صفحه 511 از 589 نخستنخست ... 11411461501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521561 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,101 تا 5,110 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    landscape architecture

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    دوستان استادی در استرالیا برای مقطع ارشد این ایملها رو به ترتیب برای من ارسال کرده با فواصل سه چهار ساعتع
    1
    Yes I am very interested. Mr Dale*** will contact you.

Martin

2
    Dear Faeze.

I am very happy to hear from you and would like to supervise your Masters research.

Please contact the international admissions section of the university via the website.

Thank you.

3
    Dear Faeze

Please make your application via the course page

خب این ایملها نشون میده که علاقه مند به پذیرش من هست حالا من چطور از شرایط بورس و فاند و ... بپرسم خودش هیچ اشاره ای نکرده و اینکه ریسرچ پورپوزالی چیزی نخاسته... الان من صبر کنم تا اون فردی که معرفی کرده تماس بگیره یا خودم یچیزی بگم که پیگیری کنم؟و الان ازش بپرسم برای فاند یا تو مکاتبات بعدی؟

با تشکر فراوان

سلام دوستان من تازه میخوام به استادی ایمیل بزنم ببینید نمونه نامه خوبه
    لطفا عزیزان نظر بدید خیلی واسم مهمه : مخترع هستم و مدال جهانی اختراعات دارم و ایا در نامه اول باید بیارم یا دررزومه
    Dear Professor……..
    I am a masters degree in industrial engineering and I have seen your profile and I'm interested in your work on road safety and accidents. I would like to apply for a PhD position in your lab . I have done some research about road safety and reduce accidents and I have registered patents in the field.so I am really eager to continue my studies under your supervision. I have attached my CV. I appreciate in advance
    Yours Faithfully.

Junior Member

سلام دوستان
    چند روز پیش یه استادی تو کانادا مقاله هام و نمراتم (transcript) رو ازم خواست. الان من بخوام پیگیری کنم که چی شد نظرت چیه، چجوری باید میل بزنم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روز پیش یه استادی تو کانادا مقاله هام و نمراتم (transcript) رو ازم خواست. الان من بخوام پیگیری کنم که چی شد نظرت چیه، چجوری باید میل بزنم؟
    با تشکر
    اگر کم تر از دو - سه هفته پیش این اتفاق افتاده، به نظرم زوده برای پیگیری. با توجه به مشغله اساتید بهتره بهشون یه کمی زمان بدین.

Junior Member

سلام
    من 4 تا مقاله ژورنالی خوب دارم که تا قبل deadline ها قطعا accept نمیشن. حالا یه سوالی داستم. من میتونم این مقاله ها رو تو ایمیلی که به استادا میزنم ارسال کنم. مهم تر اینکه در قسمت apply برخی دانشگاه ها مثلا UCLA یه قسمت داره گفته مقالات رو میتونین اونجا آپلود کنید. من میتونم مقالات accept نشده رو آپ کنم و بگم submitted هست؟ چون میدونم فقط به مقاله یک نگاه کوچیک بندازه قطعا علاقع مند میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shrezaei نمایش پست ها
    سلام
    من 4 تا مقاله ژورنالی خوب دارم که تا قبل deadline ها قطعا accept نمیشن. حالا یه سوالی داستم. من میتونم این مقاله ها رو تو ایمیلی که به استادا میزنم ارسال کنم. مهم تر اینکه در قسمت apply برخی دانشگاه ها مثلا UCLA یه قسمت داره گفته مقالات رو میتونین اونجا آپلود کنید. من میتونم مقالات accept نشده رو آپ کنم و بگم submitted هست؟ چون میدونم فقط به مقاله یک نگاه کوچیک بندازه قطعا علاقع مند میشه.
    دوست عزیز سلام,

