نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
مگه نمیگید که گفته اگر ادمیژن بگیرید میگیردتون؟ بنابر گفته شما باید شما رو بشناسه! پس "من مستر رو فلان جا بودم و تزم فلان بوده" قضیه اش چیه؟ یعنی بدون اینکه این مطالب رو بدونه بهتون قول داده؟؟؟!!! شگفتا!!!! به هر روی. آیا توصیه های خاصی بهتون کرده بودن که بابتش تشکر کردید؟اگر آره که هیچی ولی اگه نه اون جمله اول رو بر دارید. من باشم این رو مینویسم:
That would be a great honor to me to spend my PhD studies under your supervision. May I mention your name as my potential advisor in my application file/SOP?

اون متنی که شما نوشتید اشکالات گرامری داره و خیلی تحت الفظیه.به یه نکته ریز دیگه اشاره کنم. سعی کنید به جای thanks از thank you استفاده کنید. اینطوری رسمی تر و مودبانه تره. اگر استاد برای شما از thanks استفاده میکنه حسابش جداست. این قضیه خیلی حساسیت برانگیز نیست اما رعایت بشه به نظرم حرفه ای تره.

موفق باشید
اخه یه کم اون رشته ای که براش اپلای میکنم با رشته ارشدم متفاوته. (اینو خودشم تو ایمیلش اشاره کرده بود). اونارو گفتم که متوجه بشه خودش دانشجو دکتری داره که رشته ارشدش مثله منه. آره بهم چندتا توصیه کرده بود.

اینم متن ایمیلش:
I am an affiliate faculty of MII. http://www.mii.vt.edu/ . I am hiring only MII based students. You may apply for the graduate program there. If you are accepted by MII, then, come back to me. I will make a seat for you.
Good luck.
ممنون