سلام خسته نباشین بچه ها
من دانشجو ترم اخر ارشد برق- الکترونیک دانشگاه ازاد تهران مرکزی هستم و می خوام برای دانشگاه های آلمان اقدام کنم برای دکترا، ولیا اون زمینه ای که من کار کردم تو ارشد(Memristor based analog and digital devices) رو اینا ندارن، یا نگفتن تو صفهاتشون یا نمی دونم...... کلا خیلی اختصاصی و ریز زمینه هاشونو گفتن. من 2تا کنفرانس از پروژم در اوردم و یه ژرنال که submit کردم هر سه رو
حالا چنتا سوال دارم،
1. الان email بزنم برای استادهای الکترونیکی دانشگاه های آلمان یا صبر کنم نتیجه مقاله هام بیاد و نتیجه IELTS که دادم
2. زمینه کاری من نیاز به گروه تحقیقاتی و این چیزا نداره و با همه جور درمیاد تقریبا به استادهایی که زمینه نزدیک دارن فقط ایمیل بزنم با به همه بزنم
3. بچه ها این email خوبه واسه ارسال؟
Dear Dr. X

I am XXXX, an Electronic Engineering MSc

My research interests are mainly focused on Designing Analog and Digital Devices using MEMRISTOR(Fourth Electrical Element).

I am incredibly enthusiastic about pursuing my research under your supervision. I would like to know whether you have any opening for PHD students for 2015 and whether there is an opportunity for me to join your research team and continue my studies under your supervision.

I have attached My Resume , My State Meant of Research Interest , My Publications and My Master Thesis Project Abstract to this email. Should you need any more information, please do contact me. I can be reached via email at ( xxx
با تشکر