نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
سلام. دوستان من کلا دو تا دانشگاه از جاهایی که اپلای کرده بودم هنوز جواب ندادن و عملا دیگه از امسال ناامید شدم با اینحال میخوام آخرین شانس هام رو هم امتحان کنم. لطفا کمکم کنین.

ببینین یکی از این دو دانشگاه باقیمونده، به توصیه جدی یکی از اساتیدش اپلای کردم. منتها بعد از اپلای این استاد گفت پوزیشن ندارم و الان هم که بعد از 2-3 ماه بهش ایمیل زدم مجددا گفت پوزیشن ندارم و عذرخواهی کرد.

یک استاد دیگه در این گروه هست که اتفاقا کارش هم مرتبط با منه. من خیلی دوس دارم این دقیقه نود بهش ایمیل بزنم و شاسمو امتحان کنم منتها مشکل اینه که در sop فقط اسم اون استاد اولی که پوزیشن نداره رو آوردم.

حالا چیکار کنم به نظرتون؟ این عملا آخرین تیر ترکشم برای امساله. به دپارتمان هم که ایمیل زدم گفتن دیگه همین روزا نتایج رو اعلام میکنن. در واقع فرصت خیلی کمی دارم برای تماس با استاد دوم.

لطفا راهنمایی کنین که چطوری این موقعیت رو به قول فرنگی ها هندل کنم.

خیلی ممنون.
سلام

الان به جرات می توان گفت که تقریبا وضعیت تمامی پوزیشن ها برای سال اکادمیک بعد مشخص شده است. محتوای نامه انگیزشی که قابل تغییر است دوست عزیز!. اگر برای شما فاند مهم نیست چند تا از مقالات استاد مورد نظر را بخوانید و در اون زمینه ها ابراز علاقه به همکاری با استاد بکنید. احتمال زیاد شانس شما برای قبول شدن بیشتر می شود.

اگر برای شما فاندمهم است توصیه می کنم مستقیم برای پوزیشن ها موجود اقدام کنید و سپس دنبال مکاتبه با استاد باشید.

موفق باشید