صفحه 583 از 589 نخستنخست ... 83483533573574575576577578579580581582583584585586587588589 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,821 تا 5,830 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوست عزیز

احتمال پذیرش شدن شما کم نیست ولی فاند مساله علی حده ای هست که بسیار به شرایط دانشگاه هدف شما برمیگردد. باید خیلی دقیق تر از دوستان مربوط به هر کشور سوال بفرمایید.

در مجموع ولی فاند برای ارشد در اغلب کشورها کم و محدود و بسیار رقابتی است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    من رشته لیسانسم معماری بوده و الان میخوام برای مستر تو شاخه مدیریت اقدام کنم. به نظر شما امکانش هست بدون هیچ بک گراندی با استادا مکاتبه کنم و در آخر بپرسم که بهم فاند میدن یا نه؟
    معدلم 16.38/ دانشگاه سراسری گیلان / آیلتس 7.5 / جی آر ای هنوز ندادم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    من رشته لیسانسم معماری بوده و الان میخوام برای مستر تو شاخه مدیریت اقدام کنم. به نظر شما امکانش هست بدون هیچ بک گراندی با استادا مکاتبه کنم و در آخر بپرسم که بهم فاند میدن یا نه؟
    معدلم 16.38/ دانشگاه سراسری گیلان / آیلتس 7.5 / جی آر ای هنوز ندادم
    برای گرایش مدیریت ساخت (زیرمجموعه عمران) و مدیریت پروژه (نظیر UCalgary) می توایند اقدام کنید و شانس هم (برای رقابت) دارید.
    برای ارشد مدیریت اگر زیرشاخه مدیریت منظور هست با این زمینه و با توجه به رشته قبلی، شانسی برای پذیرش با فاند وجود ندارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

ممنون از susighton و gbahrein عزیز بابت پاسختون. من بله برای مستر مدیریت پروژه که بیشتر مرتبطه به رشته معماری اقدام میکنم. اما دو تا مسئله هست:
    یا مستر دو ساله اقدام کنم که باید دنبال فاند باشم و به نظر شما مکاتبه با استاد می تونه فایده ای داشته باشه؟
    یا اینکه مستر های یکساله یا کمتر از یک سال اقدام کنم به صورت سلف فاند برم.
    به نظر شما کدوم شانس بیشتری دارم؟ و نظرتونو راجع به مستر یکساله بفرمایید ممنون میشم.
    برای کانادا و آمریکا اقدام می کنم.

Junior Member

دوستان سلام
    دوستان یه استادی هست توی رشته خودم که روی موضوعات مختلفی کار میکنه. یکیش در ادامه موضوع ارشدم هست که برای دکتری خواستم بهش ایمیل بزنم و یکی دیگه موضوعی هست که من دوس دارم روش کار کنم ولی ربطی به موضوع پایان نامم نداره و فکر نکنم اگر قرار باشه من روی اون موضوع کار کنم استاد برای دکتری اجازه بده یا نظر مثبت داشته باشه. با اینحا به نظر شما من توی ایمیل بگم که هر دو موضوع رو برای دکتری دوست دارم یا مثلا بگم که من از موضوع دوم هم خوشم میاد و برام مسءله ایی نیس اگر قرار باشه از ارشد بخونمش؟
    (من این سوال رو چند ساعت پیش فکر کنم همینجا یبار پرسیدم ولی نیس )

