صفحه 483 از 589 نخستنخست ... 383433473474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493533583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,821 تا 4,830 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان من یه استاد از یه دانشگاه خوب پیدا کردم که زمینه تحقیقاتشون با کارایی که من انجام دادم خیلی خیلی نزدیکه ولی هنوز باهاشون مکاتبه نکردم ازیکی ازکارکنانشن پرسیدم گفتن امسال برا این رشته فاند نداریم و طبق اطلاعاتی که از این فروم گرفتم احتمال اینکه استاد بتونه برام جور کنه کمه ولی من میخوام شانسمو امتحان کنم
    نامه ای که بفرستم چی باید باشه
    و دقیقا چی باید ازشون بخوام
    میخوام حداقل یه زمینه اشنایی باشه شاید بتونن فاند جور کنن یا اینکه یادشون بمونه من هستم برا سال بعد یه فرجی بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

سلام خدمت همه دوستان. سال نو رو به همه تبریک میگم ایشالا که سالی پر از سلامتی و موفقیت در پیش رو داشته باشید.
    هفته پیش برای من ایمیلی مبنی بر پذیرفته شدن در دانشگاهی برای مستر اومد. من قبلا با یکی از اساتید ارتباط گرفته بودم و الان هم به صورت مقدماتی تحت سوپروایز ایشون هستم. ایشون ایرانی هستن می خواستم ایمیلی بهشون بزنم موضوع پذیرفته شدن رو اطلاع بدم و بگم که همین دانشگاه رو انتخاب خواهم کرد و البته سال نو رو هم تبریک بگم. ممنون میشم اگر در مورد محتوی ایمیل ارسالی من راهنمایی و مشورت بدید.
    من همچین چیزی اماده کردم.
    Dear Professor xxx

I am writing this Email to inform you that as we previously discussed, I applied for Master's program in Mechanical engineering department and recently I have received an Email from them regarding my acceptance therefore I am ready to pursue my graduate studies under your supervision. By the way I would like to take this chance to wish you and your family a very happy new year. May this new year bring you happiness, good health, success and prosperity.
    Happy Nowroz,

yyy

موضوع ایمیل رو هم اگه میشه راهنمایی کنید.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان. سال نو رو به همه تبریک میگم ایشالا که سالی پر از سلامتی و موفقیت در پیش رو داشته باشید.
    هفته پیش برای من ایمیلی مبنی بر پذیرفته شدن در دانشگاهی برای مستر اومد. من قبلا با یکی از اساتید ارتباط گرفته بودم و الان هم به صورت مقدماتی تحت سوپروایز ایشون هستم. ایشون ایرانی هستن می خواستم ایمیلی بهشون بزنم موضوع پذیرفته شدن رو اطلاع بدم و بگم که همین دانشگاه رو انتخاب خواهم کرد و البته سال نو رو هم تبریک بگم. ممنون میشم اگر در مورد محتوی ایمیل ارسالی من راهنمایی و مشورت بدید.
    من همچین چیزی اماده کردم.
    Dear Professor xxx

I am writing this Email to inform you that as we previously discussed, I applied for Master's program in Mechanical engineering department and recently I have received an Email from them regarding my acceptance therefore I am ready to pursue my graduate studies under your supervision. By the way I would like to take this chance to wish you and your family a very happy new year. May this new year bring you happiness, good health, success and prosperity.
    Happy Nowroz,

yyy

موضوع ایمیل رو هم اگه میشه راهنمایی کنید.

Dear Prof. XXX

Happy new year. I wish the best for you in the new year. I am pleased to let you know that I have been admitted in your program. It is very valuable to me and I am very excited to start working with you in your department.
    [whatever you want to tell him]

