صفحه 563 از 589 نخستنخست ... 63463513553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,621 تا 5,630 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام من سعی میکنم چند تا از سوالها را همفکری کنم

۱- دانشگاهها و کشورهای مختلف وزنهای مختلفی به داشتن مقاله میدهند باری بعضی خیلی مهم است برای بعضی کمتر. با اینحال به عنوان قاعده کلی حتما داشتن مقاله شما را در موقعیت بهتری نسبت به رقبا قرار میدهد.
    ۳- بدون نمره زبان یا نمره زبانی که به زودی آماده میشود- منظور اینکه مثلا قرار است به رودی امتحان بدهید - خیلی از دانشکاهها اساسا تقاضا را قبول هم نمیکنند. البته کشور مختلف انعطافهایی نشان میدهند- مثل هلند شاید - ولی نمره ربان یک رکن مهم برای پذیرش دادن و بعد ویزا شدن است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hardwork نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من مشکلی دارم که مدتی هست که باهاش درگیر هستم، من می خوام برای دکتری مکانیک اقدام کنم، معدل لیسانسم با رتبه دوم گروه و 16.30 هست و معدل فوقم 17 هست، از موضوع ارشدم یک کنفرانس بین المللی دارم و یک کنفرانس داخلی، یک مقاله ژورنالی هم دادم به استادم که نمی دونم چه کارش کرده، الانم ایمیل می زنم جواب نمی ده، اما سال آخر ارشد من به یک موضوع دیگه ای علاقه مند شدم و تو اون حوزه دستگاه مرتبطش را ساختیم و با همسرم شرکت زدیم و خدمات می دیم ضمنا تحقیقاتی را تو زمینه پیشرفته تر همین حوزه انجام دادیم و یک پروپوزال آماده کردیم منتها بودجه ساخت اون را نداریم و الان می خوایم تو همین زمینه برای دکتری اقدام کنیم، اما تو این حوزه مقاله نداریم قاعدتا،
    لطفا راهنمایی بفرمایین با توجه به اینکه ما نیاز به فاند داریم،
    1-آیا باید مقاله بنویسیم؟،
    2-نگارش مقاله چقدر شانسمون را افزایش می ده؟
    3- آیا منطقیهست با همین شرایط فعلی که نمره زبان را هم حالا نگرفتیم اصلاً اپلای کنیم؟
    ممنون از توجهتون.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member nmn آواتار ها

سلام دوستان خوبم.
    من میخوام اپلای کنم و یکی از رفرنس های من ایران نیستند و قبلا با هم توافق کرده بودیم که ریکام بنویسن برام. الان میخوام براشون ایمیل بزنم و اطلاع بدم که میخوام اطلاعات شون رو به عنوان رفرنس برای دانشگاه X اعلام کنم. سوالم شاید خنده دار باشه براتون ولی میخوام ببینم 1 راست برم سر اصل مطلب یا اینکه مثل اینجا احوالپرسی کنم و پیشاپیش سال نو رو تبریک بگم یا نه و از این حرفا؟ میخوام هم مودبانه باشه ایمیل ام و هم اینکه عجیب غریب نباشه واسشون.
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar

سلام در این روزها خوب یک

Happy New Year

جا دارد یا اگر مدتی است که از توافقتان(!) گدشته است ساده در اول نامه بفرمایید

I hope this email finds you well....

یا چیزی شبیه به این و بعد هم بگویید که در حال اپلای برای فلان دانشگاه هستید و اسم ایشا را داده اید و به زودی از دانشگاه مقصد با ایشان برای رفرنس تماس میگیرند....

پیچیدگی واقعا ندارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم.
    من میخوام اپلای کنم و یکی از رفرنس های من ایران نیستند و قبلا با هم توافق کرده بودیم که ریکام بنویسن برام. الان میخوام براشون ایمیل بزنم و اطلاع بدم که میخوام اطلاعات شون رو به عنوان رفرنس برای دانشگاه X اعلام کنم. سوالم شاید خنده دار باشه براتون ولی میخوام ببینم 1 راست برم سر اصل مطلب یا اینکه مثل اینجا احوالپرسی کنم و پیشاپیش سال نو رو تبریک بگم یا نه و از این حرفا؟ میخوام هم مودبانه باشه ایمیل ام و هم اینکه عجیب غریب نباشه واسشون.
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان.
    اگه یه اشتباه محاسباتی تو مقاله ی یه استاد که دوست داریم باهاش کار کنیم پیدا کنیم، آیا این مناسبه که ایمیل بزنیم بهش و بگیم من متوجه این تناقض در مقاله تون شدم؟
    ممکنه فکر کنن ما خیلی پیگیر و باهوش بودیم مثلا؟؟

