صفحه 510 از 589 نخستنخست ... 10410460500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520560 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,091 تا 5,100 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    دوست عزیز من از اواسط مرداد دارم میل میزنم و جواب درست حسابی نگرفتم. فک کنم تعداد میل هامم ۱۰۰ برابر شما باشه. نا امید نشید. هجو گویی و زیاده گویی نکنید. توی ۴ خط همه چی رو باید توضیح بدین. اگر بتونین در حد یک نصف خط در رابطه با خود اون استاد و رابطش با شما صحبت کنید خیلی خوبه. اینجوری استاد میفهمه که برای اون میل زدید و صرفا کپی پیست نمیکنین. اگر استادی اینترست نشون بده حاضر میشه باهاتون رابطه بیشتر برقرار کنه.
    سلام دوست عزیز. میشه لطفا محتوای ایمیلی هایی که به اساتید زدید رو بفرستید تا ما هم با نحوه ایمیل زدن و محتوای ایمیل ها آشنا بشیم. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    دوست عزیز من از اواسط مرداد دارم میل میزنم و جواب درست حسابی نگرفتم. فک کنم تعداد میل هامم ۱۰۰ برابر شما باشه. نا امید نشید. هجو گویی و زیاده گویی نکنید. توی ۴ خط همه چی رو باید توضیح بدین. اگر بتونین در حد یک نصف خط در رابطه با خود اون استاد و رابطش با شما صحبت کنید خیلی خوبه. اینجوری استاد میفهمه که برای اون میل زدید و صرفا کپی پیست نمیکنین. اگر استادی اینترست نشون بده حاضر میشه باهاتون رابطه بیشتر برقرار کنه.
    ممنونم از شما و دلگرمیتون من یه کاری می کنم شاید اشتباه باشه چون خیلی وقت گیره. یکی دو تا از مقاله هاشون رو دانلود می کنم می خونم.
    با این حال دوستان نظری در مورد پیگیری ایمیل های قبلی دارن؟ متنشو چی بنویسم بهتره که بهشون بر هم نخوره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

فک کنم دوستان فکر می کنند که باید هرچی ایمیل بزنید فوری جواب می گیرید! اما اصلا اینطور نیست. قبل از هر چیزی لطفا به نکات زیر توجه کنید و بعد ایمیل بزنید:
    1- عنوان ایمیل رو درست وارد کنید، قبلا عباراتی همچون Prospective PhD student و مشابه خیلی خوب بود، الان اسپم شده! لطف کنید عبارت جدیدی اضافه کنید مثلا همین+عنوان رشته
    2-سعی نکنید داستان سرایی کنید، دیروز دیدم عکستو خیلی خوشگلی! کراواته مارک GR هست یا Tietie و .... مختصر و مفید بهمراه رزومتون ارسال کنید.
    3-از یک ایمیل تراکر استفاده کنید. سرویس پیشنهادی من getnotify.com هست. اما روزی 5 تا ایمیل بیشتر نمیتونید بزنید توی سرویس FREE
    4-وازه هاتون و بالکل از تم های تکرار شده بپرهیزید! قبول دارم یک تم جدید کمی سخته نوشتنش اما از خودتون بنویسید. خیلی موثره
    5-توی ایمیلتون کمی از کارهای اون بنده خدا هم بگید که طرف بگه بابا این ی چیزی از من دیده
    6-حتما از اینکه وقتی برای خوندن ایمیلتون گذاشته تشکر کنید.
    7-موفق باشید! (این برای خودمه! نگید به استاد )
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم اگر در رابطه با این ایمیل نظرتون رو بگین.
    Damoun,

Thank you for your interest in the Fox Business School’s MIS Ph.D. program. We are very pleased to review your application and would be very interested in considering your application for fall 2017. Admission to the PhD program is very competitive and the initial screening criteria are your test scores. If you have your scores (GMAT/GRE) please send them over (unofficial is fine).

If you haven’t already done so, you might check out the Fox School’s PhD program web site at http://www.fox.temple.edu/cms_academ...d/the-fox-phd/ and the MIS Department’s PhD program web site at http://community.mis.temple.edu/programs/phd-in-mis/ We hope the two sites answer most of your question but feel free to email me for clarifications or further information.

I also noticed when I reviewed your credentials that you don’t have a MS degree. While this is not a requirement to enter the PhD program, having a MS degree will increase your chances of getting in. I would strongly suggest you look into our MS in IT Auditing & Cyber Security (ITACS) program first as it may be a better next step for you.

Our ITACS program is growing and offering excellent job opportunities. We are very pleased with our students' achievements: 95% job placement and over an 80% pass rate on their first attempt at the Certified Information Systems Auditor (CISA) examination. This year, twenty-five percent of our graduates placed in the top 10% globally of all CISA exam takers. We are attracting employers from all over the US and students from all over the world.

