صفحه 520 از 589 نخستنخست ... 20420470510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529530570 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,191 تا 5,200 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    می خواستم نظرتون راجب ایمیل زیر رو بدونم؟

I have completed my M.Sc. degree in Electrical Engineering at XXX, Iran (GPA 3.81) and my TOEFL IBT score is 96/120. I am a prospective PhD student for the following spring entry and would be interested joining your research group.
    My main research interest is XXX. I have done some research in the area of XXX and published one journal paper and one conference paper in this field. I have reviewed your research group web page and found that your research work on XXX and XXX is really appealing to me.
    I was wondering if there is any open PhD position in your research group. You can find my Resume attached to this mail and I would be grateful if you could have a look.
    Thank you for your time and consideration.
    Sincerely,
    It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer." Albert Einstein"

Junior Member

سلام، من به استاد یکی از دانشگاه های آمریکا دوسال پیش مکاتبه کردم و خیلی خوب جواب داد و تشویق کرد اپلای کنم. همون سال برام آفر هم داد برای دانشگاهشون اما مسئله ای پیش اومد که نتونستم برم. امسال دوباره بهش ایمیل زدم همون جواب رو بهم داد و اپلای کردم. اما ده روز پیش یه ایمیل ریجکت از دانشگاهشون اومد. وقتی به خود استاد ایمیل زدم گفت دلیلش پایین بودن نمرات زبان بوده! بعد علتش رو ازم پرسید و منم گفتم به ددلاین دانشگاه نمیرسیدم اگه میخواستم برای نمره بالاتر دوباره امتحان بدم ولی اگه لازمه دوباره امتحان میدم. اونم گفت برای سال بعد اگه نمرت بهتر شه پذیرش میدن. متن آخرین ایمیلش اینه:

I understand. With the current scores, we can at best offer you admission. If you retake the tests with much improved scores, a GTA would be more likely, but that will probably be 2018.
    So if you wish to come this year, I can see what I can do. But you will be coming without financial aid. On the other hand, we usually have additional GTA needs that some students who come without a scholarship can get a GTA once they are here. No guarantee, but this can happen.

من هم گفتم امسال برنامه ریزی کردم بیام:

I have been planning for over a year and I really wish to come this year! I promise to do my best and improve my scores if that's what is needed. I really need to have financial aid otherwise, I couldn't afford it to come to
    Since I am eager to work in your research group, I really appreciate if you could help me and see if anything can be done regarding this issue.

این استاده خیلی زود جواب ایمیل هام رو میداد، الان شگفت زدم که چرا 7 روز گذشته جواب نداده! خواستم شما هم راهنمایی کنید چکار کنم؟ دوباره ازش بپرسم کار به کجا رسیده؟ نمیدونم چی بگم تو ایمیلم؟
    از اونجاییکه گفته So if you wish to come this year, I can see what I can do، من اینطوری استنباط کردم که اگه امسال بخوام بیام سعی می کنه برام فاند جور کنه، برای همین گفتم ببینه چکار میتونه بکنه. راستش من می خوام امسال درست شه بتونم برم. اینو نمی دونم چطور براش بیان کنم؟

Junior Member

سلام.
    خیلی ممنون می شم نظرتونو راجع به ایمیل زیر بگین.

Dear Professor Naveen Chandrashekar,

My name is Ameneh Musapoor. I have completed my M.Sc. degree in Biomechanical engineering, from Iran University of science and technology. I am writing to express my interest in joining your research group at Orthopedics Biomechanics as a Ph.D. fellow. My master thesis titled “A finite element study on intra -operative corrective forces and relationship between applied force and screw density with resulted correction rate in scoliosis surgery” scored 20 out of 20 and resulted in one accepted conference paper and one submitted journal paper.
    My research interests are in different subjects such as Spine Biomechanics including Finite Element Analysis to improve and optimize various methods of treatments, researches on loads and stresses applied to orthopedic components during movements, and also developing more accurate musculoskeletal models in order to use in studies.
    Visiting your personal webpage, I found your research on "effect of different motions on injury "so interesting. specialy in a publication titled "The effect of sagittal plane mechanics on ACL strain during jump landing" the method which is used to drive a presice model to estimate lower limb muscle forces is so innovative.
    Please enclosed find my CV. I appreciate any time you give me for further correspondence.
    Sincerely yours,

