صفحه 586 از 589 نخستنخست ... 86486536576577578579580581582583584585586587588589 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,851 تا 5,860 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

دوستان گرامی سلام
    بنده طی مکاتبه با یک استادی از کانادا موفق شدم با ایشون مصاحبه ای داشته باشم
    موقع مصاحبه ایشون گفت تا دو هفته دیگه نتیجه نهایی اعلام میشه چون چند نفر دیگه هم توی شورت لیست هستن
    فردای بعد از مصاحبه ایمیل تشکر زدم
    ایشون پاسخ تشکر رو دادن و گفتن از کارهای عملیت یه سندی باید ارایه کنی به ما
    یک روزه آماده کردم یک فایل پی دی اف ارسال کردم. روز بعد ایشون ایمیل زدن که شما وارد لیست very short list شدی و حالا باید sop برا ما بفرستی
    چیزی که تو sop گفتن میخان یه مقدار شبیه پروپوزاله و شامل این موارد میشه

-proposed project
    -Long term objective of proposed project
    -Short term objective of proposed project
    -Methology and timeline

اولا که چطور باید اینارو بنویسم ؟
    و دوما این روند رو چطور پیش ببرم تا پذیرش نهایی رو بگیرم ؟
    ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه

سلام دوستان
    من این ایمیل رو دریافت کردم میخواستم نظرتون رو راجب دانشگاه،شرایط بورسیه و زندگی در اونجا بپرسم و مهمتر اینکه من چون منتظر جواب سایر پوزیشن هام چجوری جواب ایمیل رو بدم که نه قطعی رد بشه نه اکسپت یه جورایی فعلا تو دست داشته باشم

من برای آلمان اقدام کردم ولی استاد پیشنهادش چین هست

Your application looks impressive! I am honored by your interest in joining my group.

Are you also interested to come to my current main affiliation Harbin Institute of Technology, Shenzhen?

Berlin is one of the most beautiful metropoles, but Shenzhen is the future.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

هر چه واقعا فکر میکنید را با صداقت بفرمایید. اگر مردد هستید روشن حضور استاد بفرمایید برلین اولویت اول شماست و چین مورد جدیدی است که بی علاقه نیستید و در مورد آن شروع به تحقیق خواهید کرد.

ااز دید من واقعا هم تحقیق بفرمایید. استاد خیلی منطقی نوشته اند و کم نیستند کسانی که آینده علم و البته به خصوص تکنولوژی را در شرق و به خصوص چین میبینند.

HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون بخیر. خیلی ممنون میشم از راهنماییهای ارزشمندتون در مورد متنی به عنوان یادآوری یا آپدیت که بتونم زودتر نظر استاد رو در مورد پروپوزالم بدونم، بهره مند شوم. با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقتتون بخیر. خیلی ممنون میشم از راهنماییهای ارزشمندتون در مورد متنی به عنوان یادآوری یا آپدیت که بتونم زودتر نظر استاد رو در مورد پروپوزالم بدونم، بهره مند شوم. با سپاس
    Dear Prof...
    (Recognizing your busy schedule, I would appreciate if you could give me your valuable opinion regarding my proposal sent on (date....
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

Junior Member

سپاس از لطفتون و راهنمایی های ارزشمند شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    Dear Prof...
    (Recognizing your busy schedule, I would appreciate if you could give me your valuable opinion regarding my proposal sent on (date....

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر. یک سوال داشتم اینکه با استادی که فرصت مطالعاتی کار کردیم چطوری میتونیم الان ازشون مجدد درخواست همکاری روی موضوع هایی که در منظقه دارند را داشته باشیم یعنی چطوری باید در این مورد بنویسیم و عنوان کنیم که بتونیم جواب بگیریم؟ خیلی ممنون میشم نظرتون ارزشمند شما را در این مورد بدونم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام دوستان. وقتتون بخیر. یک سوال داشتم اینکه با استادی که فرصت مطالعاتی کار کردیم چطوری میتونیم الان ازشون مجدد درخواست همکاری روی موضوع هایی که در منظقه دارند را داشته باشیم یعنی چطوری باید در این مورد بنویسیم و عنوان کنیم که بتونیم جواب بگیریم؟ خیلی ممنون میشم نظرتون ارزشمند شما را در این مورد بدونم.
    Dear Prof. XX
    It was a great honor to me working with you as a visiting student. Now, I would like to work with you on joint research efforts. Please let me know whether I can join your group or if you have a position for me. Your kind consideration is highly appreciated
    Regards - YY
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Dear XX
    Have you checked my proposal. Really appreciated if you could take a look at your earliest convenience. I await your reply.
    Thanks - YY

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_ie88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این ایمیل رو دریافت کردم میخواستم نظرتون رو راجب دانشگاه،شرایط بورسیه و زندگی در اونجا بپرسم و مهمتر اینکه من چون منتظر جواب سایر پوزیشن هام چجوری جواب ایمیل رو بدم که نه قطعی رد بشه نه اکسپت یه جورایی فعلا تو دست داشته باشم

من برای آلمان اقدام کردم ولی استاد پیشنهادش چین هست

Your application looks impressive! I am honored by your interest in joining my group.

Are you also interested to come to my current main affiliation Harbin Institute of Technology, Shenzhen?

Berlin is one of the most beautiful metropoles, but Shenzhen is the future.

تنها کاری که میتونین بکنین جواب ندادنه که اگه یکی دو هفته دیگه جایی پیدا نکردین اینو نهایی کنین و درغیراینصورت جای بهتر رو اقدام کنین