نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: ایمیل به اساتید برای سال های پیاپی

پیش فرض ایمیل به اساتید برای سال های پیاپی

با سلام،
    اگر به استادی در سالی ایمیل زدیم، اوکی داد، اپلای کردیم و کمیته پذیرش نداد و در سال بعد رزومه رو پربارتر و قوی تر کردیم، به همان استاد بخوایم ایمیل بزنیم، متن ایمیل چگونه باید تغییر کند و باشد؟ ممنونم.
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

پیش فرض پاسخ : ایمیل به اساتید برای سال های پیاپی

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    با سلام،
    اگر به استادی در سالی ایمیل زدیم، اوکی داد، اپلای کردیم و کمیته پذیرش نداد و در سال بعد رزومه رو پربارتر و قوی تر کردیم، به همان استاد بخوایم ایمیل بزنیم، متن ایمیل چگونه باید تغییر کند و باشد؟ ممنونم.

به نظر من جایی که اپلی کردی، دوباره نکن.
    نظر بقیه متفاوت

مگه شما نیوزیلند نبودید، چرا عنقدر با خواهش و تمنا پیش می رید؟
    فکر کردم به خاطر کرونا، ریکام مجدد خواسته بودید، نه برای اپلی مجدد به جایی که ریجکت کرده.

من به شخصه ریجکت بشم، تا پنج سال به اون ایالت و همسایگانش نزدیک نمی شم
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    به نظر من جایی که اپلی کردی، دوباره نکن.
    نظر بقیه متفاوت

مگه شما نیوزیلند نبودید، چرا عنقدر با خواهش و تمنا پیش می رید؟
    فکر کردم به خاطر کرونا، ریکام مجدد خواسته بودید، نه برای اپلی مجدد به جایی که ریجکت کرده.

من به شخصه ریجکت بشم، تا پنج سال به اون ایالت و همسایگانش نزدیک نمی شم
    ممنونم از شما. بله، استرالیا نیز مدتی بودم ولی من حتی الان تو ایران وضعیت خوبی دارم. در شرکتی مشغول کار هستم و نیازی به ادامه به دکتری و رفتن به کشور دیگه ندارم. اما جایی که مد نظر دارم از نظر research و پیشرفت خیلی برای من مناسب است و می توانم در رشته ام develop کنم.
    ویرایش توسط Plus_Energy : October 14th, 2021 در ساعت 05:14 PM

Banned

ممنونم از شما. بله، استرالیا نیز مدتی بودم ولی من حتی الان تو ایران وضعیت خوبی دارم. در شرکتی مشغول کار هستم و نیازی به ادامه به دکتری و رفتن به کشور دیگه ندارم. اما جایی که مد نظر دارم از نظر research و پیشرفت خیلی برای من مناسب است و می توانم در رشته ام develop کنم.
    اگر در ایران شرایط مناسبی دارین به نظرم نیازی نخواهد بود خودتون رو اذیت کنین.
    حداقل جا رو برای دانشجوهاتون میتونین باز کنین یا کسایی که نیاز دارن برن

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    اگر در ایران شرایط مناسبی دارین به نظرم نیازی نخواهد بود خودتون رو اذیت کنین.
    حداقل جا رو برای دانشجوهاتون میتونین باز کنین یا کسایی که نیاز دارن برن
    درسته، خیلی ممنونم. بله، خدا رو شکر در ایران کمبودی احساس نمی کنم. کنار خانواده هستم و نعمت های الهی در ایران به وفور موجود است و قابل دسترس. ولی، با خودم می گم، جای برای پیشرفت خودم بیشتر است و بیشتر می توانم رو خودم سرمایه گذاری کنم.
    لذا ممنون می شوم نظر ارزشمند خود را در مورد متن زیر به بنده اعلام بفرمایید:

Dear Prof.
    My Greeting,
    I have been in contact with you last year and applied to your program. But unfortunately due to the competitiveness, my application wasn't successful. This year, I have strengthened my CV. I have joined the *** Company as an ... expert. In addition, I have published a research paper at a well-known Journal
    I have emailed you to know if you have an open position for Fall 2022 Phd Program and it would be a honor for me to continue my studies under your supervision.
    Thank You
    Kind Regards

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

عذرخواهی میکنم یکی دوتا ایراد دستوری و لغوی وجود داره که احتمالا سهوی بوده و خودتون آگاه هستین و اصلاح میکنید
    درمورد بقیش نظری ندارم اما به نظرم هنوز میشه جمله بندی رو بهبود بخشید که البته چگونگیش در عهده من نیست.
    موفق باشید.
    درسته، خیلی ممنونم. بله، خدا رو شکر در ایران کمبودی احساس نمی کنم. کنار خانواده هستم و نعمت های الهی در ایران به وفور موجود است و قابل دسترس. ولی، با خودم می گم، جای برای پیشرفت خودم بیشتر است و بیشتر می توانم رو خودم سرمایه گذاری کنم.
    لذا ممنون می شوم نظر ارزشمند خود را در مورد متن زیر به بنده اعلام بفرمایید:

Dear Prof.
    My Greeting,
    I have been in contact with you last year and applied to your program. But unfortunately due to the competitiveness, my application wasn't successful. This year, I have strengthened my CV. I have joined the *** Company as an ... expert. In addition, I have published a research paper at a well-known Journal
    I have emailed you to know if you have an open position for Fall 2022 Phd Program and it would be a honor for me to continue my studies under your supervision.
    Thank You
    Kind Regards

96 nine or six

ممنون از دوستان. من ایمیل زدم به استاد:
    My Greetings,
    I was in contact with you last year and applied to your program. But unfortunately, due to competitiveness, my application wasn't successful. This year, I have strengthened my CV. I have joined the "** " as an ** Expert. In addition, I have published a research paper at the well-known Journal recently. I am really looking forward to joining your research group at ** University. I have emailed you to know if there are any new Ph.D. openings for the following academic year "fall 2022" and it would be an honor for me if I could continue my studies under your supervision
    .Please kindly consider the attachment that includes my CV. Looking forward to hearing from you Soon

ایشون این طوری پاسخ داد که :
    "Congratulations on your progress. Unfortunately, I do not anticipate openings in your area of expertise."
    حالا می خواستم بهش بگم که می خواستم در زمینه شما کار کنم و علاقه به کار شما رو دارم، چه چیزی باید بهش جواب داد؟ ممنونم.

ممنون از دوستان. من ایمیل زدم به استاد:
    My Greetings,
    I was in contact with you last year and applied to your program. But unfortunately, due to competitiveness, my application wasn't successful. This year, I have strengthened my CV. I have joined the "** " as an ** Expert. In addition, I have published a research paper at the well-known Journal recently. I am really looking forward to joining your research group at ** University. I have emailed you to know if there are any new Ph.D. openings for the following academic year "fall 2022" and it would be an honor for me if I could continue my studies under your supervision
    .Please kindly consider the attachment that includes my CV. Looking forward to hearing from you Soon

ایشون این طوری پاسخ داد که :
    "Congratulations on your progress. Unfortunately, I do not anticipate openings in your area of expertise."
    حالا می خواستم بهش بگم که می خواستم در زمینه شما کار کنم و علاقه به کار شما رو دارم، چه چیزی باید بهش جواب داد؟ ممنونم.
    این حواب شد:
    Thanks for your reply and your nice comments dear prof. **. As a matter of fact, the reason and intention of my email was to show my interest and capability to work in your area of expertise. Therefore, I would appreciate it if you could reevaluate and reconsider my application.Thank you for your time and consideration

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)