صفحه 528 از 589 نخستنخست ... 28428478518519520521522523524525526527528529530531532533534535536537538578 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,271 تا 5,280 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام
    می خواستم بگم تازه می خوام واسه اپلای کردن اقدام کنم
    ولی متسفانه روندشو نمی دونم یه عده میگن باید به استادا ایمیل بزنی و باهاشون مکاتبه کنی ولی نمی دونم چجوری و از کجا شروع کنم و چی بگم
    ممنون میشم راهنمایی کنید و اونایی که تجربه دارن و این راهو رفتن تجربیاتشون به منم بگن

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1993 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بگم تازه می خوام واسه اپلای کردن اقدام کنم
    ولی متسفانه روندشو نمی دونم یه عده میگن باید به استادا ایمیل بزنی و باهاشون مکاتبه کنی ولی نمی دونم چجوری و از کجا شروع کنم و چی بگم
    ممنون میشم راهنمایی کنید و اونایی که تجربه دارن و این راهو رفتن تجربیاتشون به منم بگن
    برای مقطع فوق لیسانس و دکتری اگه کانادا مد نظرتون هست بهترین راه تماس با اساتید هست در مورد امریکا اطلاعای ندارم ولی در مورد کانادا یه ایمیل مختصر میدید خودتون رو معرفی میکنید اینکه از چه دانشگاهی فارغ التحصیل شدین و معدل و نمره ی زبانتون رو میگید بعد هم یه اشاره ی مختصری به زمینه های تحقیقاتیتون و علاقتون میکنین سی وی تون رو هم میذارید که استاد یه نگاهی بهش بندازه و اگه علاقمند باشه و یا فاند داشته باشه جوابتون رو میده

Junior Member

سلام دوستان عنوان "فارغ التحصیل ارشد" رو باید چطور گفت؟
    Graduate master student?

سلام
    من میخواستم بدونم من که دانشجو دکتری در ایران هستم رو در ایمیل استادی که میخوام باهاش مکاتبه کنم مطرح کنم یا خیر ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من به دلایل خاصی قصد ادامه تحصیل فقط تو نروژ دارم فیلد مورد علاقم یه مبحث بین رشته ایه که متاسفانه استادی که تو رشته من دقیقا روش کار کرده باشه تو نروژ پیدا نکردم اما استادایی پیدا کردم که تاحدودی کارشون نزدیکه یا مثلا تو علایقش هست اما تو مقالاتش کاری در اون مورد انجام نداده به نظرتون شانس اینکه بتونم توجهشونو جلب کنم دارم سوال دومم اینه که با توجه به محدود بودن انتخابم دو استاد تو یه دانشگاه پیدا کردم که کارشون به من نزدیکه اما تو رسرچ گروپای متفاوتنمیتونم برای هردو ایمیل بزنم یا فقط یکیشونو انتخاب کنم که یه جور ریسکه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moeen_rad نمایش پست ها
    سلام دوستان عنوان "فارغ التحصیل ارشد" رو باید چطور گفت؟
    Graduate master student?
    بنویسید
    I have a Master's degree

با سلام
    ببخشید وقتی که توی سایت دانشگاه خارجی نوشته که ریز نمراتمون باید از طرف دانشگاه ایران براشون ازسال بشه چیکار باید کرد؟ یعنی اگر از دانشگاه بخواییم واسمون ریز نمرات رو ترجمه میکنه و ارسال کنه؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام
    دوستان لزومی بر مکاتبه با اساتید دانشگاه های آمریکا هست؟جواب همه ایمیل های من اینه که اپلای کن چون تنها راه ورود به این دانشگاه از اپلای میگذره!
    وقتی کاری نتونن بکنن انرژی تلف کردن محسوب نمیشه؟!

سلام دوستان ممنون ميشم منو در مورد اينكه محتواي اين ايميل خوب هست يا نه راهنمايي كنين
    Dear professor ......,My name is .......... I finished an M.Sc. degree in Artificial Intelligence at the University of Tehran in 2017 and my GPA was 18.78 out of 20. I am considering applying to the University of ...... and would very much like to join your research team.
    When I was working on my master's thesis, I found your paper "............" at ".............". I was fascinated by your paper, especially the part in which you showed .....::....... I also studied the same research subject in my master’s thesis. This is one of the areas I could see myself exploring in research as a graduate student.
    I have attached my CV and thesis abstraction. Should you need any additional information, I will provide all in detail. Thank you for your time and consideration. I look forward to hearing from you at your earliest convenience.

Yours sincerely,
    ..........::.

سلام دوستان ممنون ميشم منو در مورد اينكه محتواي اين ايميل خوب هست يا نه راهنمايي كنين
    یه نکته ای که هستش اینه که من لیسانس و فوقم مال شریف و تهران هستش و رتبه یک کنکور ارشد هستم بنظرتون تو ایمیل ارسالی اشاره کنم یا اینکه تو رزومه باشه فقط؟
    ممنونم
    Dear professor ......,
    My name is .......... I finished an M.Sc. degree in Artificial Intelligence at the University of Tehran in 2017 and my GPA was 18.78 out of 20. I am considering applying to the University of ...... and would very much like to join your research team.

When I was working on my master's thesis, I found your paper "............" at ".............". I was fascinated by your paper, especially the part in which you showed ............ I also studied the same research subject in my master’s thesis. This is one of the areas I could see myself exploring in research as a graduate student.

I have attached my CV and thesis abstraction. Should you need any additional information, I will provide all in detail. Thank you for your time and consideration. I look forward to hearing from you at your earliest convenience.

Yours sincerely,

.......