صفحه 207 از 589 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217257307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط عارف نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با یکی از اساتید تماس گرفتم، بعدش گفتند که رزومه تون تقریبا شبیه چند تا پروژه ایه که ما داریم روشون کار میکنیمه. بعد گفتند تز و پایان نامه و مقاله هات رو بفرس. بعدش ریکامندیشن ها رو براشون فرستادم. و به استاد راهنمام گفتم ریکامندیشن رو براش ایمیل کرد. و از استاد مربوطه پرسیدم که ریکام رسید یا نه؟ و اون هم جواب داد که آره رسید. ریکام استادم هم بنظرم خیلی خوب بود. حالا این استاده قبلا به من گفته بود که من باهات مصاحبه تلفنی خواهم کرد و از علاقه هات میخواهم بیشتر مطلع باشم. هنوز استاده جواب نداده! میخوام ببینم نظر کلی استاد در مورد تز و مقاله ها و کلا رزومه من چیه و اینکه نمیخواد باهام مصاحبه کنه یا نه؟ من چطوری باهاش تماس برقرار کنم. نمیدونم راجع به چی بنویسم؟ مساله رو چه جوری مطرح کنم؟ بچه ها لطفا اگه از بچه ها کسی تجربشو داره، یا چیزی به ذهنش میرسه، راهنمایی کنه ممنون میشم.
    میتونید اینطور شروع کنید که اگر هر سوال یا ابهامی در مورد مقالات یا پایان نامه داره خوشحال میشید بهتون بگه
    آخر ایمیلتون هم بنویسید که مشتاقانه منتظر صحبت تلفنی باهاش هستید
    نگران نباشید استادا معمولا سرشون شلوغه، شاید هنوز فرصت نکرده که کاراتونو بخونه. دیر یا زود پیداش میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Tarbiat Modares University, Electronic Eng

سلام با تشکر از جواتون.
    من بهشون ایمیل زدم و از علاقه ام به کار عملی و آزمایشگاهی گفتم. بعدش ازشون خواستم که اگه مدارک دیگه ای لازم داره من بفرستم و همچنین سوال داشته باشه جواب بدم. و بعدش گفتم که علاقه دارم در مورد پروژه و همچنین علایقم در تلفن باهاشون بیشتر صحبت کنم و توضیح بدم. البته این استاد 1 ماه بعد ایمیل من اولش جواب داده بود! من توقع زیادی برای جواب یه هفته ای و اینا نباید داشته باشم شاید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

سلام دوستان
    ببخشید یک سوال، وقتی می خواهیم به استادی ایمیل بفرستیم و بقیه صحبتها، به نظر شما به کدوماشون ایمیل بزنیم بهتره؟
    associate professor
    professor
    lecturer
    senior lecturer
    و ...
    نمی دونم اما به نظر خودم دو گروه اول معتبرتر باشند و دستشون برای دادن بورسیه بازتر باشه
    من کشور استرالیا رو در مرحله اول در نظر دارم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kousar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یک سوال، وقتی می خواهیم به استادی ایمیل بفرستیم و بقیه صحبتها، به نظر شما به کدوماشون ایمیل بزنیم بهتره؟
    associate professor
    professor
    lecturer
    senior lecturer
    و ...
    نمی دونم اما به نظر خودم دو گروه اول معتبرتر باشند و دستشون برای دادن بورسیه بازتر باشه
    من کشور استرالیا رو در مرحله اول در نظر دارم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دو گروه اول. همونطور كه خودتون حدس زديد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط عارف نمایش پست ها
    سلام با تشکر از جواتون.
    من بهشون ایمیل زدم و از علاقه ام به کار عملی و آزمایشگاهی گفتم. بعدش ازشون خواستم که اگه مدارک دیگه ای لازم داره من بفرستم و همچنین سوال داشته باشه جواب بدم. و بعدش گفتم که علاقه دارم در مورد پروژه و همچنین علایقم در تلفن باهاشون بیشتر صحبت کنم و توضیح بدم. البته این استاد 1 ماه بعد ایمیل من اولش جواب داده بود! من توقع زیادی برای جواب یه هفته ای و اینا نباید داشته باشم شاید!
    بله توقع زیاد نداشته باشیم خوبه
    جواب بدن کافیه1
    قرمز باشین

Junior Member

سلام من یه سوال داشتم، اگه بخوام موضوع پروپوزال رو با استاد مطرح کنم بهتره که کل پروپوزال رو بفرستم یا اول تو ایمیلی که میزنم به طور خلاصه بهش اشاره کنم؟
    مرسی

سلام دوستان
    می خواستم بدونم اگه یه استادی که هر روز جوابتو می داد یهو یه هفته جواب ایمیلتو نده باز باید بهش ایمیل یاد اوری بزنی یا صبر کنی؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم اگه یه استادی که هر روز جوابتو می داد یهو یه هفته جواب ایمیلتو نده باز باید بهش ایمیل یاد اوری بزنی یا صبر کنی؟
    صبر کنید بهتره، چون این استادها هم مثل ما کار و زندگی دارن، ممکنه مسافرت باشه، یا دسترسی به ایمیل نداشته باشه و هزاران علت دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    صبر کنید بهتره، چون این استادها هم مثل ما کار و زندگی دارن، ممکنه مسافرت باشه، یا دسترسی به ایمیل نداشته باشه و هزاران علت دیگه.
    اخه یهو غیبش زده ؟؟
    خیلی هم با هم داشتیم خوب میرفتیم جلو واسه موضوع پروپوزال و مقاله هامو که خواست من فرستادم یهو غیب شد.

Junior Member

سلام
    در جواب ایمیل هام به اساتید بهم گفتن که رزومه خوبی دارم، اپلای کنم و برام ددلاین فرستادن، الآن که میخوام در مورد فاند و کمک هزینه ازشون بپرسم، چگونه درخواستم رو بیان کنم و چی بگم؟