نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    خدمت دوستان
    من با یک استاد مکاتبه کردم و این ایمیل رو به من زدن حالا نمی دونم باید الان برای ایشون پروپوزال بفرستم یا به ایشون در جوابش چی بگم؟
    Hello,

Thank you for your interest in the TRSM MScM program. Supervisors are assigned once an applicant has been reviewed by the Admissions Committee. I would be available to supervise your research if you were admitted to the program, but would seek more information about your proposed topic at that time before confirming a supervisory arrangement.

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiaraghi نمایش پست ها
    سلام
    خدمت دوستان
    من با یک استاد مکاتبه کردم و این ایمیل رو به من زدن حالا نمی دونم باید الان برای ایشون پروپوزال بفرستم یا به ایشون در جوابش چی بگم؟
    Hello,

Thank you for your interest in the TRSM MScM program. Supervisors are assigned once an applicant has been reviewed by the Admissions Committee. I would be available to supervise your research if you were admitted to the program, but would seek more information about your proposed topic at that time before confirming a supervisory arrangement.
    فکر نمیکنم لازم باشه چون به وضوح گفته بعد ازینکه پذیرش گرفتی بررسی میکنه. به نظرم فقط تشکر کن و بگو در تماس خواهی بود بعد از پذیرش.

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    فکر نمیکنم لازم باشه چون به وضوح گفته بعد ازینکه پذیرش گرفتی بررسی میکنه. به نظرم فقط تشکر کن و بگو در تماس خواهی بود بعد از پذیرش.
    خیلی از محبتت ممنونم . من این متن رو آماده کردم ممنون میشم راهنمایی کنین:

Dear Professor...

.Thanks a lot for your prompt response. I have started applying in your School and I will let you the results.
    Your kind supports are highly appreciated in advance.
    Best,