صفحه 471 از 589 نخستنخست ... 371421461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481521571 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,701 تا 4,710 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

whenever you have time, could you please send me a more formal transcript in English?

Thank you very much in advance,
    Ben

سلام
    من ریزنمراتم دیر آماده شد با یه ماه تاخیر جواب این ایمیلو دادم و ریز نمرات فرستادم و جواب نگرفتم به نظرتون به خاطر تاخیر بوده؟

سلام. من قبلا به يه استادي ايميل زده بودم. اونم جواب داد كه پوزيشن دارم و رزومه ات خوبه و حتما اپلاي كن و منو در جريان بزار. حالا من اپلاي كردم مي خوام بهش ايميل بزنم. نمي دونم چي ازش بپرسم كه مجبور شه ايميلم رو جواب بده. يعني ايميلم يه حالت سوالي داشته باشه. ممنون مي شم اگر نظر بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri_aram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قصد دارم به یکAssociate Professor ایمیل بزنم با چه عنوانی باید مخاطب قرارش بدم؟ Dr. یا صرفا اسم و فامیلشو بیارم؟
    صرفا اسم و فامیلش رو بیارید؟
    اتفاقا رسم بر این است که فارغ از درجه علمی استاد از عنوان Professor استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    سلام. من قبلا به يه استادي ايميل زده بودم. اونم جواب داد كه پوزيشن دارم و رزومه ات خوبه و حتما اپلاي كن و منو در جريان بزار. حالا من اپلاي كردم مي خوام بهش ايميل بزنم. نمي دونم چي ازش بپرسم كه مجبور شه ايميلم رو جواب بده. يعني ايميلم يه حالت سوالي داشته باشه. ممنون مي شم اگر نظر بدين
    شما میتونین بشون بفرماین که اپلیکیشنتون را کامل کردید. در ادامه از زمانی که جواب ها معلوم میشه میتونین سوال بپرسین

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    دوستان من در حال آماده کردن یک مقاله هستم که فکر می کنم تا 10-15 روز آینده آماده میشه.
    توضیحات اینکه من مقطع کارشناسیم رو تمام کردم و میخوام ارشد بخونم و این مقاله رو هم دارم بدون استاد راهنما می نویسم. کارش رو بعد ا اتمام دانشگاه شروع کردم.
    حالا سوال من اینکه آیا این منطقی هست که من به یک استاد خارجی (استادی که بهم اوکی داده برای پذیرش) پیشنهاد بدم که منو راهنمایی کنه و در واقع برای این مقاله سوپروایرز من بشه؟
    من تا حالا هیچ مقاله ای سابمیت نکردم و از روالش خبر ندارم. اینطوری می تونم امیدوار باشم که با توجه به تجربه استاده شانس بیشتری برای پذبرفته شدن مقاله ام وجود داره.

دوستان من مقاله ام آماده است و الان می خوام به استاده ایمیل بزنم و ازش بپرسم که آیا حاظره به من در انتشار این مقاله کمک کنه یا نه. این متن ایمیلی هست که نوشتم :

Hi dear XXXX
    I’m not sure if you remember or not but as I mentioned in my resume I’m working on a paper in the field of ..... and my paper will be finished by the next week. Since I don’t have any experience in publishing a paper it would be wonderful if you accept to be my supervisor in publishing the paper and helping me. If you are interested please let me know to send you a copy of it by the next Monday when its review is finished.
    Bests,
    Ehsan.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    دوستان من مقاله ام آماده است و الان می خوام به استاده ایمیل بزنم و ازش بپرسم که آیا حاظره به من در انتشار این مقاله کمک کنه یا نه. این متن ایمیلی هست که نوشتم :

Hi dear XXXX
    I’m not sure if you remember or not but as I mentioned in my resume I’m working on a paper in the field of ..... and my paper will be finished by the next week. Since I don’t have any experience in publishing a paper it would be wonderful if you accept to be my supervisor in publishing the paper and helping me. If you are interested please let me know to send you a copy of it by the next Monday when its review is finished.
    Bests,
    Ehsan.
    دوست عزیز: چرا با یه استاد ایرانی مقالتو کار نمیکنی؟ توی هر فیلدی استادای خوب هستند که بتونن راهنمایی کنن و خوشحالم ممکنه بشن : این باعث میشه بهدا بتونی ازشون ریکام بگیری,

شایسته بود که در اون زمان بشون میگفتین که به دلایل ... دیر آماده خواخد شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal8043 نمایش پست ها
    whenever you have time, could you please send me a more formal transcript in English?