سلام به همه دوستان
    من با یه استادی از دانشگاه زوریخ مصاحبه داشتم، مصاحبه هم خوب بود، بعد مصاحبه استاد گفت که یکسری از کد های کارم رو واسش بفرستم، منم فرستادم، بعد از 5 روز جواب داد که ممنون از کد ها تا آخر ماه (ماه آپریل) بهم خبر میده، الان 1 می هم تموم شده و خبری نیست، بهش ایمیل بزنم یا بازم منتظر بمونم؟؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre71126 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من با یه استادی از دانشگاه زوریخ مصاحبه داشتم، مصاحبه هم خوب بود، بعد مصاحبه استاد گفت که یکسری از کد های کارم رو واسش بفرستم، منم فرستادم، بعد از 5 روز جواب داد که ممنون از کد ها تا آخر ماه (ماه آپریل) بهم خبر میده، الان 1 می هم تموم شده و خبری نیست، بهش ایمیل بزنم یا بازم منتظر بمونم؟؟
    I would wait another week or so. Today is Monday and you may hear from him any time now. If you don't hear from him this week, shoot him another email next Monday to follow up.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط nedamm نمایش پست ها
    سلام.
    خیلی ممنون می شم نظرتونو راجع به ایمیل زیر بگین.

Dear Professor Naveen Chandrashekar,

My name is Ameneh Musapoor. I have completed my M.Sc. degree in Biomechanical engineering, from Iran University of science and technology. I am writing to express my interest in joining your research group at Orthopedics Biomechanics as a Ph.D. fellow. My master thesis titled “A finite element study on intra -operative corrective forces and relationship between applied force and screw density with resulted correction rate in scoliosis surgery” scored 20 out of 20 and resulted in one accepted conference paper and one submitted journal paper.
    My research interests are in different subjects such as Spine Biomechanics including Finite Element Analysis to improve and optimize various methods of treatments, researches on loads and stresses applied to orthopedic components during movements, and also developing more accurate musculoskeletal models in order to use in studies.
    Visiting your personal webpage, I found your research on "effect of different motions on injury "so interesting. specialy in a publication titled "The effect of sagittal plane mechanics on ACL strain during jump landing" the method which is used to drive a presice model to estimate lower limb muscle forces is so innovative.
    Please enclosed find my CV. I appreciate any time you give me for further correspondence.
    Sincerely yours,
    با سلام

اگر به عنوام ایمیل اول دارید این متن رو می فرستید ,بسیار سنگین است. معمولا اولین ایمیل یک ارتباط ساده با استاد و فرستادن رزومه است. در ایمیل های بعدی در صورت چراغ سبز استاد بقیه موارد را مطرح نمایید.

ارادت

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم نظرتون راجب ایمیل زیر رو بدونم؟

I have completed my M.Sc. degree in Electrical Engineering at XXX, Iran (GPA 3.81) and my TOEFL IBT score is 96/120. I am a prospective PhD student for the following spring entry and would be interested joining your research group.
    My main research interest is XXX. I have done some research in the area of XXX and published one journal paper and one conference paper in this field. I have reviewed your research group web page and found that your research work on XXX and XXX is really appealing to me.
    I was wondering if there is any open PhD position in your research group. You can find my Resume attached to this mail and I would be grateful if you could have a look.
    Thank you for your time and consideration.
    Sincerely,
    با سلام

به نظر من برای اولین ایمیل متن خوب و جامعی است. البته زمینه های تحقیقاتی و مختصر توضیح در رابطه با تز فوق لیسانس در رزومه داشه باشید مفید است.

موفق باشید

من گرایشم (برق)کنترل هست لیسانس هستم و مقاله ام هم کنترلی هست چطور ایمیلی برای استادی که زمینه اش کنترل هست و کارش با من تفاوت داره بنویسم ؟ اگر بخواهم برای مخابرات اپلای کنم مقاله های کنترلی کمکم میکنه ؟ چطور یک استاد مخابراتی رو متقاعد کنم در مکاتبه ام ؟

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام. دوستان من کلا دو تا دانشگاه از جاهایی که اپلای کرده بودم هنوز جواب ندادن و عملا دیگه از امسال ناامید شدم با اینحال میخوام آخرین شانس هام رو هم امتحان کنم. لطفا کمکم کنین.