We have two tracks, both based on a common core of five courses. The first is our IT Audit track that we started four years ago and which leads toward the CISA certification. The second is our Cyber Security track that is new this year and leads to either the CISA or CISSP depending on your work experience. Both IT auditors and security professionals are in high demand now and for the foreseeable future. Our program will prepare you a career in either field.

Program Link: http://community.mis.temple.edu/itacs

We can chat further after you had time to digest the info.

Best wishes,
    Joe
    لازم به ذکر است که منم مثل همه دنبال فاند هستم )

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti229 نمایش پست ها
    ممنونم از شما و دلگرمیتون من یه کاری می کنم شاید اشتباه باشه چون خیلی وقت گیره. یکی دو تا از مقاله هاشون رو دانلود می کنم می خونم.
    با این حال دوستان نظری در مورد پیگیری ایمیل های قبلی دارن؟ متنشو چی بنویسم بهتره که بهشون بر هم نخوره.
    ببینین استادا خیلی زیادن، واقع بین باشین. جدا از این استادی که شما رو بخواد خیلی کمه. یکی دو تا مقاله به نظر من خیلی وقت گیره. من ماکزیمم کاری که میکنم اینه که اسم های مقاله ها رو میبینم و اگه خیلی بهم نزدیک بود یه ابسترکت ازش هم میخونم. که حالا یچیزی هم مخصوص خود طرف داشته باشم برای گفتن. اگه بخوایین زیاد وقت بزارین شانس پیدا کردن استاد خوب رو از دست میدین.

بنظر من همین معمولی میل بزنین با ذکر علاقه خاصتون نسبت به کار طرف در مراحل بعدی اگه قبول کرد که باهاتون در تماس باشه یا اسکایپ کنین برین مقاله هاشونو بخونین. ایمیل زیاد بزنین و نا امید نشید.
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti229 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا حالا به شش تا استاد ایمیل زدم هیچ کس بهم جواب نداده
    البته بازم به استادای جدید ایمیل میزنم ولی می خواستم بپرسم اگر بخوام ایمیل های قبلی رو پیگیری کنم. محتوای ایمیلم چطوری باشه؟
    تو ایمیل های قبلیم خودمو تحصیلاتم رو گفتم. در مورد مقاله شون و ارتباطش با کارم توضیح دادم. راجب اینترستم گفتم و اینکه دوست دارم عضوی از تیم تحقیقاتیشون باشم. ولی راجب فاند و اینا نپرسیدم.

سلام دوست عزیز,

برای پیدا کردن استادی که ۱- زمینه کاری شما به اون و تحقیقات و گروهش بخوره ۲- شما از گروهش و کار هایی که انجام داده خوشتون بیاد ۳- احیانا دانشگاهی باشه که شما بر اساس رنکینگ و شهر و ... اون را مناسب بدونید, زمان خوبی باید وقت گذاشت تا فقط لیستی از این افراد را استخراج کرد. این لیست از ابتدا تا انتهای پروسه اپلای کردن هم در حال آپدیت شدن و بزرگ شدن خواهد بود. یعنی این مرحله از جستجو را نباید متوقف کنید.
    جزییات و اطلاعاتی که در این مرحله نیاز دارید خیلی زیاد نیست و اغلب از روی وبسایت استاد قابل استخراج هست و میتونین وارد یک فایل اکسل کنید و بعد راحت تر از بینشون افرادی را باره تماس گرفتن انتخاب کنید یا به عبارتی اولویت بندی کنید.

اما مرحله مهم دیگه مکاتبه با استاد هایی هست که پیدا کردید. ممکن هست شما در جستجو های اولیه خودتون صد ها استاد را لیست کنید و در نهایت خیلی هاشون در غربالگری اولیه حذف بشن یا در اولویت پایین قرار بگیرند. اما پیشنهاد من روشی هست که خیلی از بچه هایی که موفق هستند انجام میدن. برای استاد هایی که خیلی گزینه خوبی هستند (با توجه به ۳ تا پارامتری که اول اشاره کردم), هرچه بیشتر در موردشون اطلاعات داشته باشید بهتر میتونید نامه نگاری کنید و احتمال جواب گرفتن از استاد بالاتر میره. برای این دسته از استاد ها حتما یکی دو تا از مقاله های خیلی معتبر و مهمشون را بخونید, زمینه تحقیقاتی و آنچه در آینده میخوان انجام بدن را پیدا کنید (خیلی از استاد ها گرنت های ملی دارن و لیست این گرنت ها را میتونید آنلاین پیدا کنید). حتی با دانشجو هاشون میشه تماس گرفت و اطلاعات گرفت.

