نقل قول نوشته اصلی توسط gholipour2016 نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده قبلا به چند استاد ایمیل زده بودم ولی جواب رد بهم دادن که مثلا فعلا پوزیشن خالی ندارن و حتی با بعضی هاشون مصاحبه داشتم که تو مصاحبه پذیرش نگرفتم
آیا باز هم برای ترم آینده میتونم به همون استادها ایمیل ارسال کنم آیا شانس دریافت پذیرش از آون استادها دارم؟ یا مثلا لازمه ایمیلم رو عوض کنم؟
لطفا راهنماییم کنید. متشکرم

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

تونستنش رو که بله حتما میتونید باز ایمیل بزنید. چرا نتونید؟! کار خلافی که انجام نمیدید! دارید علاقه مندی علمیتون رو به موضوعی نشون میدید
ایمیل رو میتونید عوض کنید و حتی میتونید ذکر کنید که : من قبلا هم برای فلان پوزیشن اپلای کردم و این شانس رو نداشتم که پارتی از گروهتون باشم ولی پوزیشن جدید هم برام خیلی جالبه و امیدوارم که براین پوزیشن رزومه من کوالیفای باشه و بتونم عضوی از تیم احقیقاتیتون باشم و .....

یا میتونید بگید که من فلان تاریخ بهتون ایمیل زدم و به زمینه کاریتون علاقه مندم ولی اون موقع پوزیشنی نداشتید و الان که پوزیشن دارید میخواستم دوباره خدمتتون ایمیل بزنم و امیدوارم که این بار رزومه من ......BLAH BLAH BLAH

هرچند که معمولا (و نه همیشه!!) وقتی استادی میگه پوزیشن ندارم محترمانه داره ریجکت میکنه شما رو مگه اینکه بهتون بگه الان پوزیشن ندارم و فلان موقع ممکنه داشته باشم و دوباره بهم ایمیل بزن

خلاصه کنم:

ایمیل زدن شما هیچ ایرادی نداره ولی فکر کنید قبلش که اون استاد کلا از استایل رزومه شما خوشش اومده یا نه. اگه نیومده خب با ایمیل زدن مجدد نه وقت خودتون رو بگیرید و نه اینکه فکر خودتون رو درگیر چیزی کنید که میدونید نشدنیه و وقتتون رو روی موارد مطمین تر بذارید
درصورت یکه استاد به طور کلی با استایل رزومه ای شما مشکلی نداشته باشه و فقط به دلیل نبود پوزیشن شما رو ریچکت کرده باشه مطمینا شانس اپلای مجدد خواهید داشت
این مورد رو هم خود شما از نحوه ایمیل استاد و مصاحبه و ... مطمینا فهمیدید که شما مجایید و اون استاد و نظرش کجا...

موفق باشید