ببینین یکی از این دو دانشگاه باقیمونده، به توصیه جدی یکی از اساتیدش اپلای کردم. منتها بعد از اپلای این استاد گفت پوزیشن ندارم و الان هم که بعد از 2-3 ماه بهش ایمیل زدم مجددا گفت پوزیشن ندارم و عذرخواهی کرد.

یک استاد دیگه در این گروه هست که اتفاقا کارش هم مرتبط با منه. من خیلی دوس دارم این دقیقه نود بهش ایمیل بزنم و شاسمو امتحان کنم منتها مشکل اینه که در sop فقط اسم اون استاد اولی که پوزیشن نداره رو آوردم.

حالا چیکار کنم به نظرتون؟ این عملا آخرین تیر ترکشم برای امساله. به دپارتمان هم که ایمیل زدم گفتن دیگه همین روزا نتایج رو اعلام میکنن. در واقع فرصت خیلی کمی دارم برای تماس با استاد دوم.

لطفا راهنمایی کنین که چطوری این موقعیت رو به قول فرنگی ها هندل کنم.

خیلی ممنون.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. دوستان من کلا دو تا دانشگاه از جاهایی که اپلای کرده بودم هنوز جواب ندادن و عملا دیگه از امسال ناامید شدم با اینحال میخوام آخرین شانس هام رو هم امتحان کنم. لطفا کمکم کنین.

ببینین یکی از این دو دانشگاه باقیمونده، به توصیه جدی یکی از اساتیدش اپلای کردم. منتها بعد از اپلای این استاد گفت پوزیشن ندارم و الان هم که بعد از 2-3 ماه بهش ایمیل زدم مجددا گفت پوزیشن ندارم و عذرخواهی کرد.

یک استاد دیگه در این گروه هست که اتفاقا کارش هم مرتبط با منه. من خیلی دوس دارم این دقیقه نود بهش ایمیل بزنم و شاسمو امتحان کنم منتها مشکل اینه که در sop فقط اسم اون استاد اولی که پوزیشن نداره رو آوردم.

حالا چیکار کنم به نظرتون؟ این عملا آخرین تیر ترکشم برای امساله. به دپارتمان هم که ایمیل زدم گفتن دیگه همین روزا نتایج رو اعلام میکنن. در واقع فرصت خیلی کمی دارم برای تماس با استاد دوم.

لطفا راهنمایی کنین که چطوری این موقعیت رو به قول فرنگی ها هندل کنم.

خیلی ممنون.

با توجه به شرایط نظر من اینه که صادقانه واقعیت رو بگید.
    این که اپلای کردید و استادی که باهاش در ارتباط بودید گفته پوزیشن نداره. ولی کارتون به این استاد نزدیکه و علاقه‌مندید باهاش کار کنید.
    نکته‌ی اصلی اینه که کار این دو نفر طبعاً باید به هم نزدیک باشه اگه هر دو به شما مرتبطن. اگه زیاد نزدیک نیستن باید توجیه کنید که بستگی داره موضوعات چی باشن و ارتباط چطوری باشه.
    و بعد این که فراموش نکنید استادها با هم در ارتباطن. اگه قبل از اپلای امیدواری داده و بعدش گفته که پوزیشن ندارم که خب می‌شه الان بگید از اول تمایل به کار با هر دو نفر داشتید ولی اول با اون استاد ارتباط برقرار کردید و چون امیدواری داده بوده باهاش ادامه دادید. هم‌چین چیزی. ولی اگه از اول هم امیدواری خاصی نداده این طوری نمی‌شه گفت.
    در کل تلاش زائد هم برای توجیه نداشته باشید. واقع‌گرایانه برخورد کنید. شرایط غیر قابل درکی نیست.

نهایتاً هم به نظرم زیاد امیدوار نباشید چون تصمیم‌ها قاعدتاً تا الان گرفته شده.
    ولی مهم‌تر از اون، ناامید هم نباشید. حداقلش می‌‌تونه باعث دیده شدن شما توسط اون استاد بشه که لااقل شاید شما رو برای Waiting List توی ذهنش داشته باشه. فرصت رو از دست ندید و سریع‌تر اقدام کنید.

موفق باشید.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.