نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
یه راهنمایی ازتون میخوام دوستان.
نامه یکی از دانشگاههایی که بهم پذیرش داده بود توی فوریه ارسال شده بود و توش صحبتی از فاند نکرده بود.
با یکی از استادها که مدیر گروه دپارتمان بود، قبل از اپلای ارتباط داشتم و بهم گفته بود که به نظرش به درد ریسرچ هاشون میخورم.
وقتی پذیرش رو گرفتم، مجددا بهش ایمیل زدم و پرسیدم که Position داره یا نه و بهم جواب داد که اواخر مارچ موقعی هست که تصمیم فاندها مشخص میشه. منم تشکر کردم و صبر کردم.
حالا دیدم خبری نشد. با منشی دپارتمان تماس گرفتم و پرسیدم که من هرچی صبر میکنم، خبری نیست و آیا این به منزله اینه که من فاند نمیگیرم؟
جوابی که بهم داده اینه:

حالا میخوام دوباره به استاده میل بزنم ولی دیگه اینبار نمیدونم چی بگم... از یکی از دوستام که همون دانشگاه هست، شنیده بودم که این استاد خیلی جدی و خشک هست. درواقع یکم میترسم و واقعا فکرم کار نمیکنه.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
خیلی راحت ایمیل میزنی و می پرسی که ایا نتیجه پوزیشن ها مشخص شده یا نه. بگو که قراره برای ویزا اقدام کنی و پروسه اش برای ایرانی ها طولانی و نیاز داری که زودتر اقدام کنی برای این مساله.
در مورد مسایل مالی رک باشید (البته این معنیش بی ادب بودن نیست) و حرفتونو بزنید اونها هم رک جوابتونو می دن نگران نباشید