Thank you very much in advance,
    Ben

سلام
    من ریزنمراتم دیر آماده شد با یه ماه تاخیر جواب این ایمیلو دادم و ریز نمرات فرستادم و جواب نگرفتم به نظرتون به خاطر تاخیر بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    دوست عزیز: چرا با یه استاد ایرانی مقالتو کار نمیکنی؟ توی هر فیلدی استادای خوب هستند که بتونن راهنمایی کنن و خوشحالم ممکنه بشن : این باعث میشه بهدا بتونی ازشون ریکام بگیری,
    واقعیت اینه که من برای این دانشگاه اپلای کردم و در صورت پذیرفته شدن ایشون سوپروایزر من خواهند بود. و سابمیت کردن مقاله با ایشون شانس من رو برای پذیرش بالاتر می بره. و جدا از اون من دیگه دانشجو نیستم و در نتیجه با استاد خاصی هم در ارتباط نیستم که در این زمینه ازشون کمک بگیرم.

کاش نظرتون در مورد ایمیل رو هم می فرمودید

بقیه دوستان هم اگه نظرشون رو بگن خیلی ممنون میشم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان سلام

من رشتم مالی، و اصولا زیر مجموعه مدیریت یا بیزینس که کلا و البته معمولا چیزی به اسم تماس با استاد معنا و مفهموم نداره و کسیم اینکارو نمیکنه.
    من صرفا میخام ببینم مثلا اون دانشگاهه اپلای کنم یا نه و برای این کار ایمیل میزنم به استادش و میپرسم شانس دارم یا نه؟؟!!!

اینم ایمیل درفت ماهستش.

Dear Vikas

I am writing this letter, regarding my chance of admission in PhD in Finance. I live in Iran, and because Gmat exam is not held in my country, I had to take GRE. I have provided some parts of my educational background and English language ability as follow, it is your kindness to help me regarding my real chance of admission of PhD in Finance.

Bachelor's from University of Economic Sciences (in Iran); Major: Financial Management; GPA= 17.15 from 20 (3.67 from 4)

master's from Allameh Tabataba'i University (in Iran); Major: Financial Management; GPA=15.92 from 20 (3.39 from 4)

My master does not include a thesis, but instead, it includes researches, and based on that I wrote a paper and submitted it to a journal.

GRE= Q158/V146/ AWA 3

TOEFL= Reading 25/ Listening 24/ Speaking 25/ Writing 21

I am 24 years old

Best Regards

کلا نظرتون چیه؟؟ ایمیلم خوبه؟ بده؟ در ضمن طبق تجرربه خودم و یکسری از دوستان معمولا استاد رو با اسم کوچیک با Dear میارم، خودشونم همین طوری ج دادن.

Junior Member

سلام دوستان در جواب این ایمیل استاد
    dearX,
    thank you for arranging the reference letters and for sending me your
    transcripts. We can now continue with your application. You first have to
    decide where you want to apply for a suitable grant, because I must stress
    again that I can only take you up in my group if you have secured a suitable
    grant that gives you an ample support for the time as a doctoral student at
    X. I am looking forward to hear from you.
    Best regards

این متنو بزنم خوبه؟ میخوام در متنش بگم من خیلی خیلی خوشحالم که شما اکی اولیه به من دادین اما بدون فاند نمیتونم بیام و از طرفی سازمان های فاند دهنده در آلمانو خوب نمیشناسم و اینکه شانسم کجا بیشتره که برای اسکولار اقدام کنم. و بهش بگم منو بیشتر راهنمایی کنه و چندجاییو بهم معرفی کنه.

Dear Professor.…………..,
    I am so glad for having the opportunity for joining your group

I am confident that joining your research group as a PhD student will help me achieve my academic objectives. I do not have enough information about how I can get a fund. I would be really grateful if it is possible to introduce me some foundations for applying. Many thanks for your time and consideration
    respectfully yours

ممنون از راهنماییتون