صفحه 523 از 589 نخستنخست ... 23423473513514515516517518519520521522523524525526527528529530531532533573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,221 تا 5,230 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط poonehchb نمایش پست ها
    با سلام من یک سوال داشتم من به یک پوزیشن دکترا در اروپا اپلای کردم ولی الان متوجه شدم که تو letter ام ایراد تایپی دارم میتونم بهشون ایمیل بزنم و درستش بفرستم؟ این ایمیل چه طور ؟

DearSelection Committee:

My name is ,,,,,, . I have applied to the position in the field of......... at .......... I am writing this email because I had a typo in my motivation letter and I want to know would you mind replacing the correct letter which I have attached in this email with my primer motivatin letter. Thank you very much for your attention and for your consideration of my email

Sincerely yours,
    تایپو در چه حد بوده مگه؟
    به نظرم این کار اثر خاصی نداره چون خود موضوع چیز مهمی نیست. حتی ممکنه بیشتر این موضوع رو مرکز توجه قرار بده. ضمن این که حرفه‌ای نیست که شما پس از تکمیل فرآیند اپلای و ارسال مدارک، چیزی رو بخواید تغییر بدید، حتی اگه بپذیرن.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    ممکنه این رو هم بررسی کنید؟
    سلام

این جمله ازلحاظ ساختار انگلیسی مشکلی ندارد ولی از لحاظ مفهوم کاربردی لااقل در بین اساتید و حتی دانشجو ها یک جمله بی معنی است!. هیچ استادی قبل از اینکه شما را پذیرش کند حاظر به همکاری با شما در زمینه تحقیقاتی مورد نظر نیست!.

اگر مقصود شما چیز دیگری است واضح بیان کنید تا با راهنمای دوستان بتوانید مفهوم مناسب را به استاد طرف مقابل انتقال بدهید.

موفق باشید

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط imandkh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز ایا برای پذیرش در مستر هم باید این نامه نگاری با استاد انجام بشه ؟
    من میخوام پذیرش بگیرم برای یکی از دانشگاه های کانادا و نمیدونم مستقیم اپلای کنم یا قبلش با استاد اون دپارتمان نامه بدم
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
    سلام

در صورتی که به دنبال فاند هستید ,بایستی ابتدا با اساتید تماس داشته باشید. اگر هزینه شخصی هستید نیازی به ارتباط با استاد نیست.

در فرم های ثبت نام اولیه هر دانشگاه کانادا بایستی وضعیت ساپورت مالی را مشخص کنید و در صورتی که با فاند استاد می خواهید تحصیل کنید گزینه مربوط را تیک و مشخصات استاد را وارد می نمایید.

موفق باشید

Junior Member SAngel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- دانشگاه س و ب

سلام
    وقت بخير
    ممكنه نامه من رو هم بررسي كنيد. ممنون

Dear Professor Kim Dam-Johansen,

Hi,
    My name is..... and my family is ...... I have completed my M.Sc. degree in Chemical engineering, from University of Sistan and Balouchestan, Iran, and I am going apply for PhD position at the CoaST Research Centre .
    My master thesis titled “Recover of waste heat in clinker burning process” scored 18 out of 20 and resulted in two submitted internal journal paper.
    I am working in Khash Cement CO. for 12 years.
    Please enclosed find my CV. I appreciate any time you give me for further correspondence.

Waiting for your advice.
    Regards,

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام. بنده میخوام برای بهار 2018 مجددا شانسم رو امتحان کنم. سوالم در مورد ایمیل زدن به اساتیدی هست که از دانشگاهشون ریجکت شدم.

در متن ایمیل، ذکر کنم که فال 2017 اپلای کرده بودم و ریجکت شدم؟ یا کلا به روی خودم نیارم و انگار نه انگار و عادی ایمیل بزنم؟

به نظرم ذکر اینکه قبلا اپلای کرده بودم فقط از این نظر میتونه مفید باشه که استاد دیگه به کل پرونده من و مدارکم دسترسی داره و نه فقط رزومه ای که به ایمیل اتچ میکنیم.

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی عزیزان.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. بنده میخوام برای بهار 2018 مجددا شانسم رو امتحان کنم. سوالم در مورد ایمیل زدن به اساتیدی هست که از دانشگاهشون ریجکت شدم.

در متن ایمیل، ذکر کنم که فال 2017 اپلای کرده بودم و ریجکت شدم؟ یا کلا به روی خودم نیارم و انگار نه انگار و عادی ایمیل بزنم؟

به نظرم ذکر اینکه قبلا اپلای کرده بودم فقط از این نظر میتونه مفید باشه که استاد دیگه به کل پرونده من و مدارکم دسترسی داره و نه فقط رزومه ای که به ایمیل اتچ میکنیم.

