صفحه 562 از 589 نخستنخست ... 62462512552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,611 تا 5,620 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

من یه سوال داشتم
    تو ایمیلی که به استاد میزنیم لازمه توصیه نامه هم ارسال کنیم براشون یا رزومه کافیه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام توصیه نامه بعد از ارسال تقاضای اصلی لازم میشود. در ایمیلیهای اول نهایت بفرمایید که توصیه نامه های خوب خواهید داشت یعنی... توصیه نامه از اساتید خوب.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rozidorosti نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم
    تو ایمیلی که به استاد میزنیم لازمه توصیه نامه هم ارسال کنیم براشون یا رزومه کافیه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام توصیه نامه بعد از ارسال تقاضای اصلی لازم میشود. در ایمیلیهای اول نهایت بفرمایید که توصیه نامه های خوب خواهید داشت یعنی... توصیه نامه از اساتید خوب.

موفق باشید
    مررررررسی خیلی لطف کردین

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    اگر استاد ایرانی پیدا کردیم تو دانشگاه مقصد حتما باید متن ایمیل انگلیسی باشه؟ زشت نباشه یه وقت فارسی حرف بزنیم

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام دوستان
    اگر استاد ایرانی پیدا کردیم تو دانشگاه مقصد حتما باید متن ایمیل انگلیسی باشه؟ زشت نباشه یه وقت فارسی حرف بزنیم
    اکیدا توصیه میشه که متن ایمیل انگلیسی باشه، چون زبان رسمی مکاتبات انگلیسی هستش. استاد مورد نظر میزان فلوئنت بودن رو در طول مکاتبات از روی ایمیل تشخیص خواهد داد و ...
    روزی من هم خواهم رسید.......

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    ایمیل را باید انگلیسی تنظیم کنید. مگر اینکخ زبان رسمی دانشگاه مدنظرتان فارسی باشد!
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hannan3992 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. من با یکی از اساتید دانشگاه ایتالیا مکاتبه کردم و ایشون گفتند که قطعا با شما در ارتباط خواهم بود. در ادامه گفتند که موضوع این ایمیل را همزمان به سه تا از دانشجویان دکترایم که علاقمند هستند فرستادم. میخواستم بپرسم هدفشان از اینکار چی بوده و چرا ایمیل خود را برای آن ها هم فرستادند. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    این هم متن ایمیل ایشون است.
    Dear Hanan,
    thank you for your comments, sure we can stay in contact, I'll send you some pdf pablications by wetransfer.
    In cc some of my PhD stud interested in the arguments. All the best Stefano
    برخی ژورنال پیپرهایی که می تواند مورد استفاده و مطالعه اولیه شما قرار بگیرد را فرستاده و همینطور برای اطلاع بقیه دانشجوهایش از این پیپرها آنها را هم در CC قرار داده است. مساله حساسی نیست بیشتر جنبه Share کردن داده های پیوست نامه است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام
    دوستان من مشکلی دارم که مدتی هست که باهاش درگیر هستم، من می خوام برای دکتری مکانیک اقدام کنم، معدل لیسانسم با رتبه دوم گروه و 16.30 هست و معدل فوقم 17 هست، از موضوع ارشدم یک کنفرانس بین المللی دارم و یک کنفرانس داخلی، یک مقاله ژورنالی هم دادم به استادم که نمی دونم چه کارش کرده، الانم ایمیل می زنم جواب نمی ده، اما سال آخر ارشد من به یک موضوع دیگه ای علاقه مند شدم و تو اون حوزه دستگاه مرتبطش را ساختیم و با همسرم شرکت زدیم و خدمات می دیم ضمنا تحقیقاتی را تو زمینه پیشرفته تر همین حوزه انجام دادیم و یک پروپوزال آماده کردیم منتها بودجه ساخت اون را نداریم و الان می خوایم تو همین زمینه برای دکتری اقدام کنیم، اما تو این حوزه مقاله نداریم قاعدتا،
    لطفا راهنمایی بفرمایین با توجه به اینکه ما نیاز به فاند داریم،
    1-آیا باید مقاله بنویسیم؟،
    2-نگارش مقاله چقدر شانسمون را افزایش می ده؟
    3- آیا منطقیهست با همین شرایط فعلی که نمره زبان را هم حالا نگرفتیم اصلاً اپلای کنیم؟
    ممنون از توجهتون.

دوستان سوالی دارم. من موضوع پروپوزال و رزومه م رو برای یه استاد فرستادم و ایشون گفت تمایل به سوپروایزر شدن داره. اما ازم خواست که پروپوزال کامل بدم. در ضمن، مسئول research admissionدانشگاه مربوطه رو هم cc کرد و گفت اگر من پروپوزالت رو قبول کنم، باید گروه ریسزچ دانشگته هم قبول کنه برای همین cc کردمشون. حالا من می خوام بدونم آیا من هم باید در ایمیلی که پروپوزال رو میفرستم اون جناب مسئول رو هم cc کنم؟ ممنونم.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

ApplyAbroad Superstar

سلام به عنوان قاعده کلی همیشه سعی کنید افراد/بخشهای مرتبط را در لوپ مکاتبات نگه دارید مگر اینکه دلیل خاصی برای خارج نگه داشتنشان داشته باشید.

در این مورد هم احتمالا مسول پذیرش دانشجوهای تحقیقاتی احتمالا تا دریافت پاسخ نهایی استاد به مورد شما ورود نمیکند و ساکت میماند ولی شما بنا به توصیه استاد ایشان را هم جزو گیرنده ها قرار دهید. حداقل فایده اینکار داشتن precedence در ذهن فرد است که موجب تسریع نهایی کارها میشود.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    دوستان سوالی دارم. من موضوع پروپوزال و رزومه م رو برای یه استاد فرستادم و ایشون گفت تمایل به سوپروایزر شدن داره. اما ازم خواست که پروپوزال کامل بدم. در ضمن، مسئول research admissionدانشگاه مربوطه رو هم cc کرد و گفت اگر من پروپوزالت رو قبول کنم، باید گروه ریسزچ دانشگته هم قبول کنه برای همین cc کردمشون. حالا من می خوام بدونم آیا من هم باید در ایمیلی که پروپوزال رو میفرستم اون جناب مسئول رو هم cc کنم؟ ممنونم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید