صفحه 561 از 589 نخستنخست ... 61461511551552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,601 تا 5,610 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    عبارت زیر برای مطرح کردن شاگرداولی درست هست؟ یا اینکه مستقیما top student را بنویسم؟ کلا این جمله ایراد نداره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    . I received the "summa cum Laude'' degree in master of Electrical Engineering, majoring in control, from XXX University

ApplyAbroad Superstar

سلام تا حد زیادی بستگی به سیستم کشور هدف دارد.

مثلا در انگلستان خیلی کم دیده ام کسی این عبرات را به کار ببرد. در عوض graduated with Distinction یا High Distinction را به کار میبرند. البته عمدا کامل میدانند منظور چیست.

نکته دیگر اینکه در خیلی از کشورها دیگر دانشجوها با هم مقایسه نمیشوند بنابراین اساتید ذهنیت درستی از شاگرد اولی ندارند.

اگر تصمیم گرفتید از عبارت لاتین استفاده کنید عبارت را با این تغییر کوچک ببینید میپسندید

....I have received a master degree summa cum Laude in EE

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    عبارت زیر برای مطرح کردن شاگرداولی درست هست؟ یا اینکه مستقیما top student را بنویسم؟ کلا این جمله ایراد نداره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    . I received the "summa cum Laude'' degree in master of Electrical Engineering, majoring in control, from XXX University

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چیزی بنام Summa Cum Laude یا معادل آن در دانشگاههای ایران وجود ندارد. ِDistinction یا High Distinction زا هم فقط در صورتی میتوان نوشت که در مدرک تحصیلی تان ذکر شده باشد. اگر مدرک تحصیلی تان شاگرد اولی تان را ننوشته فقط همان top student یا top of the class را بنویسید.

سلام. دوست عزیز خیلی خوشحالم که شما موفق شدین. میشه خواهشم کنم راهکارتون رو توضیح بدید تا منم از این مشکل راحت شم؟ خیلی ممنون

سلام و درود خدمت دوستان. سوال زیر برای پرسیدن در مورد وضعیت فاندینگ و نیاز به پوزیشن فول فاند مناسبه؟ ممنون ازتون.
    Dear Dr. xxx,
    I would be grateful if you could give me more information about funding status of available positions in your group for Fall 2019. Currently, it is not possible for me to enter PhD program at UC xxxx without full funding.

Regards,
    alpha beta

سلام،
    برای دکترای علوم انسانی کانادا این سوال رو میخواستم بپرسم که بنظرتون در مورد انتخاب موضوع پایان نامه با استادی که انتخاب میکنم باید مشورت بکنم (منظورم انتخاب موضوع هستش نه جزئیات) یا اینکه من از قبل باید همه چیزم آماده باشه و اگه یه کم گیج بزنم شانس پزیرشم کمتر میشه؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar

سلام انتخاب موضوع و روش کلی تحقیق در مورد آن را باید نقطه اول ببینید.

اول به این دلیل که برای انتخاب استاد مناسب از بین تمامی اساتید موجود نیاز به تعریف حوزه و روش کلی تحقیق دارید و الا تمام اساتید در کلیت رشته شما باالقوه استاد شما میتوانند باشند.

دوم به این دلیل که بخشی از ارزیابی شما برای پذیرش/فاند... بر اساس همین موضوع و روش کار است. بدون داشتن یک موضوع تحقیقی کسی نمیتواند تواناییهای شما که در گذشته با تحصیل و معدل و ... به دست آورده اید را به توانمندی شما برای انجام یک پروژه در آینده - یعنی پروژه دکتری - مربوط کند. در واقع کار اصلی هر فرد/کمیته انتخاب این است که بررسی کند ایا متقاضی توانایی انجام پروژه معرفی شده را دارد یا نه. بدون داشتن یک حداقل طرح کلی از موضوع دکتری اینکار برای فرد و گروه انتخاب کننده میسر نیست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام،
    برای دکترای علوم انسانی کانادا این سوال رو میخواستم بپرسم که بنظرتون در مورد انتخاب موضوع پایان نامه با استادی که انتخاب میکنم باید مشورت بکنم (منظورم انتخاب موضوع هستش نه جزئیات) یا اینکه من از قبل باید همه چیزم آماده باشه و اگه یه کم گیج بزنم شانس پزیرشم کمتر میشه؟ مرسی

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام انتخاب موضوع و روش کلی تحقیق در مورد آن را باید نقطه اول ببینید.

اول به این دلیل که برای انتخاب استاد مناسب از بین تمامی اساتید موجود نیاز به تعریف حوزه و روش کلی تحقیق دارید و الا تمام اساتید در کلیت رشته شما باالقوه استاد شما میتوانند باشند.