پیشاپیش سپاس از راهنمایی تون

Junior Member

سلام دوستان.
    من میخواستم برا ارشد پذیرش بگیرم. من الان دارم موضوعاتی که اون استاد روشون کار کرده رو میخونم. من زیاد آشنایی با این موضوعات تخصصی ندارم، باتوجه به اینکه لیسانس هستم.ولی کلیت موضوعاتی که روشون کار کرده رو تا حدودی آشنایی دارم مثلا خستگی تو مکانیک من علاقه دارم کار کنم پروژمم درموردش بود. حالا بنظر شما من تو ایمیل لازم نیست زیاد وارد جزییات بشم فقط بگم که علاقه به کار کردن در زمینه خستگی رو دارم کافیه؟تاثیری هم داره برا گرفتن پذیرش؟ممنون میشم جواب منم بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگه یه اشتباه محاسباتی تو مقاله ی یه استاد که دوست داریم باهاش کار کنیم پیدا کنیم، آیا این مناسبه که ایمیل بزنیم بهش و بگیم من متوجه این تناقض در مقاله تون شدم؟
    ممکنه فکر کنن ما خیلی پیگیر و باهوش بودیم مثلا؟؟

پیشاپیش سپاس از راهنمایی تون
    سلام
    من اگر بودم،طوری سوال می کردم که انگار اون قسمت رو نفهمیدم و ازش توضیح می خواستم.بعدش تو حین بحث طرف رو متقاعد می کردم که شاید اشتباه کرده. شایدم تو حین بحث کردن شما متوجه بشی که اشتباه فکر می کردی. البته این نظر شخصی من بود.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Dear admission committee,

I am submitting this letter in my desire to enroll in operations research at ********* University as PhD fellow. I am a master graduated student at management science in IAU, I am working as Supervisor engineer in production and logistics planning at steel industries in Iran.

Considering the gap between theory and real world problems (that addressed in project description), and my experiences in supply chain, logistics and mathematical modeling, I am interested in expanding solving methods in order to deal with more realistic problems. I believe that it's useful to design a general methods to solve the CARP type problems and also it's possible to create a flexible software to deal with them. Continuing my education is a crucial matter to me since to increase my knowledge, Furthermore I think that it can be interesting to study in countries with different culture and can be a good experience.
    I have also a program for studying PhD. I can do this by applying my experiences.
    Attached to this letter are documents related to my application.
    Thank you for your consideration

نظرتون در مورد این ایمیل چیه - البته همینو هم میخوام بصورت انگیزنامه یه مقدار گسترشش بدم بفرستم - لطفا نظر بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    Dear admission committee,

I am submitting this letter in my desire to enroll in operations research at ********* University as PhD fellow. I am a master graduated student at management science in IAU, I am working as Supervisor engineer in production and logistics planning at steel industries in Iran.

Considering the gap between theory and real world problems (that addressed in project description), and my experiences in supply chain, logistics and mathematical modeling, I am interested in expanding solving methods in order to deal with more realistic problems. I believe that it's useful to design a general methods to solve the CARP type problems and also it's possible to create a flexible software to deal with them. Continuing my education is a crucial matter to me since to increase my knowledge, Furthermore I think that it can be interesting to study in countries with different culture and can be a good experience.
    I have also a program for studying PhD. I can do this by applying my experiences.
    Attached to this letter are documents related to my application.
    Thank you for your consideration

نظرتون در مورد این ایمیل چیه - البته همینو هم میخوام بصورت انگیزنامه یه مقدار گسترشش بدم بفرستم - لطفا نظر بدین
    شما این ایمیل رو می خوای به کی بفرستی؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخواستم برا ارشد پذیرش بگیرم. من الان دارم موضوعاتی که اون استاد روشون کار کرده رو میخونم. من زیاد آشنایی با این موضوعات تخصصی ندارم، باتوجه به اینکه لیسانس هستم.ولی کلیت موضوعاتی که روشون کار کرده رو تا حدودی آشنایی دارم مثلا خستگی تو مکانیک من علاقه دارم کار کنم پروژمم درموردش بود. حالا بنظر شما من تو ایمیل لازم نیست زیاد وارد جزییات بشم فقط بگم که علاقه به کار کردن در زمینه خستگی رو دارم کافیه؟تاثیری هم داره برا گرفتن پذیرش؟ممنون میشم جواب منم بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هيچ استادي همچين انتظاري رو از يه دانشجوي ليسانس نداره كه مباحث پژوهشيش رو فول بلد باشه. شما همين كه بتوني نشون بدي مقالات استاد رو دنبال كردي و اطلاعات خوبي از كاراش داري اون استاد رو تحت تاثير ميگذاري. البته مراقب باش زياد روي هم نشه، چون ممكنه سوالي رو بپرسه و نتوني دقيقا جوابش رو بدي. كليت نظراتش و ايدهاش رو در مقالاتش بدون، اينكه روش كار و پژوهشش چي بوده، متدولوژي، دادها يا مدلي كه باش كار كرده و از اين قبيل كلييات كه مربوط به رشتتوت هست.
    صد در صد شك نكن كه تاثير خيلي مثبتي داره توي روند گرفتن پذيرش داره و يه جورايي بهش نشون ميدي كه براي پايان نامه نوشتن چقد از الان جدي و متمركز هستي
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

برای یک پوزیشن برای کمیته پذیرش
    نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    شما این ایمیل رو می خوای به کی بفرستی؟!