صفحه 513 از 589 نخستنخست ... 13413463503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,121 تا 5,130 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان . مرسی از همه بابت پاسخ هاشون

یک سوال من داشتم . من الان ترم 7 هستم و 9 ترم تموم میکنم ، میخواستم بدونم ایا از الان میشه مکاتبه با اساتید رو شروع کرد ؟ بدون داشتن مدرک و زبان . مثلا بگم در تاریخ x ایلتس میدم و در تاریخ y درسم تموم میشه . معدلمم تا الان مثلا 15 .

ممنون میشم راهنماییم کنین .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    شب جمعه تون بخیر!
    میخوام از یه استادی که گفته اپلای کن برای اسکولارشیپ بپرسم آیا باید اسمش یا عنوان پروژه ای که برام در نظر گرفته روش کار کنم رو بیارم یا نه. در واقع فقط گفته اپلای کن و توضیحی نداده. و وب سایت دانشگاه گفته بگید رو چه موضوعی قراره کار کنید. ضمنا یه دانشگاه انگلیسی هست
    این متن خوبه؟
    (مشابه این سوال رو قبلا پرسیده بودم و دوستی لطف کرده بودن جواب داده ن. با توجه به توصیه ایشون و با توجه به اطلاعاتی که از وب سایت گرفتم این متن رو نوشته م)

Dear Dr

Once again I want to thank you for your kind consideration and providing me with the link for the university prize scholarship. Should I mention your name or your ongoing research project in the supporting statement?

Being involved in your research team is a great opportunity for me to continue my education.
    I look forward to your kind response,

Sincerely,

Junior Member

سلام دوستان،
    من چند وقت پیش با یه استادی اسکایپ (دانشگاه کانادا) داشتم، گفت که در حال بررسی بقیه اپلیکنت ها هست، و به من گفت که بعد یه مدت پیگیری کن که نتیجه چی شد.
    حالا من چطوری میتونم به صورت مودبانه از استاد بپرسم که نتیجه اسکایپمون چی شد؟ و نظرت چیه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان من بالای 500 تا ایمیل زدم به اساتید اما فقط حدود 30 تا no position دریافت کردم.اینایی ک میگن پوزیشن ندارن واقعا واسه هیشکی ندارن یا به من اینجوری گفتن و ب معنی اینه که من ضعیفتر از اون چیزیم که اینا می خوان؟ متن ایمیلمو میذارم اینجا لطفا نظر بدین راجع بهش:
    Dear professor X
    I am writing to you because I'd like to apply for graduate studies at university ….. for the September 2017.
    I earned my B.Sc. in school of mechanical engineering at xxx University , Iran with GPA 15.38 out of 20, however, the GPA of the last two years of study is 17.01. I've done my B.Sc. project in the field of xxxxxxxx.

Furthermore, I successfully passed my IELTS academic test with a score of 7.
    My general interests are xxxxxxx. Fortunately, I have work experience in industrial sectors.

After seeing the website and your research projects going on there, I am extremely delightful to find out research in your group. I would like to join your research group as a graduate student. I am herewith sending my Curriculum Vitae for your kind consideration. I shall be glad to give any other information that you would require.
    I'm looking forward to hearing from you about possible opportunities in your group. Thank you very much for your time.
    Sincerely yours

