صفحه 114 از 589 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Zephyr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس رشته مدیریت هستم. می خوام برای یه مستر دیگه تو رشته اقتصاد یا بازاریابی اقدام کنم. حالا یه دانشگاهی پبدا کردم که MBA با گرایش اقتصاد و با گرایش بازاریابی داره. از بین استادای بازاریابیش یکیشون دقیقا زمینه تحقیقاتیش مثه تحقیقاتیه که من توی دوره فوقم انجام دادم. از طرفی توی دپارتمان اقتصاد دو تا استاد ایرانی هست. به نظرتون به کدومشون ابمیل بزنم شانسم بیشتره؟
    اول به اوني كه تحقيقاتش با شما Match اگر جوابي نگرفتي با فاصله ي 1 هفته به يكي از ايراني ها و اگر باز خدايي نكرده جواب ندادن به ديگري. البته اگر ايراني ها هم راستا با تحقيقات شما باشن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

دوستان عزیز سلام
    به نظر شما مکاتبه با اساتید امریکا لازم است ؟یا این که به مانند کانادا نیستش ؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    به نظر شما مکاتبه با اساتید امریکا لازم است ؟یا این که به مانند کانادا نیستش ؟
    مکاتبه با استید کمک میکنه که برای دانشگاههایی اپلای کنید که شانس بیشتری برای پذیرش و فاند دارید. من افراد زیادی را میشناسم که با مکاتبه با اساتید الان امریکا پذیرش و فاند دارن. پس در فرستادن ایمیل و مفید بودنش شک نکنید. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

از کجا می تونم بفهمم که چه دانشگاه هایی در امریکا بدون پول مدارک رو بررسی میکنند ؟
    میتونم رزوممو بفرستم به منشی و ادوایزر که در موردم نظر بده ؟ ازشون میتونم بخوام که این رزوممو بدن به استادای مرتبط ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    از کجا می تونم بفهمم که چه دانشگاه هایی در امریکا بدون پول مدارک رو بررسی میکنند ؟
    میتونم رزوممو بفرستم به منشی و ادوایزر که در موردم نظر بده ؟ ازشون میتونم بخوام که این رزوممو بدن به استادای مرتبط ؟
    سایت دانشگاه روش اپلای و هزینه بررسی مدارک را مینویسه. شما استاد را خودتون پیدا میکنید و رزومه را با یک متن ایمیل مناسب اون استاد براش میفرستید و منتظر پاسخ میشید اگر خوشش اومد که خدارو شکر میکنید. اگه نیومد بازم خدارو شکر کنید ولی به استادای دیگه ایمیل زدنتون را ادامه بدید. ایشالا نتایج خوبی خواهید گرفت

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    به نظر من هم بهتر اسم کو چیک بکار نبریم. حالا اگه مثلا به جای Dear Professor Smith در ابتدای ایمیل بگیم Professor Smith به نظر من بعد از چندین ایمیل اشکالی نداره. من استاد خودم دقیقا همیشه امضاش اسم کوچیکشه، رییس تحصیلات تکمیلی هم اغلب با اسم کوچیک خطابش می کنه ولی منشیه یا کارمنده همیشه با لفظ پروفسور خطابش می کنه.
    من هم با بقیه دوستان موافقم حتی در مورد adviser خودم با اینکه همه دوستاش با اسم کوچک صداش می کنند ترجیح می دم احترامش رو نگه دارم. نهایتش بجای Dear Prof . P می نویسم Dr. P
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    من هم با بقیه دوستان موافقم حتی در مورد adviser خودم با اینکه همه دوستاش با اسم کوچک صداش می کنند ترجیح می دم احترامش رو نگه دارم. نهایتش بجای Dear Prof . P می نویسم Dr. P
    دوستان شما دارید خیلی سخت میگیرید. اتفاقا اونا که با اسم کوچیک امضا میکنن حتما مایلند به اسم کوچیک صداشون کنن. شما خودتون مگه اسمی را که ترجیح میدید باهاش شناخته بشید برای امضا استفاده نمیکنید؟! احتمالا حس خیلی بهتری بهشون دست میده. ولی کلا مسئله پیچیده ای نیست سخت نگیرید

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام
    ببخشید، من می خوام برای ارشد ترم بهار 2013 اقدام کنم و به استاد های دانشگاهی که می خوام اپلای کنم ایمیل زدم که openings دارند یا نه، ولی هنوز جوابی دریافت نکردم. با Graduate coordinator assistant در ارتباط هستم، از ایشون پرسیدم که می تونم برای ترم بهار اقدام کنم یا نه؟ گفته آره..حالا می خوام بدونم که این یعنی دانشکده جای خالی داره برای اینکه بررسی صورت بگیره یا نه؟ ( چون به هماهنگ کننده یه دانشگاه دیگه که ایمیل زدم در جا گفت ما دیگه برای بهار دانشجو نمی گیریم ، full هستیم. ) اگر نظرتون اینه که باید بپرسم..باید دقیقا چه ایمیلی بزنم؟!
    با تشکر

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید، من می خوام برای ارشد ترم بهار 2013 اقدام کنم و به استاد های دانشگاهی که می خوام اپلای کنم ایمیل زدم که openings دارند یا نه، ولی هنوز جوابی دریافت نکردم. با Graduate coordinator assistant در ارتباط هستم، از ایشون پرسیدم که می تونم برای ترم بهار اقدام کنم یا نه؟ گفته آره..حالا می خوام بدونم که این یعنی دانشکده جای خالی داره برای اینکه بررسی صورت بگیره یا نه؟ ( چون به هماهنگ کننده یه دانشگاه دیگه که ایمیل زدم در جا گفت ما دیگه برای بهار دانشجو نمی گیریم ، full هستیم. ) اگر نظرتون اینه که باید بپرسم..باید دقیقا چه ایمیلی بزنم؟!
    با تشکر

ببینید کلا همه چیز رو ددلاین تعیین میکنه. شما تا زمان ددلاین میتونید مدارک رو برای بررسی بفرستید و اونا موظف به برسی هستن.
    ولی یه موقع هست که شما فقط دنبال فاند یا RA هستید که اونموقع فقط باید با استاد در تماس باشید ، و یه استاد ممکنه چند ماه قبل از ددلاین دیگه موقعیت خالی برای شما نداشته باشه .
    فعلا دنبال استادی که interest شما باشه بگردین و ایمیل بزنید که آیا open position دارن یا نه .

سلام دوستان

من میخوام شروع کنم به ایمیل زدن به اساتید که برای پاییز 2013 بتونم جواب بگیرم. الان سال آخر ارشد هستم ولی هنوز تزم را تموم نکردم و متاسفانه یه مشکل بدی که دارم اینه که هیچ مقاله‌ای ندارم. برای همین هم توی رزومه‌م جاش خالیه و احساس می‌کنم بیش از حد به چشم میاد. برای همین نمیدونم توی ایمیل‌هایی که میخوام بزنم با توجه به این نقیصه چیکار کنم که بتونم نظر یه استاد را جلب کنم.

خیلی ممنون میشم ازتون که راهنماییم کنین.