به صورت اخلاقی باید با استاد راهنما یا هر کسی که مسول مقاله ها هست در مورد فرستادن اون ها صحبت کنید و به عباراتی اجازه بگیرید.
    در مورد سؤال اولتون من فکر میکنم میتونید در متن ایمیل بگید که مقاله ها سابمیت شده و اگر علاقه مند بودن میتونید فایل انها را بفرستید. اگر استادی با دیدن ایمیل شما و مطالبی که براش میفرستید ابراز علاقه کرد, بعد بفرستید. اینطوری برای استاد مشخص میشه که شما واقعا مقاله ها را سابمیت کردید و آماده ارسال هستند. اما فرستادن مقاله های چاپ نشده برای افرادی که ممکن هست حتی جواب ایمیل شما را هم ندن, فکر نمیکنم کار مناسبی باشه.
    در مورد سایت دانشگاه هم فکر نمیکنم بارگذاری مقاله های چاپ نشده منطقی باشه.
    شما حتما در رزومه ذکر کنید اسم مقاله ها و اینکه سابمیت شدن. اصولا مقاله سابمیت شده را اعلام نمیکنن در رزومه به کجا سابمیت شده اما شما اگر دوست دارید میتونید بنویسید برای کجا سابمیت شده. نکته دیگه اینکه اگر مقاله شما از مرحله سابمیت گذشته و در مرحله بررسی هست حتما این مطلب را در رزومه ذکر کنید (under review).
    یک نکته دیگه اینکه اگر استادی به کار شما علاقه مند باشه و دوست داشته باشه اطلاعات بیشتری از کار و مقاله های شما داشته باشه, احتمالا از شما نخواهد که مقاله چاپ و پذیرش نشده را براش بفرستید. تجربه هایی مشابهی که من دیدم این هست که استاد در این گونه موارد, مصاحبه میکنه (Skype or ...) و حضوری در مورد اینکه چه کاری کردید و چه نتیجه ای گرفتید سوال میپرسه.

البته نظر دیگر دوستان را هم جویا بشید
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    یه استادی یکی دو ماه پیش بهم گفت موضوعت به من میخوره ولی من الان در حال گرفتن فاندم و چند وقت دیگه مشخص میشه که فاند دارم یا نه و بهم گفت بعد با من تماس بگیر و پیگری کن،(الان هم نزدیکای ددلاینه)
    یه متن مودبانه میخوام که به این استاد بگم که وضعیت فاندش چی شد و ایا من اپلای کنم یا نه؟.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال دارم ممکنه خنده دار بنظر بیاد. من یه استادی بعد مصاحبه ازم خواسته با هم در ارتباط باشیم با ایمیل چون فعلا گرنت نداره بعد ژانویه تا می مشخص میشه وضعیت گرنتش. حالا سوال من اینه.. من در این فاصله چجوری با استاد در ارتباط باشم؟؟؟ یعنی نمیدونم چی بهونه کنم واسش ایمیل بزنم.
    ممنون میشم کمکم کنین

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام دوستان
    من چند ماه پیش( حدود 5 ماه) که هنوز سرباز بودم به یه استادی ایمیل زدم، بهم گفت که خبرت میکنم
    الان که خداروشکر سربازیم تموم شده چطوری ازش بپرسم که جوابت چیه و چرا خبرم نکردی؟
    این متن خوبه ؟

Dear Dr. zzz,
    According with previous mail, I'm waiting for your response.
    Kindly let me know whether you currently accept new PhD students..

Best regards

با تشکر
    روزی من هم خواهم رسید.......

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم ممکنه خنده دار بنظر بیاد. من یه استادی بعد مصاحبه ازم خواسته با هم در ارتباط باشیم با ایمیل چون فعلا گرنت نداره بعد ژانویه تا می مشخص میشه وضعیت گرنتش. حالا سوال من اینه.. من در این فاصله چجوری با استاد در ارتباط باشم؟؟؟ یعنی نمیدونم چی بهونه کنم واسش ایمیل بزنم.
    ممنون میشم کمکم کنین
    مقالات قبلی استاده رو بخون و ازش سوال بپرس یا مقالات جدید تو حوزه ریسرچ خودت تو ژورنال های تاپ رو که جدیدا اومده و خوندی رو باهاش بحث کن.
    اگر هم مثلا برا phd به درس خاصی نیاز داری از استاده بپرس بعد برو یادبگیر و پیشرفتت یا سوالاتت رو به استاده بگو
    روزی من هم خواهم رسید.......