صفحه 102 از 589 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    اول معرفی کوتاه خودتون: سال چندم مقطع رشته دانشگاه/کشور و بالافاصله این که میخواین اون جا اپلای کنید برای رشته/مقطع و ترم شروع (مثلا spring 2013 یا fall)
    بعد می گین صفحه ی گروه اون استاد رو بازدید کردید و علاقه مند به پیوستن به گروهش هستید. بعد میپرسید که آیا opening خواهد داشت یا نه.
    همین!
    خیلی ممنون.
    فقط اینکه من نمیدونم صفحه گروه استاد و قضیه ی opening رو تو متن میل چی بنویسم؟
    یه سایت خوب برای دیدن تمام سریال های انگلیسی زبان به صورت آنلاین http://watchseries.eu/

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    مرسی دوستان.
    نمیدونستم اینقد بده
    چون تغییر رشته میدم بیشتر هدفم این بود که بشون بگم از یه سری *****های اولیه علمی عبور کردم.
    سلام به نظر من اگه همکاری علمی کردین تو ایمیل بگین اما نه اینکه صرفا مصاحبه کردین

If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

میشه یه نفر هم جواب منو بده!!!! یه بار دیگه مینویسم شاید تو صفحه جدید خونده بشه:

من در حال حضر فقط نمره آیلتس 7 و CV دارم و میخوام برای Phd استرالیا اقدام کنم. به چند تا استاد ایمیل زدم 4 تاشون هم تا حالا جواب دادن ولی همشون میگن اپلای کن و summary of project بنویس و موضوع هم بهم میدن. ولی من تا 3 هفته دیگه مدارکم آماده میشه باید بهشون چه جوابی بدم که یه وقت نپرن؟این summary رو بعد از چه مدت براشون بفرستم خوبه؟ایا وقتی میگن که برای scholsrship اقدام کن یعنی من ساپورتت میکنم؟ یا اینکه قبولی در scholarship اصلا ربطی به استاد نداره؟!!! یه استاد دیگه ای هم هست که هی موضوع میده و مقاله برام میفرسته ..این یعنی چی؟!!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    میشه یه نفر هم جواب منو بده!!!! یه بار دیگه مینویسم شاید تو صفحه جدید خونده بشه:

من در حال حضر فقط نمره آیلتس 7 و CV دارم و میخوام برای Phd استرالیا اقدام کنم. به چند تا استاد ایمیل زدم 4 تاشون هم تا حالا جواب دادن ولی همشون میگن اپلای کن و summary of project بنویس و موضوع هم بهم میدن. ولی من تا 3 هفته دیگه مدارکم آماده میشه باید بهشون چه جوابی بدم که یه وقت نپرن؟این summary رو بعد از چه مدت براشون بفرستم خوبه؟ایا وقتی میگن که برای scholsrship اقدام کن یعنی من ساپورتت میکنم؟ یا اینکه قبولی در scholarship اصلا ربطی به استاد نداره؟!!! یه استاد دیگه ای هم هست که هی موضوع میده و مقاله برام میفرسته ..این یعنی چی؟!!!!
    این سوال رو در انجمن های مربوط به پذیرش از استرالیا بپرسید جواب های بهتری می گیرید.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nel_m نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    فقط اینکه من نمیدونم صفحه گروه استاد و قضیه ی opening رو تو متن میل چی بنویسم؟
    مثلن یه این طور چیزی:

I have visited your research webpage and realized that your research interests are well similar to those of mine. I would like to know whether your group will have openings for the Fall 2013 semester and whether there is an opportunity for me to join your research..

Member nel_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arch

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    مثلن یه این طور چیزی:

I have visited your research webpage and realized that your research interests are well similar to those of mine. I would like to know whether your group will have openings for the Fall 2013 semester and whether there is an opportunity for me to join your research..
    خیلی ممنون. نظرتون راجبه این چیه:
    Dear professor ….

My name is x, I am a x engineer recently graduated from x university, Iran. I would like to know whether your group will have openings for the spring 2013 semester and whether there is an opportunity for me to join your group. I would be very grateful if you would kindly consider my attached Resume. Thank you in advance for your time and consideration

Sincerely,
    x
    یه سایت خوب برای دیدن تمام سریال های انگلیسی زبان به صورت آنلاین http://watchseries.eu/

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط nel_m نمایش پست ها
    خیلی ممنون. نظرتون راجبه این چیه:
    Dear professor ….

My name is x, I am a x engineer recently graduated from x university, Iran. I would like to know whether your group will have openings for the spring 2013 semester and whether there is an opportunity for me to join your group. I would be very grateful if you would kindly consider my attached Resume. Thank you in advance for your time and consideration

Sincerely,
    x
    راستش من پست هاي قبليتونو دنبال نكردم و در جريان كل ايميلي كه قراره بفرستيد نيستم. اما اگر ايميل اولتونه براي يك استاد، حتما قبل از مطرح كردن اينكه جاي خالي داره از ريسچ اينترست هاتون و اينكه از چي استاد خشتون اومد كه بهش ايميل زديدي بگيد.
    موفق باشيد
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام.یک سوال ابتدایی دارم اینکه مثلا برای شروع برم تو قسمت ستف دانشگاه و تو اون یه استاد پیدا کنم یا اینکه اول تو دپارتمان مربوطه قسمت پی اچ دی و سکالر شیپ رو پیدا کنم ایمیل بزنم اونها بهم بگن فلان استاد تو چه ضمینه ای فعالیت میکنه؟شرمنده اگه میشه مراحل یافتن استاد رو برام بنویسین.

Junior Member

سلام سوالی دارم اگر یک دانشجوی مقطع لیسانس باشید که سال سوم رو تموم کرده و قصد داره برای ارشد اپلای کنه. به عبارتی توی همین سال دور و بر پاییز و زمستون میخواد اپلای کنه. در سال چهارم به یه فیلد خاصی علاقمند شده و شروع به کار تو اون زمینه در آزمایشگاه یکی از اساتید کرده و میخواد پروژه کارشناسیش رو هم در همون مورد بده اما هنوز مقاله ای تو این فیلد نداره ولی مقاله توی فیلد دیگری داده سابقه هایی مثل TA و تجربه چندماهه کاری (نه اختصاصا تو همون فیلد خاص) داره. یعنی فعالیت هایی داشته تو این 3 سال اما تو سال چهارم تخصصی وارد یک فیلد شده این دانشجو میتونه به استادی که تو این زمینه پیدا کرده میل بزنه و بگه من علاقمند هستم و این سابقم هست ؟ این تجربه کار و مقاله نداشتن تو این فیلد جدید و صرف علاقه و کارهایی که الان داره روش میکنه میتونه استاد رو جذب کنه و بهش اطمینان بده که تو این فیلد مصمم هستید ؟ تشکر

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kajalrahimian نمایش پست ها
    سلام.یک سوال ابتدایی دارم اینکه مثلا برای شروع برم تو قسمت ستف دانشگاه و تو اون یه استاد پیدا کنم یا اینکه اول تو دپارتمان مربوطه قسمت پی اچ دی و سکالر شیپ رو پیدا کنم ایمیل بزنم اونها بهم بگن فلان استاد تو چه ضمینه ای فعالیت میکنه؟شرمنده اگه میشه مراحل یافتن استاد رو برام بنویسین.
    مورد اول رو باید انجام بدین.