لازم به ذکره که من کنار اون قسمتی که از سابقه کارم گفتم در حد یک خط از کار تحقیقاتی یا صنعتی ای که مرتبط با زمینه استاده میگم البته هیچ مقاله ای ندارم.و بعضی وقتا اسم لابراتورشونو میارم که مشخص شه این ایمیل فقط واسه اونه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با برای یک پروژه توی یکی از دانشگاههای انگلستان، با یکی از اساتید در ارتباط هستم. حدود دو هفته پیش، برای این پروژه یک research statement نوشتم که برای استاد ارسال کردم و ازش خواستم یه نگاهی بکنه تا سابمیتش کنم. الان استاد جواب داده و گفته که اگه هر سوال دیگه ای هست بپرس.
    من هنوز به ایمیلش جواب ندادم. می خواستم بپرسم الان زمان مناسبی هست که بحث فاند را مطرح کنم؟ اگر هست، متن مناسب برای این ایمیل چی میتونه باشه؟
    با تشکر
    برادر من انگلستان بدون فاند یعنی کلی مخارج!! بنظر من الان باهاش در میون بزارید و ازشون بخواید که در این خصوص بهتون جوابی بدن. با توجه به شرایط و هزینه های سر سام آور انگلستان خصوصا در لندن،لیورپول،منچستر اگر قراره اینجاها برید حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما ازشون بخواید که در این خصوص بهتون جواب بدن و در خصوص دیگر شهرها حتما حتما حتما حتما مطرح کنید
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط babak90 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بالای 500 تا ایمیل زدم به اساتید اما فقط حدود 30 تا no position دریافت کردم.اینایی ک میگن پوزیشن ندارن واقعا واسه هیشکی ندارن یا به من اینجوری گفتن و ب معنی اینه که من ضعیفتر از اون چیزیم که اینا می خوان؟ متن ایمیلمو میذارم اینجا لطفا نظر بدین راجع بهش:
    Dear professor X
    I am writing to you because I'd like to apply for graduate studies at university ….. for the September 2017.
    I earned my B.Sc. in school of mechanical engineering at xxx University , Iran with GPA 15.38 out of 20, however, the GPA of the last two years of study is 17.01. I've done my B.Sc. project in the field of xxxxxxxx.

Furthermore, I successfully passed my IELTS academic test with a score of 7.
    My general interests are xxxxxxx. Fortunately, I have work experience in industrial sectors.

After seeing the website and your research projects going on there, I am extremely delightful to find out research in your group. I would like to join your research group as a graduate student. I am herewith sending my Curriculum Vitae for your kind consideration. I shall be glad to give any other information that you would require.
    I'm looking forward to hearing from you about possible opportunities in your group. Thank you very much for your time.
    Sincerely yours

لازم به ذکره که من کنار اون قسمتی که از سابقه کارم گفتم در حد یک خط از کار تحقیقاتی یا صنعتی ای که مرتبط با زمینه استاده میگم البته هیچ مقاله ای ندارم.و بعضی وقتا اسم لابراتورشونو میارم که مشخص شه این ایمیل فقط واسه اونه
    سلام،متن ایمیلتون خیلی ساده و بد نوشته شده، توصیه می کنم به قسمت ارتباط با استادا برید و از دوستان بخواید که ایمیلتونو اصلاح کنن. ضمنا نکات فراوانی در نوشتن ایمیل هست اما این فقط بحث ایمیل هست شما دارید برای بقیه موارد از جمله شانس پذیرش به قسمت های مربوط مراجعه کنید.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

سلام دوستان. من به از یکی از اساتید دانشگاه Toledo ایمیل زدم و ایشون این جواب رو به من دادند: چندتا سوال دارم. اولا هزینه اپلای 75 دلار هست. و اینکه من نمره زبان ندارم و دانشنامه کارشناسی ام سه ماه دیگه آماده میشه. ( در رزومه ای که ارسال کردم نمره زبان ننوشتم و همچنین هنوز مقالاتم تحت داوری است و دقیق گفتم این رو).حالا بنظرتون چه جوابی باید بدم؟ آیا به استاد بگم این موارد رو ندارم؟ چون ددلاینی مشخص نکرده بودن دانشگاه... و اینکه چطور در مورد فاند بپرسم؟؟؟ چون در سایت شخصیشون دقیق ننوشتن فاند دارند...

I have reviewed your resume and would be interested to work with you as a primary advisor for your doctoral research. First, you will need to get admitted to the PhD program. If admitted, I will formally begin working with you.

Apply and let me know when the admission decision is made and we can begin from there. I should let you know that I am not part of the admission committee.

Best wishes.