نکته آخرت جالب و قابل اتکا است. یعنی خیلی کارت راحتتر میشه، البته به شرطی که رزومت تغییر نکرده باشد. اما یه نکته دیگه هم با کوردینیتور تماس یگیر که نیازی به ارسال مجدد مدارک هست یا نه معمولا بعضی از دانشگاهها میخاند که خیلی درصدشون کمتره.
    اما در مورد سوالتون، به نظر من نیازی نیست شما راجب ریجکت یا پذیرش سال قبلت صحبت بکنی اگر پرسید میتونی بهشون جزییات رو هم بگی. شما همون روال پارسالتون رو طی کنید نیازی نیست اساتید و کمیته رو روی رزومه و شانست حساس کنی. در ضمن وقتی کارت به پروسه ارسال مدارک و غیره میرسه خودشون متوجه قضیه خاهند شد.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

در تکمیل بگم که در مرحله‌ی ایمیل اول استاد اصولاً دلیلی نداره مدرکی بیشتر از رزومه و ایمیل شما رو ببینه. به تعداد فراوان ایمیل در این رابطه دریافت می‌کنه و فرصت زیادی هم نداره و اول فقط از یک ف/یلتر اولیه استفاده می‌کنه بر اساس این اطلاعات کلی و اولیه.
    بنابراین دسترسی داشتن به پرونده‌ی شما باعث نمی‌شه بره و بررسیش کنه و این اعلام ریجکت فقط بار منفی داره به نظرم. فقط این نگفتن جنبه‌ی پنهان‌ کردن هم نباید داشته باشه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member SAngel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- دانشگاه س و ب

با سلام و خسته نباشيد
    لطفا ايميل من رو هم بررسي كنيد.
    با سپاس

My name is …… and my family is ……. I have completed my M.Sc. degree in Chemical engineering, from University of ………………, Iran, and I am going apply for PhD position at the CoaST Research Centre .
    My master thesis titled “……………………………………… .” scored 18 out of 20 and resulted in two submitted internal journal paper.
    I am working in ………… Cement CO. for 12 years.
    Please enclosed find my CV. I appreciate any time you give me for further correspondence.

Waiting for your advice.
    Regards,

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    در تکمیل بگم که در مرحله‌ی ایمیل اول استاد اصولاً دلیلی نداره مدرکی بیشتر از رزومه و ایمیل شما رو ببینه. به تعداد فراوان ایمیل در این رابطه دریافت می‌کنه و فرصت زیادی هم نداره و اول فقط از یک ف/یلتر اولیه استفاده می‌کنه بر اساس این اطلاعات کلی و اولیه.
    بنابراین دسترسی داشتن به پرونده‌ی شما باعث نمی‌شه بره و بررسیش کنه و این اعلام ریجکت فقط بار منفی داره به نظرم. فقط این نگفتن جنبه‌ی پنهان‌ کردن هم نباید داشته باشه.
    ممنون از راهنماییتون، فقط در مورد این جمله آخرتون، اگه بخوام همچین جنبه ای نداشته باشه نگفتنم، جمله خاصی توصیه میکنین بنویسم؟ الان قالب ایمیلهای من همچین چیزیه:

فلانی هستم فارغ التحصیل ارشد سازه از فردوسی مشهد. به فلان و بهمان زمینه های کاری شما علاقه مندم و زمینه تحقیقاتی خودم هم فلان و بهمانه و بنابراین مشتاقم که با توجه به شهرت و دستاوردهای علمی شما، تحصیلاتم در مقطع دکتری رو زیر نظر شما ادامه بدم و مایلم در دانشگاه شما برای ترم مثلا بهار 2018 اپلای کنم. لطفا بفرمایین پوزیشن در تیم خودتون دارید یا خیر.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

ممنون از راهنماییتون، فقط در مورد این جمله آخرتون، اگه بخوام همچین جنبه ای نداشته باشه نگفتنم، جمله خاصی توصیه میکنین بنویسم؟ الان قالب ایمیلهای من همچین چیزیه:

فلانی هستم فارغ التحصیل ارشد سازه از فردوسی مشهد. به فلان و بهمان زمینه های کاری شما علاقه مندم و زمینه تحقیقاتی خودم هم فلان و بهمانه و بنابراین مشتاقم که با توجه به شهرت و دستاوردهای علمی شما، تحصیلاتم در مقطع دکتری رو زیر نظر شما ادامه بدم و مایلم در دانشگاه شما برای ترم مثلا بهار 2018 اپلای کنم. لطفا بفرمایین پوزیشن در تیم خودتون دارید یا خیر.
    همونطور که دوستمون گفتند هیچ اشاره ای برای ایمیل اولیه لازم نیست بکنید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper