پیشنهاد خواستید فکر نمیکنم لزومی داشته باشه و اصا جالب باشه
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.
    در پاسخ یکی از اساتیدی که دوست داشتم با ایشون کار کنم و ازشون خواستم استاد راهنمام باشن (مقطع دکترا ) پاسخشون این بود که برای اسکولار شیب تصمیم گیری ها انجام شده اگر مایلید تا ژانویه 2018 اقدام کنید که تاریخ اعلام شده حدودا یک سال اینده است.
    با توجه به تجربه ای که دارید نظرتون چیه؟ این فقط یک پاسخ رد هست؟ با توجه به فاصله زیادی که تا تاریخی که اعلام کردن زمان هست خیلی دوست دارم در این فاصله بتونم با ایشون کار کنم بهترین روشی که این مساله رو بشه مطرح کرد چیه؟ من بیشتر دوست دارم یه چیزی شبیه پروپزال به ایشون ارائه کنم تا اگر تمایل دارن همکاری کنیم ایا این کار درست هست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط youvhi نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم اگر راهنماییم کنید.
    در پاسخ یکی از اساتیدی که دوست داشتم با ایشون کار کنم و ازشون خواستم استاد راهنمام باشن (مقطع دکترا ) پاسخشون این بود که برای اسکولار شیب تصمیم گیری ها انجام شده اگر مایلید تا ژانویه 2018 اقدام کنید که تاریخ اعلام شده حدودا یک سال اینده است.
    با توجه به تجربه ای که دارید نظرتون چیه؟ این فقط یک پاسخ رد هست؟ با توجه به فاصله زیادی که تا تاریخی که اعلام کردن زمان هست خیلی دوست دارم در این فاصله بتونم با ایشون کار کنم بهترین روشی که این مساله رو بشه مطرح کرد چیه؟ من بیشتر دوست دارم یه چیزی شبیه پروپزال به ایشون ارائه کنم تا اگر تمایل دارن همکاری کنیم ایا این کار درست هست؟
    سلام دوست عزیز
    منظورشون این هست که برای 2017 دانشجوشون رو گرفتن و شما باید برای 2018 اقدام کنید
    اگر که میخواید تا اون موقه باهاشون همکاری داشته باشید که من بعید میدونم موافقت کنن، میتونید ازشون بپرسید که ایا الان مایل به همکاری باهاتون هستن یا نه
    البته این نظر شخصی من هست شاید دوستان نظرات دیگری هم داشته باشند
    موفق باشید

Junior Member

بله من هم متوجه شدم می خواستم بدونم این جواب فقط یک پاسخ محترمانه برای رد هست یا تمایل دارند و پوزیشن ندارند. و در کل چطور مساله همکاری رو مطرح کنم که موافقت کنند و در واقع می خواستم یه چیزی شبیه پروپزال براشون بنویسم.

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی دکتری هستم و یه مدته که با یکی از اساتید در آمریکا در ارتباطم. الان می خوام بهشون پیشنهاد بدم که مشاور من بشن برای پایان نامم. ولی نمیدونم چه درخواستی باید بدم تا قبول کنه
    اگه ممکنه راهنماییم کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

do I have any chance to get financial aid, in that I don't have my own support?

من تو ایمیلم که یکی از استادا تشویق کرده بود اپلای کنم این جمله رو هم نوشتم به نظرتون این جمله خیلی نامناسب هست ؟ چون هنوز ایشون جوابمو ندادن

سلام.

یکی به از استادا جوابمو داده و گفته که از زمیه کاری ام خوشش اومده و نمرات و موتیویشن لتر ازم خواسته بوده. فایل ها رو براشون فرستادم . ایشون در جواب گفتن: Hi

Thanks for the files

I will take a look and go from there

JorgeHi

Thanks for the files

Jorge

به نظرتون جواب چی بدم که ارتباطم باهاش حفظ بشه و بدونه من پیگیر هستم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2014 نمایش پست ها
    سلام.

یکی به از استادا جوابمو داده و گفته که از زمیه کاری ام خوشش اومده و نمرات و موتیویشن لتر ازم خواسته بوده. فایل ها رو براشون فرستادم . ایشون در جواب گفتن: Hi

Thanks for the files

JorgeHi

Thanks for the files

Jorge

به نظرتون جواب چی بدم که ارتباطم باهاش حفظ بشه و بدونه من پیگیر هستم.
    سلام دوست عزیز
    میتونید ازشون تشکر کنید و بگید مشتاقانه منتظر دریافت پاسخ ایشون و نظرشون در مورد رزومه تون هستید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.