Regards
    YYY
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

سلام به همه دوستان.
    ممنون میشم اگه راجع به متن زیر راهنماییم کنید.
    خودم احساس میکنم وقتی اسم مقاله و پروژه رو وارد میکنم (به دلیل طولانی بودن اسمشون)خیلی زیاد میشه! البته چاره ای ندارم! 19 خط عادی محسوب میشه؟؟؟
    Dear professor XXX,
    I am electrical engineering B.Sc. graduate from XXX University of Mashhad, Iran. I visited your website and saw your research areas about metamaterials. I have an ISI paper with the title of “XXX” in the Applied Computational Electromagnetic Society (ACES) journal. Also, I’m project colleague for “XXX” in Iranian Construction Engineering Organization Province of Khorasan Razavi for one year. Now, I’m working on the next ISI paper about “Simulation, Fabrication and Circuit Model Analysis of a Novel Eight-band Crinkle-based Metamaterial Absorber and a New Method for adding an Absorption Peak in it!” which it will be submitted to IEEE Transaction publications in the next few months. For future works, I’m going to use metamaterial absorbers in the antennas of Active Denial Systems (ADS).
    Then reading your recent paper about XXX, I found your last sentence fascinating and challenging issue in the future section, involve: “it is highly probable that some of the most advanced metamaterials will involve biological material, as DNA.” and I hope it give me good ideas for next works.
    Hence, I am writing to you to express my interest in pursuing my master degree in the field of metamaterials applications or other electromagnetic application researches under your supervision. I would like to know you are going to take any master student for fall 2016 (or spring 2017).
    I have attached my CV and paper to this email. Should there is any question regarding this letter, please do not hesitate to contact me via XXX.
    Regards
    Mehdi Alipoor

سلام
    من یه پوزیشن پیدا کردم. نمیدونم چه جوری باید اپلای کرد براش. در واقع به استاد چه ایمیلی باید بفرستم و توش چی بگم؟
    میشه راهنماییم کنید ایمیل انگلیسی باید چی باشه؟
    خیلی ممنونم ازتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

سلام دوستان سال نو مبارک
    من چند هفته پیش به یه استاد ایمیل زدم برا پوزیشن دکترا و چون دیدم جواب نداد بعد چند وقت به یکی دیگه از اساتید همون دپارتمان ایمیل زدم البته زمینه کاریشون جفتشون به من نزدیک بود. حالا بعد چند هفته دو تاشون جواب دادن و از قرار استاد اولیه مدیر برنامه های تحصیلات تکمیلیه و ایرانیم هست و گفت اپلای کن من سعی میکنم یا خودم یا یکی را به عنوان سوپروایزر پیدا کنم. استاد دومیه از زمینه کاریش نوشت و گفت دنبال دانشجو دکتراست و یه مقاله فرستاد که بیشتر پروژه آیندشو نشون میده حالا سوالم اینه که اگه استاده راغب باشه من به اون اولیه چه ایمیلی بزنم که بگم من خودم استاد پیدا کردم

دوستان یه سوال
    ایمیل ارسالی به استادای ایرانی، فارسی باشه مشکلی داره؟
    Wishes won't wash dishes

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heliroboteagle نمایش پست ها
    کیست مرا یاری کند؟؟؟
    سلام دوست عزیز.
    متنتون خیلی طولانیه. یادتون باشه که استاد مورد نظر معمولا حداکثر یک دقیقه وقت میزاره روی خوندن ایمیل شما. پس سعی کنید به چیزای کلی اشاره کنید و مقاله هاتون رو توی cv تون بیارین. می تونید اشاره کنید که در این زمینه مقاله دارید ولی اسمشو توی cv بیارید. به اضافه اینکه خط یکی مونده به آخر جملشو عوض کنید به نظرم. بگید که می خواید باهاش کار کنید نه اینکه ازش بپرسید که دانشجوی مستر میگیره یا نه. مثلا بگید : I see your research area a great match with mine and it would be a great honor for me to pursue my education /do research under your supervision/ and join your research group
    اگر برای بار اول می فرستید سعی کنید در حد 4 یا 5 خط بیشتر نباشه. چون معمولا خیلی روی خوندن ایمیل شما وقت نمیذارن

Junior Member

سلام دوستان برای گرفتن TA هم باید با خود اساتید مکاتبه کرد یا اساتید برای انتخابTA نقشی ندارن و باید کمیته تصمیم بگیره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    ایمیل ارسالی به استادای ایرانی، فارسی باشه مشکلی داره؟
    اگر منظورتون استادهای ایرانی تو دانشگاه های خارج از کشور هست، اره مشکل داره اونم زیااااد. ایران رو نمیدونم.