نقل قول نوشته اصلی توسط عارف نمایش پست ها
سلام دوستان. من با یکی از اساتید تماس گرفتم، بعدش گفتند که رزومه تون تقریبا شبیه چند تا پروژه ایه که ما داریم روشون کار میکنیمه. بعد گفتند تز و پایان نامه و مقاله هات رو بفرس. بعدش ریکامندیشن ها رو براشون فرستادم. و به استاد راهنمام گفتم ریکامندیشن رو براش ایمیل کرد. و از استاد مربوطه پرسیدم که ریکام رسید یا نه؟ و اون هم جواب داد که آره رسید. ریکام استادم هم بنظرم خیلی خوب بود. حالا این استاده قبلا به من گفته بود که من باهات مصاحبه تلفنی خواهم کرد و از علاقه هات میخواهم بیشتر مطلع باشم. هنوز استاده جواب نداده! میخوام ببینم نظر کلی استاد در مورد تز و مقاله ها و کلا رزومه من چیه و اینکه نمیخواد باهام مصاحبه کنه یا نه؟ من چطوری باهاش تماس برقرار کنم. نمیدونم راجع به چی بنویسم؟ مساله رو چه جوری مطرح کنم؟ بچه ها لطفا اگه از بچه ها کسی تجربشو داره، یا چیزی به ذهنش میرسه، راهنمایی کنه ممنون میشم.
میتونید اینطور شروع کنید که اگر هر سوال یا ابهامی در مورد مقالات یا پایان نامه داره خوشحال میشید بهتون بگه
آخر ایمیلتون هم بنویسید که مشتاقانه منتظر صحبت تلفنی باهاش هستید
نگران نباشید استادا معمولا سرشون شلوغه، شاید هنوز فرصت نکرده که کاراتونو بخونه. دیر یا زود پیداش میشه