نقل قول نوشته اصلی توسط AT.T نمایش پست ها
سلام دوستان

من میخوام شروع کنم به ایمیل زدن به اساتید که برای پاییز 2013 بتونم جواب بگیرم. الان سال آخر ارشد هستم ولی هنوز تزم را تموم نکردم و متاسفانه یه مشکل بدی که دارم اینه که هیچ مقاله‌ای ندارم. برای همین هم توی رزومه‌م جاش خالیه و احساس می‌کنم بیش از حد به چشم میاد. برای همین نمیدونم توی ایمیل‌هایی که میخوام بزنم با توجه به این نقیصه چیکار کنم که بتونم نظر یه استاد را جلب کنم.

خیلی ممنون میشم ازتون که راهنماییم کنین.
دوست خوب همين رو توضيح بدين و بگين كه داريد كارهاي نهاييش رو انجام ميدين و تصميم داريد ازش يك مقاله هم به زودي استخراج كنيد و بفرستيد مثلا كنفرانس .... اونها ميدونن كه كسي كه الان داره ايميل ميزنه ممكنه هنوز تزش در جريان باشه. مثلا ميتونيد بگيد چون ديديم زمينه ي كاري شما هم در همين مورده و من دوست دارم كه در آينده با گروه شما همكاري داشته باشم خيلي خوشحال ميشم اگر نقطه نظراتتون راجع به تزم بدين. شايد اينجوري يه كم هم به بهبود تزت كمك بشه و يه جوريم بيشتر با كارت آشنا بشن. البته ممكنه همشون جواب ندن اما اگرم ندادن نگران نشو. به هر حال اونها هم مشغله ي خاص خودشون رو دارن . اما بعضي هاشونم خيلي علاقمند هستند و ممكنه اشكال كارتم بگن . موفق و شاد باشي