صفحه 484 از 589 نخستنخست ... 384434474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494534584 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,831 تا 4,840 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط heliroboteagle نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    ممنون میشم اگه راجع به متن زیر راهنماییم کنید.
    خودم احساس میکنم وقتی اسم مقاله و پروژه رو وارد میکنم (به دلیل طولانی بودن اسمشون)خیلی زیاد میشه! البته چاره ای ندارم! 19 خط عادی محسوب میشه؟؟؟
    Dear professor XXX,
    I am electrical engineering B.Sc. graduate from XXX University of Mashhad, Iran. I visited your website and saw your research areas about metamaterials. I have an ISI paper with the title of “XXX” in the Applied Computational Electromagnetic Society (ACES) journal. Also, I’m project colleague for “XXX” in Iranian Construction Engineering Organization Province of Khorasan Razavi for one year. Now, I’m working on the next ISI paper about “Simulation, Fabrication and Circuit Model Analysis of a Novel Eight-band Crinkle-based Metamaterial Absorber and a New Method for adding an Absorption Peak in it!” which it will be submitted to IEEE Transaction publications in the next few months. For future works, I’m going to use metamaterial absorbers in the antennas of Active Denial Systems (ADS).
    Then reading your recent paper about XXX, I found your last sentence fascinating and challenging issue in the future section, involve: “it is highly probable that some of the most advanced metamaterials will involve biological material, as DNA.” and I hope it give me good ideas for next works.
    Hence, I am writing to you to express my interest in pursuing my master degree in the field of metamaterials applications or other electromagnetic application researches under your supervision. I would like to know you are going to take any master student for fall 2016 (or spring 2017).
    I have attached my CV and paper to this email. Should there is any question regarding this letter, please do not hesitate to contact me via XXX.
    Regards
    Mehdi Alipoor
    به نظر من متن طولانیه. در آخر از استاد بخواه که یه وقت interview بهت بده. مثلا اینطور:
    ....I would really appreciate to be given an opportunity to speak with you so I can further discuss my research interests
    موفق باشی

سلام دوستان،

من در حال حاضر دانشجوی دکتری در خارج از کشور هستم و به خاطر اینکه موضوع تزم مورد علاقم نیست مایلم که دوباره اپلای کنم. سوالم این هست که آیا دانشجوی دکتری بودنم رو الان در رزومم بیارم؟ مثلاً میتونم با ایمیل دانشگاهم ایمیل بزنم که جلب توجه هم میشه با توجه به رنک خوب دانشگاهم. اما این موضوع منفیه یا مثبت؟

Senior Member

دوستان من یه نامه پذیرش گرفتم و نوشته فاند میدیم اما ننوشته که چه فاندی و چقدر میخواستم ببینم که این جمله درست و مودبانه است برای پرسیدن این مساله؟
    May I ask you what type of funding it is and how much of the tuition and fees it covers?

اگه جمله بهتر هم پیشنهاد دارید ممنون میشم بنویسید.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوستان من یه نامه پذیرش گرفتم و نوشته فاند میدیم اما ننوشته که چه فاندی و چقدر میخواستم ببینم که این جمله درست و مودبانه است برای پرسیدن این مساله؟
    May I ask you what type of funding it is and how much of the tuition and fees it covers?

اگه جمله بهتر هم پیشنهاد دارید ممنون میشم بنویسید.
    اگه تازه پذیرش رو گرفتین، بهتره منتظر بمونین خودشون نوعشو تعیین میکنن و بهتون اطلاع میدن. اگه مدت قابل توجهی از پذیرش تون گذشته و هنوز اطلاعی ندادن، ایرادی نداره، میتونین بپرسین، همین جمله اکی هست.

درود
    من ایمیلی با محتوای زیر را به چندین استاد در کانادا و آلمان فرستادم و از هیچ کدام جوابی دریافت نکردم،ایمیل ها را ردیابی کردم و مطمئن هستم که ایمیل ها باز شده اند، سپاسگذار خواهم بود اگر کسی ایراد کار رو به من بگه.
    Dear Dr.x

I am graduate of Master Degree in Electrical engineering, power system, at Azad University South Tehran Branch and currently I'm looking for a PhD position.My thesis subject was "x", also I published a paper in the same subject.
    My research interests lie in application of artificial intelligence in optimization and control of distributed generation, energy harvesting, and modeling and simulation of photovoltaic system.
    I would be very grateful if you could consider my attached CV and let me know if I may have the opportunity to contribute to your research projects .
    Transcript also is provided.

Best Regards,
    x

سپاس فراوان

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    درود
    من ایمیلی با محتوای زیر را به چندین استاد در کانادا و آلمان فرستادم و از هیچ کدام جوابی دریافت نکردم،ایمیل ها را ردیابی کردم و مطمئن هستم که ایمیل ها باز شده اند، سپاسگذار خواهم بود اگر کسی ایراد کار رو به من بگه.
    Dear Dr.x

I am graduate of Master Degree in Electrical engineering, power system, at Azad University South Tehran Branch and currently I'm looking for a PhD position.My thesis subject was "x", also I published a paper in the same subject.
    My research interests lie in application of artificial intelligence in optimization and control of distributed generation, energy harvesting, and modeling and simulation of photovoltaic system.
    I would be very grateful if you could consider my attached CV and let me know if I may have the opportunity to contribute to your research projects .

