صفحه 115 از 589 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط AT.T نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوام شروع کنم به ایمیل زدن به اساتید که برای پاییز 2013 بتونم جواب بگیرم. الان سال آخر ارشد هستم ولی هنوز تزم را تموم نکردم و متاسفانه یه مشکل بدی که دارم اینه که هیچ مقاله‌ای ندارم. برای همین هم توی رزومه‌م جاش خالیه و احساس می‌کنم بیش از حد به چشم میاد. برای همین نمیدونم توی ایمیل‌هایی که میخوام بزنم با توجه به این نقیصه چیکار کنم که بتونم نظر یه استاد را جلب کنم.

خیلی ممنون میشم ازتون که راهنماییم کنین.
    دوست خوب همين رو توضيح بدين و بگين كه داريد كارهاي نهاييش رو انجام ميدين و تصميم داريد ازش يك مقاله هم به زودي استخراج كنيد و بفرستيد مثلا كنفرانس .... اونها ميدونن كه كسي كه الان داره ايميل ميزنه ممكنه هنوز تزش در جريان باشه. مثلا ميتونيد بگيد چون ديديم زمينه ي كاري شما هم در همين مورده و من دوست دارم كه در آينده با گروه شما همكاري داشته باشم خيلي خوشحال ميشم اگر نقطه نظراتتون راجع به تزم بدين. شايد اينجوري يه كم هم به بهبود تزت كمك بشه و يه جوريم بيشتر با كارت آشنا بشن. البته ممكنه همشون جواب ندن اما اگرم ندادن نگران نشو. به هر حال اونها هم مشغله ي خاص خودشون رو دارن . اما بعضي هاشونم خيلي علاقمند هستند و ممكنه اشكال كارتم بگن . موفق و شاد باشي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    اگه ممکنه نظرتون رو در مورد این نامه بدیدو اگه اصلاحی لازم داره راهنماییم کنید.
    و دیگه اینکه یه مقاله ای که دارم رو تو امضام هم تو خلاصه رزومه بنویسم و یا اینکه همین که تو cv باشه کافیه؟
    Dear...
    This is..., MS holder of Business Management from Iran. Having read your published papers, I found myself interested in your field of study; in this regard, I would like you to point me in the right direction, in order to be able to have a PhD position at the university of... .
    Below, you could find a short CV.
    Your kindness is highly appreciated in advance.
    (Yours sincerely[or])
    Mohsen Shiri

Mohsen Shiri
    MS Graduated in Business Management from Imam Sadeq University with a GPA of 17.30
    have 2 years job experience in Letter of Credit (LC) Expert
    fluent speaking English
    Telephone:...
    Cell Phone: ..
    Email:...

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام دوستان

وقتی ایمیلی از استاد دریافت می کنید، که گفته " Thank you for your interest in my laboratory. Unfortunately I have filled the available spots in my lab and will not be accepting any additional students in the coming year. I wish you luck finding an appropriate position in another lab."
    باید جوابی به این ایمیل داد؟ منظورم این هست که برای ادای احترام متقابل از اینکه استاد جواب داده، باید ازش تشکر کرد؟ یا لازم نیست!
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhareh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه ممکنه نظرتون رو در مورد این نامه بدیدو اگه اصلاحی لازم داره راهنماییم کنید.
    و دیگه اینکه یه مقاله ای که دارم رو تو امضام هم تو خلاصه رزومه بنویسم و یا اینکه همین که تو cv باشه کافیه؟
    Dear...
    This is..., MS holder of Business Management from Iran. Having read your published papers, I found myself interested in your field of study; in this regard, I would like you to point me in the right direction, in order to be able to have a PhD position at the university of... .
    Below, you could find a short CV.
    Your kindness is highly appreciated in advance.
    (Yours sincerely[or])
    Mohsen Shiri

Mohsen Shiri
    MS Graduated in Business Management from Imam Sadeq University with a GPA of 17.30
    have 2 years job experience in Letter of Credit (LC) Expert
    fluent speaking English
    Telephone:...
    Cell Phone: ..
    Email:...
    اصلاح زیاد لازم داره، اما اون اولش ... this is رو برای معرفی پشت تلفن می گن؛ بگید My name is یا I am هر چند کلن اسمتون زیرش هست لازم نیست اول معرفی کنید. بقیه دوستان با ادامه ی نامه راهنماییتون می کنند. موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    سلام دوستان

وقتی ایمیلی از استاد دریافت می کنید، که گفته " Thank you for your interest in my laboratory. Unfortunately I have filled the available spots in my lab and will not be accepting any additional students in the coming year. I wish you luck finding an appropriate position in another lab."
    باید جوابی به این ایمیل داد؟ منظورم این هست که برای ادای احترام متقابل از اینکه استاد جواب داده، باید ازش تشکر کرد؟ یا لازم نیست!
    ممنون
    دوست دارید احترام کنید بگید Thank you for your response

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Western University-civil engineering

سلام دوستان من عمران میخونم سال دیگه اول زمستون می خوام اقدام کنم واسه مستر.باید استاد پیدا کنم و باید از کی نامه فرستادنو شروع کنم؟و باید به استاد بگم اگه فاند ندن مهم نیست؟/؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان من عمران میخونم سال دیگه اول زمستون می خوام اقدام کنم واسه مستر.باید استاد پیدا کنم و باید از کی نامه فرستادنو شروع کنم؟و باید به استاد بگم اگه فاند ندن مهم نیست؟/؟
    يه نگاهي به ويكي بندازيد. بالاي صفحه لينكش هست
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Banned

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان اینکه بخام به استادم بگم نیاز به صحبت دارم این مودبانه و خوب است؟ در ضمن قبل گفته کاریم داشتی با گوگل تالک بیا بحرفیم اخه ایران نیست

Dear professor,

Is it possible to have a talk?

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    دوستان اینکه بخام به استادم بگم نیاز به صحبت دارم این مودبانه و خوب است؟ در ضمن قبل گفته کاریم داشتی با گوگل تالک بیا بحرفیم اخه ایران نیست

Dear professor,

Is it possible to have a talk?
    I came up with these sentences. I do hope everything goes well.
    Best

Dear Professor
    I was wondering if you’d mind giving me some piece of advice in case of ……..with a media such as google talk or each one you do prefer.
    Thanks in advance for your precious time.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    I came up with these sentences. I do hope everything goes well.
    Best

Dear Professor
    I was wondering if you’d mind giving me some piece of advice in case of ……..with a media such as google talk or each one you do prefer.
    Thanks in advance for your precious time.

یک مقدرا خیلی رسمی شد استاد پروژمه
    ی چیزی بین جمله خودمو خو دتون