دوم به این دلیل که بخشی از ارزیابی شما برای پذیرش/فاند... بر اساس همین موضوع و روش کار است. بدون داشتن یک موضوع تحقیقی کسی نمیتواند تواناییهای شما که در گذشته با تحصیل و معدل و ... به دست آورده اید را به توانمندی شما برای انجام یک پروژه در آینده - یعنی پروژه دکتری - مربوط کند. در واقع کار اصلی هر فرد/کمیته انتخاب این است که بررسی کند ایا متقاضی توانایی انجام پروژه معرفی شده را دارد یا نه. بدون داشتن یک حداقل طرح کلی از موضوع دکتری اینکار برای فرد و گروه انتخاب کننده میسر نیست.

موفق باشید

اجازه بدید من یه کم سوالم رو باز کنم، فرض کنید من الان چند تا زمینه تحقیقاتی برای خودم دارم، حالا یا توشون مقاله دارم یا پروژه دارم و ... و تو یکی از اینا زمینه کاریم با یه استادی همپوشانی داره، منتها باز خودتون بهتر میدونید هر چه قدر هم که روی تاپیک های ساینس زوم کنیم باز برای انتخاب هدف تحقیق توی یه موضوع خیلی کوچک هزار تا هدف تحقیق بیشتر میشه انتخاب کرد .... سوال من اینه که یه مدت قبل از زمانی که میخوام اپلای کنم منطقی هست که با اون استادی که انتخاب کردم تماس بگیرم و سر انتخاب این موضوع صحبت کنم یا نه از قبل هدف تحقیق یا سوال تحقیق من باید کاملا آماده باشن .... مرسی

ApplyAbroad Superstar

سلام من کاملا سوال شما را درک میکنم ولی هنوز هم باید سوالتان را بازتر کنید و الان حضورتان میگویم چرا.

۱- اینکه شما آیا دارید برای پوزیشن اقدام میکنید یا خیر نکته اول است. البته من حدس نسبتا قوی میزنم شما برای پوزیشن اقدام نمیکنید. در هر صورت اگر تقاضای شما برای پوزیشن است حتما با استاد قبل از ارسال تقاضای اصلی وارد صحبت شوید تا پروپوزال -یا حتی طرح کلی تحقیق -را در چهارچوب و امتداد پروژه کلی مربوط به پوزیشن تهیه کنید و بنویسید. یعنی خودتان را باید کاملا با خواسته پوزیشن و استاد هر دو وفق دهید .در این حالت محدویدیت دارید و طبیعتا از آن

"
    چند تا زمینه تحقیقاتی برای خودم
    "

باید روی آنی که به کار نزدیک تر است متمرکز شوید و ر
    وی آن "تاپیک های ساینس زوم" کنید که شما را با پروژه مادر که پوزیشن مورد تقاضای شما به آن برمیگردد منطبق میکند. برابر ادبیات نظامی رایج امروز در ایران یعنی باید نقطه زن باشید تا نسبت به رقبا در شرایط بهتر قرار بگیریدو احتمال گرفتن پذیرش بالا برود و استاد شما را بخواهند.
    ۲- اگر برای پوزیشن درخواست نمیکنید- مثلا برای عمده دانشگاههای آمریکای شمالی - دستتان بازتر است و از بین "
    چند تا زمینه تحقیقاتی برای خودم" یکی را که واقعا میپسندید و دوست دارید را برای پروژه دکتر توسعه میدهید با استاد وارد کلیات میشوید و وقتی استاد رضایت دادند آن موقع رسما تقاضا میکنید. حمایت استاد از پروژه شما در نظر کمیته انتخاب تاثیر میگذارد و با نگاه مساعد شما را بررسی میکنند به خصوص اگر استاد قوی و صاحب نفوذ باشند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    اجازه بدید من یه کم سوالم رو باز کنم، فرض کنید من الان چند تا زمینه تحقیقاتی برای خودم دارم، حالا یا توشون مقاله دارم یا پروژه دارم و ... و تو یکی از اینا زمینه کاریم با یه استادی همپوشانی داره، منتها باز خودتون بهتر میدونید هر چه قدر هم که روی تاپیک های ساینس زوم کنیم باز برای انتخاب هدف تحقیق توی یه موضوع خیلی کوچک هزار تا هدف تحقیق بیشتر میشه انتخاب کرد .... سوال من اینه که یه مدت قبل از زمانی که میخوام اپلای کنم منطقی هست که با اون استادی که انتخاب کردم تماس بگیرم و سر انتخاب این موضوع صحبت کنم یا نه از قبل هدف تحقیق یا سوال تحقیق من باید کاملا آماده باشن .... مرسی

Keep Calm and APPLY ON

دوستان من یک سوال دیگه دارم. آیا به نظرتون مناسبه که مثلاً دو پروپوزال با موضوعات متفاوت برای یک استاد بفرستیم؟ یا بهتره پروپوزال دوم رو به استادی بفرستیم که زمینه ی تحقیقش به اون موضوع میخوره؟ من الان دوتا پروپوزال دارم که هر دوتاش به نظرم خوبه و انتخاب بینشون برام سخته. موضوعاتشون هم در یک شاخه هستن ولی با زیرشاخه و objective های متفاوت. از قضا هم دو استاد در یک دانشگاه روی هر دو زیر شاخه به شکل جدا کار می کنن.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