صفحه 68 از 589 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    خوب چطوره به استاد فرانسم بگم که میترسم ویزا نگیرم و نظرش رو راجع به اون دانشگاه انگلیس بپرسم؟ واااااااااای ، خیلی بد شانسی اوردم
    شایدم خیلی خوش شانس باشید که فهمیدید با هم کار میکنن این دو تا استاد...حتما در مورد عدم گرفتن ویزا صحبت کنید و در ایمیل های بعدی در مورد دانشگاه انگلیسی سوال کنید...نظر شخصی من... بازم تحقیق کنید

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

Very sorry for the long delay. I showed your CV to a couple of my Iranian friends to get an opinion. They both were very positive.
    I am definitely open to the possibility of you joining my research group. However, you cannot join my lab directly. The mechanism would be to apply to the.... Institute for their PhD program. If accepted, then you will do rotations in three different laboratories and ultimately choose one of them for your thesis work. Here is a link to the application:
    http://w.....................
    I realize that the deadline is very soon. I apologize for getting back to you so slowly. If you will have trouble meeting the deadline, please let me know, I may be able to extend it for you. But I also need to let you know that we unfortunately have very few slots for international students.

بچه ها من جنرال ندادم. این جواب از آمریکاست! چی کار کنم؟ بهش بگم ندادم ؟ ددلاینش هم فرداست! ولی خوب گفته یه چند روز برات وقت می گیرم. بگم چون دیر گفتی منم ثبت نام نکردم چون مطمئن نبودم می تونم بیام آمریکا؟
    یا اصلا چی بگم؟
    می خوام یه چیزی بکم دست کم کاندیشنال قبول گنه! تافلم هم کمه! 75! این هم یه غصه تو دلم! ولی زبانم خیلی خوبه! فقط امتخانم بد شد!
    رنکش 5 است!
    پرینستون آمریگا هست!
    بچه ها لطفا زود کمک کنید!
    ویرایش توسط vahideabdolazi : November 30th, 2011 در ساعت 05:24 PM
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    Very sorry for the long delay. I showed your CV to a couple of my Iranian friends to get an opinion. They both were very positive.
    I am definitely open to the possibility of you joining my research group. However, you cannot join my lab directly. The mechanism would be to apply to the.... Institute for their PhD program. If accepted, then you will do rotations in three different laboratories and ultimately choose one of them for your thesis work. Here is a link to the application:
    http://w.....................
    I realize that the deadline is very soon. I apologize for getting back to you so slowly. If you will have trouble meeting the deadline, please let me know, I may be able to extend it for you. But I also need to let you know that we unfortunately have very few slots for international students.

بچه ها من جنرال ندادم. این جواب از آمریکاست! چی کار کنم؟ بهش بگم ندادم ؟ ددلاینش هم فرداست! ولی خوب گفته یه چند روز برات وقت می گیرم. بگم چون دیر گفتی منم ثبت نام نکردم چون مطمئن نبودم می تونم بیام آمریکا؟
    یا اصلا چی بگم؟
    می خوام یه چیزی بکم دست کم کاندیشنال قبول گنه! تافلم هم کمه! 75! این هم یه غصه تو دلم! ولی زبانم خیلی خوبه! فقط امتخانم بد شد!
    رنکش 5 است!
    پرینستون آمریگا هست!
    بچه ها لطفا زود کمک کنید!
    بچه ها هیچ کس نطری نداشت؟ من می خوام برا استاده بنویسم که چون دیر گفتی و من در مورد پوزیشن مطمئن نبودم ، برای GRE ثبت نام نگردم!
    ولی آخه نمی گه پیش خودش که این یارو اگه خیلی دلش می خواد بیاد آمریکا و درس بخونه خوب باید می رفت امتخانشو می داد؟
    ولی آخه من اصلا نمی خواستم برم آمریکا! حالا چی کنم؟ رنگ 5 است آخهههههههههههههههه!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    بچه ها هیچ کس نطری نداشت؟ من می خوام برا استاده بنویسم که چون دیر گفتی و من در مورد پوزیشن مطمئن نبودم ، برای GRE ثبت نام نگردم!
    ولی آخه نمی گه پیش خودش که این یارو اگه خیلی دلش می خواد بیاد آمریکا و درس بخونه خوب باید می رفت امتخانشو می داد؟
    ولی آخه من اصلا نمی خواستم برم آمریکا! حالا چی کنم؟ رنگ 5 است آخهههههههههههههههه!
    خوب چاره ای که نیست به خودش بگید که GRE امتحان ندادید هنوز و بپرسید که ایا میتونید الان اپلای کنید و GRE رو بعدا بفرستید.