وقتی به استاد ایمیل میزنید متن ایمیل باید کوتاه و یک یا دو پاراگراف باشه و به صورت خلاصه جان کلام را منتقل کنید. متن ایمیل را حتما باید مخصوص هر استاد بنویسید یا بازنویسی کنید. ایمیل های که کپی پیست هستند و فقط اسم استاد توش تغییر کرده شانسی برای جلب توجه استاد ندارن. اما به انضمام متن ایمیل چند تا فایل از جمله CV, SOP, additional information and detailed research experience and interest اتچ کنید. اینجوری اگر استاد خواست اطلاعات بیشتری پیدا کنه راحت میتونه فایل های شما را باز کنه. ریزه کاری های بیشتری هم وجود داره که شانس اینکه جواب مثبت بگیرید را بالا میبره که در جای دیگه فروم توضیح دادم. به استاد ها فرصت بدید تا ایمیل را بخونن و جواب بدن گاهی این ممکنه چند هفته یا یکی دو ماه طول بکشه. اگر خواستید یاداوری کنید حداقل ۱۰ روز تا دو هفته صبر کنید. برای فرستادن یک ایمیل یاداوری نگران نباشید و با یک متن ساده و کوتاه یاداوری کنید و به کسی بر نمیخوره.

مدل اینکه در زمان کوتاهی به صد یا بیشتر استاد ایمیل بزنید ضریب موفقیت خیلی کمی داره, چون عملا نمیشه انچه بالا ذکر کردم را برای صد تا استاد انجام داد و وقتی ایمیل های سر دستی او کپی پیستی برای استاد ها میفرستید بیش از نصف اونها حتی خوانده هم نخواهد شد و اغلب استاد ها به این مدل ایمیل ها توجهی نمیکنند.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان

میشه یه متن دو سه خطی پیشنهاد بدید برای فرستادن به استادی که مسئول پذیرش دپارتمانه، منظورم graduate advisor هست، با این مضمون که منو راهنمایی کنه که چه استادایی تو دپارتمانش پوزیشن خالی دارن و فاند دارن؟
    لطفا به انگلیسی بفرمایید

Banned

سلام
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    رشتم کامپیوتر و معدل فوق دیپلمم خیلی پایینه (دانشگاه تهران)و معدل لیسانسم بهتره 16.7 (دانشگاه غیرانتفاعی) مقاله وسابقه آکادمیک ندارم.ایلتس 7 تو همه اسکیلها دارم. ولی 10 سال سابقه کار موفق تجربه استارتاپ موفق و پروژه های زیادی تو حوزه نرم افزار دارم...
    شانسم رو برای گرفتن پذیرش و فاند درمقطع فوق لیسانس امتحان کنم.
    در ایمیل ارسالی به استاد اشاره به سابقه کار و درصورت مربوط بودن تخصص استاد به پروژه هایی که
    انجام دادم نام اون پروژه هارو بیارم یا نه؟
    معدل کاردانیم رو تو رزومه بیارم و یا تا زمانی که نخواسته ازم هیچ اشاره ای بهش نکنم ویا
    توصیه می کنید بنویسم تو رزومم هنگام ارسال ایمیل؟
    واینکه تنها وجه مثبت رزومم وضعیت کارمه که ظاهرا برا مستر نکته مثبت
    به حساب نمیاد. این بخش رو هنگام ایمیل زدن به استاد ویا تو رزومه بلد کنم؟

Junior Member

سلام بچه ها، میخام از یه استادی به طور رسمی بپرسم که ایا فاند داره و شرایط فاند TA و RA اش چیه، چی باید بگم؟
    لطفا به انگلیسی بم بگید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط cira نمایش پست ها
    سلام بچه ها، میخام از یه استادی به طور رسمی بپرسم که ایا فاند داره و شرایط فاند TA و RA اش چیه، چی باید بگم؟
    لطفا به انگلیسی بم بگید
    سلام
    امیدوارم دوستان جوابای بهتر و دقیقتری به این سوال بدن چون سوال مهمیه و سوال همه س. به هر حال این متنا پیشنهادای بچه هاس که من تو پستای قبلی دیده م

As a graduate student under your supervision, will I receive any funds to cover my living costs if I’m qualified, based on a background you expect, and meet the departmental standards

Considering I could provide the application's requirements that can well transcend the departmental standards, I would be pleased if you could possibly tell me whether I have any chance to be offered any RA or TA positions as a graduate student.

I was wondering if you could tell me whether based on my resume which I have enclosed the letter I have any opportunity to cooperate with you either as a research or teaching assistant

I would be pleased if you could tell me whether I have eligibility to be offered any sort of support like TA/RA

I am very interested in pursuing my studies in your graduate program at ... university; Moreover, I would be so much pleased if you kindly let me know about the possible sources of financial support for me, namely TA or RA assistantship