ApplyAbroad Guru

ممنون از susighton و gbahrein عزیز بابت پاسختون. من بله برای مستر مدیریت پروژه که بیشتر مرتبطه به رشته معماری اقدام میکنم. اما دو تا مسئله هست:
    یا مستر دو ساله اقدام کنم که باید دنبال فاند باشم و به نظر شما مکاتبه با استاد می تونه فایده ای داشته باشه؟
    یا اینکه مستر های یکساله یا کمتر از یک سال اقدام کنم به صورت سلف فاند برم.
    به نظر شما کدوم شانس بیشتری دارم؟ و نظرتونو راجع به مستر یکساله بفرمایید ممنون میشم.
    برای کانادا و آمریکا اقدام می کنم.
    مسترهای یکساله به لحاظ شانس احتمال بالاتری دارند اگر توان مالی پرداخت توییشن فی و اقامت را دارید.
    اگر رزومه شما رقابتی است برای مسترهای دوساله تز بیس با فاند اقدام کنید. در این صورت مکاتبه اولیه با استادهای مورد نظر توصیه میشود. این رشته البته رشته ای است که در کانادا یکی دو مورد من بیشتر سراغ ندارم که زیرمجموعه نزدیک ساختمان (و معماری) باشند و به شدت هم رقابتی است. امریکا شرایط به مراتب برای پذیرش بهتر است به ویژه اگر سلف فاند اقدام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوستان یه استادی هست توی رشته خودم که روی موضوعات مختلفی کار میکنه. یکیش در ادامه موضوع ارشدم هست که برای دکتری خواستم بهش ایمیل بزنم و یکی دیگه موضوعی هست که من دوس دارم روش کار کنم ولی ربطی به موضوع پایان نامم نداره و فکر نکنم اگر قرار باشه من روی اون موضوع کار کنم استاد برای دکتری اجازه بده یا نظر مثبت داشته باشه. با اینحا به نظر شما من توی ایمیل بگم که هر دو موضوع رو برای دکتری دوست دارم یا مثلا بگم که من از موضوع دوم هم خوشم میاد و برام مسءله ایی نیس اگر قرار باشه از ارشد بخونمش؟
    اگر هر دو موضوع را علاقه دارید عنوان کنید. لازم نیست بگویی از چه مقطعی شروع میکنید. اگر لازم باشد و برای این گزینه انتخاب شوید حتما خودشان به شما توصیه میکنند هرچند اگر شامل اکستنشهای نزدیک یا حتی مرتبط هم باشد در برخی موارد چندان توصیه به ارشد مجدد نمیشود مگر انکه زمینه تحقیقی نیازمند کار قبلی مرتبط آزمایشگاهی، مدلینگ و... به لحاظ تجربه دانشجوی مورد نیاز باشد.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

پایان نامه ارشد لزوما تعیین کننده ادامه و جهت مسیر تحصیلی و زندگی شما نیست. یک پروژه کوچکی بوده انجام شده است و تمام شده است .

بنابراین در هر حوزه ای توان و علاقه دارید با اساتید وارد مذارکه شوید و فکر میکنم خودتان را محدود به حوزه پایان نامه ارشد نکنید.

پایدار باشید

دوستان سلام

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

من از موضوع دوم هم خوشم میاد و برام مسءله ایی نیس اگر قرار باشه از ارشد بخونمش؟

اگر دقت کنید می بینید حتی اساتید هم از نوجوانی تا دکترا همه را یه رشته نخوندن. احتیاجی به تکرار ارشد نیست، مرغتون مجبور نیست از ازل تا ابد یه پا داشته باشه.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

سلام
    ممنون ميشم از اعضا که سريع جواب بدن. اگه استادی گفته باشه که فاند دارم در جوابش چی بايد بنويسم؟برای استراليا

Junior Member

سلام دوستان یه استادی به من اینطوری جواب داده
    Your CV is not sufficiently clear. Can you please do the following:
    1) In your CV, please provide the exact GPA without any scaling on 20poit basis same as in your transcripts. Provide the exact ranking in all national exams, competitions, etc. Under each project, please specify your personal contribution and novelty. Properly list all your publications formatted using IEEE style, including papers that are submitted, including paper IDs, submission dates, etc. Under each paper, please specify your personal contribution and novelty.
    2) In addition to your updated CV, please also include copies of your transcripts and copies of your TOEFL or GRE or equivalent tests.

یه سری مواردو گفته به رزومم اضافه کنم اینطوری رزومم خیلی زیاد میشه ، الان مثلا گفته رتبه کنکورتو بگو و نکته دیگه اینکه من فعلا نمره زبان ندارم و دارم آماده میشم برای آیلتس. به نظر شما چطوری باید جوابشو بدم و چه چیزهایی براش اماده کنم .
    ممنون از کمکتون