Junior Member

سلام بچه ها. یه استادی تو امریکا به من گفته میخوامت یعنی شرایط کاریم رو قبول کرده. حالا من نمی دونم چطوری بهش بگم فاند داری یا نه و اینکه چقدره. ضمنا من نمره زبانم هم اماده نیست به نظرتون اینا رو چطوری بهش بگم یا اینکه چطوری بگم تا قبل از اینکه بیام میتونم نمراتم رو برات بفرستم؟

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام. موردی که میخوام بپرسم شاید یه خورده متفاوت باشه.

من استاد راهنمای ارشدم، خودش ارشد و دکترا آمریکا بوده با یه استاد ایرانی سرشناس. من به استادم گفته بودم که در مورد من با ایشون صحبت کنه. ایشون چند سالیه موقتا مرخصی گرفتن و حتی اسمشون هم الان در سایت دانشگاه نیست (دلیلشو نمیدونیم). خلاصه گفته بودن که درگیر شرکتشون بودن، پروژه مناسب برای من دارن ولی وقت نداشتن پروپوزال بنویسن برای گرفتن گرنت. گفته بودن فلانی اگه میتونه self-funded باشه، شانس هست که واسه پاییز 2017 دانشجوی من بشه.

خلاصه من بعد مدتی شخصا بهشون ایمیل زدم و ایشون نوشتن:

Unfortunately, I still do not have any news on funding for next year. If something positive develops, I will make sure to notify you right away

باز بعد چند هفته که gre رو دادم، بهشون ایمیل زدم و ضمن اعلام نمره ام، صریحا ازشون پرسیدم بهم بگن آیا کوچیکترین شانسی هست برای کار کردن باهاشون، تا من در مورد اپلای این دانشگاه تصمیم بگیرم. ایشون جواب دادن:

Congratulations on your GRE! Unfortunately, no new grants have been received at Univ. FOLAN yet, and it is very unpredictable. So, I recommend that you also apply to other institutions as well.
    Thank you very much again for your interest

خب من از جوابشون برداشت کردم که میگن اپلای کن. ولی خب با توجه به ایمیلهای قبلی، بعید میدونم فاند داشته باشن. از طرفی اپلیکیشن فی دانشگاه هم بالاست و ددلاینش هم 1 ژانویه است. و در ضمن تنها دلیل من برای اپلای این دانشگاه، این استاد هست و الا تمایلی به اپلای ندارم. خلاصه تصمیم گرفتم مجددا صریح ازشون بپرسم دانشجو میخوان یا نه برای سال بعد.

حالا به نظرتون این متن خوبه؟ میترسم حالت بدی داشته باشه و مثلا استاد با خودشون بگن اصلا میخوای اپلای کن میخوای نکن! شاید هم پرسیدن این موضوع، یه چیز کاملا عادی باشه از نظر اساتید اونجا. لطفا راهنمایی کنین، منتظرم. ممنون.

Dear Prof. ABCDE

First of all, I wanted to wish you and your family a great and happy new year
    .

I'm sorry if I'm bothering you with my occasional emails, but regarding a possible PhD admission at Univ. FOLAN for Fall 2017, I wanted to ask you again about whether you have any open positions. I only ask out of my sincere enthusiasm for working under your supervision
    .
    I completely understand what you said previously about the unpredictability of the current grant situation at Univ. FOLAN
    .
    However, to be honest, I cannot apply to too many institutions, so I have to prioritize based on my resources and the chance of admission
    .

Therefore, if I wait passionately to hearing from you about a possible opportunity (for Fall or even Spring 2017), and if something positive develops after Univ. FOLAN deadline of Jan 1st, can I still apply to Univ. FOLAN ? Again I do not want to lose any chance of being your PhD student
    .
    It'd be so kind of you to guide me about this issue
    .
    I greatly appreciate your time and consideration
    .

Sincerely Yours
    ویرایش توسط DrABP : December 27th, 2016 در ساعت 07:12 PM
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. موردی که میخوام بپرسم شاید یه خورده متفاوت باشه.

