صفحه 526 از 589 نخستنخست ... 26426476516517518519520521522523524525526527528529530531532533534535536576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,251 تا 5,260 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    ازتون کمک می خواستم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من مدتی قبل به استادی که به کارشون علاقه داشتم ایمیل زدم و ایشون هم خیلی استقبال کردند و در روند پذیرش خیلی کمک کردن. الان من عین ... پشیمونم و سردرگم و افسرده (دانشگاه اصلا خوبی نیست و تو هیچ رنکینگی نیست و مورد تائید وزارتای عزیزم که دانشگاهای ناکجاآباد خودمون رو قبول دارن نیست). الان من احتمال زیاد بخوام به استاد بگم که نمی تونم بیام.
    چی بنویسم مودبانه باشه و استاد بهش برنخوره. (میدونم از اول باید به این مسائل توجه می کردم و چشمم و باز می کردم ولی بعد از فرستادن تعداد خیلی زیادی ایمیل که همه جوابای سربالا میدادن دیگه بفکر رنک دانشگاه نبودم. الان کاریه که شده.). بنظرتون بگم به خاطر مسائل شغلی نمی تونم بیام و دیفر کنید برای سال بعد؟ یا مستقیم بگم کشور پیشرفته من دانشگاه شما رو قبول نداره؟ ایشون استاد تمام هستند و رزومه ی خوبی هم دارن.

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه
    من قصد دارم به اساتید کانادایی ایمیل بزنم و بپرسم ایا پوزیشن خالی برای دکترا دارن یا خیر اصلا برام فرقی نمیکنه پاییز باشه زمستون باشه بهار یا ...
    اگر در انتهای متن ایمیل این جمله رو بنویسم
    I appreciate you letting me know if there will be any vacant PhD position in your team at the earliest time
    به نظرتون اشتباه هست ؟ اگر اشتباهه درستش چی میشه
    ممنون

Junior Member

Dear Professor XXX
    My name is XXX. I received my M.Sc. degree in artificial intelligence and I am considering applying to XXX University for a Ph.D. position. I would like to continue my studies in your research group and under your noble supervision.
    My interests in research consist of image retrieval systems, machine learning and machine vision fields and also my M.Sc. thesis is “XXX”, which is in close agreement with that of your field of research. I followed retrieving similar images under my thesis which have common object by combination extracted visual and textual features and building optimized representation from them for proposed retrieval system.
    I found your research area very close to my interests and that of my background knowledge. I am especially interested in your attention on unsupervised and supervised learning, Computer vision and Image denoising and I would like to learn more about your work.
    I appreciate you letting me know if you have any vacancy for Ph.D. position in your team for next semester. I am confident that my background and interest in my field of study will be helpful in conducting the research in what you are working on.
    Enclosed please find my C.V., attached to this email, representing detailed information about my background knowledge, research interested, studies, and my achievements.
    XXX

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط happyfeat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم متن ایمیل بنده رو خونده و نظر بدید که کجاش جای تغییر داره
    آیا نیازی به توضیح پایان نامه ارشد در متن ایمیل ارسالی هست ضمن اینکه به همراه ایمیل CV نیز برای اساتید ارسال می نمایم؟!

Dear Professor XXX
    My name is XXX. I finished a M.Sc. in artificial intelligence field and I am considering applying to XXX University for PhD position and would like to continue my studies at your group and under your supervision.
    A major part of my interest and research are about image retrieval systems, machine learning and machine vision fields and also my M.Sc. thesis entitled is “XXX”. My thesis was about retrieving similar images which have common object by combination extracted visual and textual features and building optimized representation from them for proposed retrieval system. I found your research area very closed to my interest. I am especially interested in your focus on unsupervised and supervised learning, Computer vision and Image denoising and I would like to learn more about your work.
    I appreciate you letting me know if there will be any vacant PhD position in your team for next semester. I am confident that my background and interest in my interest area will be helpful in conducting the research in the fields you are working on.
    Detailed information about my background, research and studies is included in the attached resume.
    Sincerely yours
    XXX

Dear Professor XXX
    My name is XXX. I received my M.Sc. degree in artificial intelligence and I am considering applying to XXX University for a Ph.D. position. I would like to continue my studies in your research group and under your noble supervision.
    My interests in research consist of image retrieval systems, machine learning and machine vision fields and also my M.Sc. thesis is “XXX”, which is in close agreement with that of your field of research. I followed retrieving similar images under my thesis which have common object by combination extracted visual and textual features and building optimized representation from them for proposed retrieval system.
    I found your research area very close to my interests and that of my background knowledge. I am especially interested in your attention on unsupervised and supervised learning, Computer vision and Image denoising and I would like to learn more about your work.
    I appreciate you letting me know if you have any vacancy for Ph.D. position in your team for next semester. I am confident that my background and interest in my field of study will be helpful in conducting the research in what you are working on.
    Enclosed please find my C.V., attached to this email, representing detailed information about my background knowledge, research interested, studies, and my achievements.
    XXX

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من دو شب قبل به استادی در کانادا ایمیل زدم و گفتم تمایل دارم ایشون سوپروایزرم باشن و cv هم براشون فرستادم. این جواب رو دادن:

Thanks for your interest in our programme. I think that your CV definitely qualifies you to apply and that you have a good chance of being accepted. We do not assigned supervisors until after the first year, and do that depending on many factors. Please see this page for information on how and when to apply—the deadline is in January 2018: http

حالا برای من چند تا سوال پیش اومده:
    ۱_ آیا ممکنه این ایمیل تمپلیت باشه؟
    ۲_ اینکه گفته شده تا قبل از پایان سال اول سوپروایزر رو مشخص نمیکنیم یعنی اینکه این استاد نمیتونه الان تعیین کنه که سوپروایزر من باشه و در روند پذیرشم هم هیچ تاثیری نمیتونه داشته باشه و من فقط باید اپلای کنم تا ببینم چی میشه؟! من واقعا علاقمندم از این دانشگاه پذیرش بگیرم
    ۳_ آیا این ایمیل امیدبخشه و نشانه شانس بالا برای پذیرش؟
    ۴_ آیا الان میتونم از این استاد بپرسم که میتونم از کمک هزینه های تحصیلی مثل فاند و اسکالرشیپ و... استفاده کنم؟ باید در این مورد بدونم.

- اگر تعدادی گزینه استاد با درجات مختلف Professor، Assistant Professor، Associate Professor برای برقراری ارتباط داشته باشیم،
    پیشنهاد شما اینه به ترتیب به کدوم ها ایمیل بزنیم که بیشترین شانس پذیرش و بیشترین فاند وجود داشته باشه؟

- سوال دوم اینکه برای کسی که تازه میخواد بره ترم سوم ارشد و به طور موازی داره اپلای میکنه و کار رو پایان نامشو شروع میکنه، محتوای ایمیل باید چجوری باشه که توجه استاد برای فاند رو جلب کنه؟
    ویرایش توسط F_O : July 29th, 2017 در ساعت 02:15 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    - اگر تعدادی گزینه استاد با درجات مختلف Professor، Assistant Professor، Associate Professor برای برقراری ارتباط داشته باشیم،
    پیشنهاد شما اینه به ترتیب به کدوم ها ایمیل بزنیم که بیشترین شانس پذیرش و بیشترین فاند وجود داشته باشه؟
    تفاوتش ازوما بر اساس درجه نیست بلکه بر اساس فعالیت و مقدار گرنت های پژوهشی استاد است. شما به همه ایمیل بزنید و خودتان را محدود نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه
    من قصد دارم به اساتید کانادایی ایمیل بزنم و بپرسم ایا پوزیشن خالی برای دکترا دارن یا خیر اصلا برام فرقی نمیکنه پاییز باشه زمستون باشه بهار یا ...
    اگر در انتهای متن ایمیل این جمله رو بنویسم
    I appreciate you letting me know if there will be any vacant PhD position in your team at the earliest time
    به نظرتون اشتباه هست ؟ اگر اشتباهه درستش چی میشه
    ممنون
    I would appreciate by letting me know if there would be any available PHd Positions in your research lab/team in the following term.

Junior Member Bijan1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Western Sydney University - PhD - Social Science

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها

- سوال دوم اینکه برای کسی که تازه میخواد بره ترم سوم ارشد و به طور موازی داره اپلای میکنه و کار رو پایان نامشو شروع میکنه، محتوای ایمیل باید چجوری باشه که توجه استاد برای فاند رو جلب کنه؟
    وقتی که برای PhD می خواهید Apply کنید، Proposal شما (منظورم Proposal پایان نامه ارشدتون نیست، Proposal ی هست که برای معرفی تحقیق آینده تون (تز) PhD نوشته می شه) نقش خیلی مهمی رو تو این پروسه ایفا می کنه. در مورد استرالیا که اینجوری بود برای من، در مورد کانادا هم دوستم گفت که همین هست شرایط. در واقع شما باید تو ایمیلتون در موردش صحبت کنید و ربطش رو به زمینه های کاری و علائق تحقیقاتی اون استاد بیان کنید. اینطوری نظرش جلب می شه و امکان ادامه مکاتبات بالا می ره.

یه سوال دیگه
    یه استادی هست که کارش مرتبط با پایان نامه منه.
    منتها تو قسمت Open Positions ـش، نوشته که اول اپلای کنید بعد به من ایمیل بزنید. ازونجایی هم که هزینه اپلیکیشن فی حدود 500 هزار تومن در میاد، چه راهی پیشنهاد میکنید که قبلش بشه ازین استاد اوکی گرفت؟ محتوای ایمیل چجوری باشه؟