سلام دوستان من میخوام برای مقطع ارشد رشته کامپیوتر یا آی تی برای خارج اقدام کنم ! میخواستم بدونم نیازی هست با استاد تماس کاری کنم یا نه ؟؟
    این شرایط منه ؟

سلام به تمامی دوستان ک واسه این سایت زحمت زیادی کشیدین و خسته نباشید
    من شرایطمو میخوام بگم لطفا راهنمایی کنید
    لیسانس رشته کامپیوتر از دانشگاه مطهر مشهد با معدل 14.5
    وکاردانی از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 16.5
    آیلتس 5.5
    و موجودی پولی 25 میلیون
    مقاله چیزی ندارم اما 1پروژه و یه کار تحقیقاتی دارم که هیچ حا ثبت نکردمش
    میخوام رشته کامپیوتر یا ای تی بخونم واس ارشد

Junior Member

من ایمیل زدم و این جوابو گرفتم اما ددلاین برای financial aid گذشته. یکی راهنمایی کنه چی کار کنم؟ الان جوابه این استاد چیه؟

Your background looks strong. I encourage you to apply. I don’t know the availability of funding right now. But both TA and RA opportunities are there

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای مقطع ارشد رشته کامپیوتر یا آی تی برای خارج اقدام کنم ! میخواستم بدونم نیازی هست با استاد تماس کاری کنم یا نه ؟؟
    این شرایط منه ؟

سلام به تمامی دوستان ک واسه این سایت زحمت زیادی کشیدین و خسته نباشید
    من شرایطمو میخوام بگم لطفا راهنمایی کنید
    لیسانس رشته کامپیوتر از دانشگاه مطهر مشهد با معدل 14.5
    وکاردانی از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 16.5
    آیلتس 5.5
    و موجودی پولی 25 میلیون
    مقاله چیزی ندارم اما 1پروژه و یه کار تحقیقاتی دارم که هیچ حا ثبت نکردمش
    میخوام رشته کامپیوتر یا ای تی بخونم واس ارشد
    اول باید همین شرایطتو تو قسمت شانس گرفتن پذیرش بنویسی
    باید مطابق قوانین همون دانشگاهی که میخوای ازش پذیرش بگیری اقدام کنی
    برای گرفتن پذیرش از بعضی دانشگاه ها حتما لازمه که با استاد هماهنگ کنی ، ولی بعضی دیگه حتا تاکید میکنن که این کارو نکنی
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya نمایش پست ها
    من ایمیل زدم و این جوابو گرفتم اما ددلاین برای financial aid گذشته. یکی راهنمایی کنه چی کار کنم؟ الان جوابه این استاد چیه؟

Your background looks strong. I encourage you to apply. I don’t know the availability of funding right now. But both TA and RA opportunities are there
    این که همه جاش خوبه ، گفته که حتما اپلای کنی و هنوز برای فاند مطمئن نیست ولی هنوز TA , RA هستن
    یعنی اینکه شانس گرفتن فاند رو هم داری
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

سلام.شاید سوالم خیلی ربطی به این قسمت نداشته باشه ولی خواهشن جواب بدید.1) من تازه می خوام شروع کنم برای اپلای ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم . چند تا دانشگاه پیدا کردم ولی هنوز امتحان زبان ندادم دو ماه دیگه ثبت نام کردم و همچنین دو تا مقاله برای ISI فرستادم شاید دو ماه دیگه جوابش بیاد البته دو تا مقاله ی داخلیه چاپ شده دارم ولی می خوام سی ویه قوی داشته باشم، خلاصه فعلا برای نوشتن cv آماده نیستم ، از طرفی می ترسم زمان اپلای بگذره . حالا من می تونم شروع به ایمیل زدن بکنم یا باید همه مدارک آماده بشه تا بتونم اقدام اولیه را کنم؟
    2) چون برای دکترا fund می خوام فقط باید یه استاد مناسب پیدا کنم و بهش ایمیل بدم یا به خود دانشگاهم باید ایمیل بدم.؟
    3) یه سواله دیگه داشتم که شاید پیش پا افتاده و خنده دار باشه ولی میشه توضیح بدید که تو اولین ایمیلم چی باید بنویسم؟ و فرم نوشتن باید چطوری باشه؟
    میشه نمونه ای از این طور ایمیلها را که طرز نوشتن و نگارشه یک ایمیله خوب را نشان بده را نشان بدهید؟
    لطفا راهنمایی کنید دوستان . ممنون

سلام

دوستان، من 2 ماه پیش با یک استاد در تماس بودم و ایشون ظاهرا در حال گرفتن یک پروژه بودند که من در آن زمینه کار کرده بودم ولی ایشون گفتند که فلن فاند ندارند و یا با پول خودم بیایم یا برای فاند دانشگاه اقدام کنم. من هم بهشون گفتم که بدون فاند نمیتونم بیام و ایشون گفتند که دارند پروپوزالشو مینویسند و به من خبر میدهند ولی تا الان که جوابی ندادند و از آنجا که بقیه جاها هم گفتند فاند ندارند، گفتن باز برای این یکی اپلای کنم.

حالا مشکل من اینکه باید اسم ایشون را در فرم آنلاین دانشگاه بنویسم و ایشون تائید کنند تا من بتونم اپلای کنم. باید به ایشون میل بزنم و بگم ولی نمیدونم چی بگم و چجوری بنویسم. از دوستان کسی میتونه در حد یکی و دو خط متنی را بنویسند تا من برای ایشون میل کنم؟؟!!

با تشکر