من استاد راهنمای ارشدم، خودش ارشد و دکترا آمریکا بوده با یه استاد ایرانی سرشناس. من به استادم گفته بودم که در مورد من با ایشون صحبت کنه. ایشون چند سالیه موقتا مرخصی گرفتن و حتی اسمشون هم الان در سایت دانشگاه نیست (دلیلشو نمیدونیم). خلاصه گفته بودن که درگیر شرکتشون بودن، پروژه مناسب برای من دارن ولی وقت نداشتن پروپوزال بنویسن برای گرفتن گرنت. گفته بودن فلانی اگه میتونه self-funded باشه، شانس هست که واسه پاییز 2017 دانشجوی من بشه.

خلاصه من بعد مدتی شخصا بهشون ایمیل زدم و ایشون نوشتن:

Unfortunately, I still do not have any news on funding for next year. If something positive develops, I will make sure to notify you right away

باز بعد چند هفته که gre رو دادم، بهشون ایمیل زدم و ضمن اعلام نمره ام، صریحا ازشون پرسیدم بهم بگن آیا کوچیکترین شانسی هست برای کار کردن باهاشون، تا من در مورد اپلای این دانشگاه تصمیم بگیرم. ایشون جواب دادن:

Congratulations on your GRE! Unfortunately, no new grants have been received at Univ. FOLAN yet, and it is very unpredictable. So, I recommend that you also apply to other institutions as well.
    Thank you very much again for your interest

خب من از جوابشون برداشت کردم که میگن اپلای کن. ولی خب با توجه به ایمیلهای قبلی، بعید میدونم فاند داشته باشن. از طرفی اپلیکیشن فی دانشگاه هم بالاست و ددلاینش هم 1 ژانویه است. و در ضمن تنها دلیل من برای اپلای این دانشگاه، این استاد هست و الا تمایلی به اپلای ندارم. خلاصه تصمیم گرفتم مجددا صریح ازشون بپرسم دانشجو میخوان یا نه برای سال بعد.

حالا به نظرتون این متن خوبه؟ میترسم حالت بدی داشته باشه و مثلا استاد با خودشون بگن اصلا میخوای اپلای کن میخوای نکن! شاید هم پرسیدن این موضوع، یه چیز کاملا عادی باشه از نظر اساتید اونجا. لطفا راهنمایی کنین، منتظرم. ممنون.

Dear Prof. ABCDE

First of all, I wanted to wish you and your family a great and happy new year
    .

I'm sorry if I'm bothering you with my occasional emails, but regarding a possible PhD admission at Univ. FOLAN for Fall 2017, I wanted to ask you again about whether you have any open positions. I only ask out of my sincere enthusiasm for working under your supervision
    .
    I completely understand what you said previously about the unpredictability of the current grant situation at Univ. FOLAN
    .
    However, to be honest, I cannot apply to too many institutions, so I have to prioritize based on my resources and the chance of admission
    .

Therefore, if I wait passionately to hearing from you about a possible opportunity (for Fall or even Spring 2017), and if something positive develops after Univ. FOLAN deadline of Jan 1st, can I still apply to Univ. FOLAN ? Again I do not want to lose any chance of being your PhD student
    .
    It'd be so kind of you to guide me about this issue
    .
    I greatly appreciate your time and consideration
    .

Sincerely Yours
    سوال شما از ایشون کاملا بیمورد است. ایشون سه بار صراحتا به شما گفته اند که فعلا فاند ندارند و فقط شما را بصورت سلف فاند میتونند بپذیرند. حالا شما باز دارید میپرسید هیچ شانسی هست یا نه؟ ایشون قراره چه جواب جدیدی به شما بدهند؟

اگر میتوانید سلف فاند باشید اپلای کنید. اگر نمیتوانید بروید سراغ جای دیگر، و در هر حال وقت خودتان و این استاد را بیش از این با سوال تکراری تلف نکنید.