Best Regards,
    x

سپاس فراوان
    سلام
    از لحاظ نگارش انگلیسی نظری نمیتونم بدم. ولی اینطور فکر میکنم که باید ایمیلی که مینویسید مختص استاد مورد نظر باشه. یعنی نیازی نیست عنوان پایان نامه و یا مقاله تون رو بگید. همین که توی cv تون باشن کافیه. به نظرم قبل از ایمیل زدن به اساتید یکی دوتا از مقاله هاشون رو بخونید. به جای صحبت کردن موارد بالا، در مورد مقاله هاشون صحبت کنید و بگید که خوندید. مورد علاقه تون بوده. مخصوصا فلان مورد مثلا! اینجوری استاد میفهمه مختص خودش ایمیل زدی و حتما یه نگاهی به رزومتون میکنه.
    خیلی وقتی نمیگیره این کار. الان ایمیل شما به گونه ای هست که برای همه میتونید بفرستیدش! یعنی قالب تمپلیت داره که واقعا بسیاری از اساتید اینجور ایمیل ها رو جواب نمیدن یا با تمپلیت جواب میدن.

سلام
    من تو ارشد دوم نمیخوام کارای قبلیمو ادامه بدم و میخوام چیز جدیدیو شروع کنم. میخوام کنترل کار کنم در حالیکه فقط یه درس کنترل پاس کردم و پروژمم هیچ ربطی نداشته بهش. دلیلشم اینه که ریاضیش بیشتره و امکان کار تئوریش بالاتره. نمره درسای ریاضیم خوبه.
    تعدادی از نظرایی که در این رابطه داده شده رو خوندم.
    از oregon state پذیرش گرفتم برای مستر مکانیک و ایمیل زدن که فاند جداس و از دانشکده پیگیری کنید. میتونم تا یه ترمم دیفر کنم.
    حالا نمیدونم چی بهتره تو ایمیل بنویسم؟ جز گفتن رزومم (دو رشته ای مواد و مکانیک تو لیسانس با معدلای 16 (و نمره میانگین دروس ریاضی 18.5) که تو هر دوش گواهی ممتازی ترجمه شده دارم، ارشد مواد با معدل 16.6، همه از امیرکبیر و تافل یه سال و نیم پیش 92 با اسپیکینگ و رایتینگ 18 و 19 و جی آر ای امسال 328) حرف دیگه ای ندارم (رو کارای تحقیقی خودم یا استاد در رابطه با کنترل ندارم.)

یا اصلا بهتره دیفر کنم ترم بعد و یه چیزایی بخونم و کار کنم و اون موقع ایمیل بزنم؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز

لطفا یه نگاهی به نامه ای که با الهام از نامه های سایر دوستان آماده کردم، بندازید آیا این متن از لحاظ محتوا و اندازه خوبه؟ ممنون میشم کمکم کنید.

I am pleased to write this letter to you to express my interest and enthusiasm in pursuing my Master degree in the field of XXX under your supervision. I have fully accepted one conference paper entitled "XXX". In fact, by using descriptive-correlational research method I tried to evaluate and collect the necessary data by SPSS software to prove that firms can apply relationship-based interactions with their customers to improve the digital marketing engagement. I have found a noticeable affinity between my research interests with yours especially in the field of XXX. I am wondering if you have any master positions available for fall 2016 in your research group. I will be more than happy if you kindly assess my qualification through my attached CV and SOP.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    درود
    Dear Dr.x

Best Regards,
    x

سپاس فراوان
    سلام دوست عزیز. میشه لطف کنید بفرمایید چگونه متوجه شدید ایمیل ها باز شده است؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط N1ma نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

لطفا یه نگاهی به نامه ای که با الهام از نامه های سایر دوستان آماده کردم، بندازید آیا این متن از لحاظ محتوا و اندازه خوبه؟ ممنون میشم کمکم کنید.

I am pleased to write this letter to you to express my interest and enthusiasm in pursuing my Master degree in the field of XXX under your supervision. I have fully accepted one conference paper entitled "XXX". In fact, by using descriptive-correlational research method I tried to evaluate and collect the necessary data by SPSS software to prove that firms can apply relationship-based interactions with their customers to improve the digital marketing engagement. I have found a noticeable affinity between my research interests with yours especially in the field of XXX. I am wondering if you have any master positions available for fall 2016 in your research group. I will be more than happy if you kindly assess my qualification through my attached CV and SOP.

دوست عزیز،
    به نظر من لازم نیست اینقدر از تعارفات سنگین ابتدای ایملتون استفاده کنید. یه معرفی ساده حتی با ذکر نام و نام خانوادگیتون میتونه از جمله اولتون بهتر باشه (این رو با توجه به تجربه خودم عرض می کنم) قسمت دوم رو برای بهتر رسوندن معنی تغییر دادم و سایر قسمتها به نظر من مشکلی نداره.

I am pleased to write this letter to you to express my interest and enthusiasm in pursuing my Master degree in the field of XXX under your supervision. I have one accepted conference
    paper entitled "XXX".
    In this paper I tried to evaluate and collect the necessary data by SPSS software by using descriptive-correlational research method to prove that firms can apply relationship-based interactions with their customers to improve the digital marketing engagement. I have found a noticeable affinity between my research interests with yours, especially in the field of XXX. I am wondering if you have any master positions available for fall 2016 in your research group. I will be more than happy if you kindly assess my qualification through my attached CV and SOP

موفق باشید.