صفحه 64 از 589 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164564 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام
    نوشتن معدل 17.5 توی ایمیل تاثیر مثبت میذاره یا منفی؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya نمایش پست ها
    سلام
    نوشتن معدل 17.5 توی ایمیل تاثیر مثبت میذاره یا منفی؟
    تاثیر مثبت. 17.5 معدل خوبیه

Senior Member s30min آواتار ها

سلام دوستان، من می خوام برای PHD فقط برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم ، متاسفانه زمینه پژوهشی ام که چند تا مقاله ، کنفرانس و موضوع تز و سابقه کار هست همه متمرکز رو یه موضوع هست که فقط یکی دو تا استاد تو کانادا پیدا کردم که تو این زمینه کار کردند و راستش الان خودمم خیلی تمایل ندارم تو این موضوع ادامه بدم و دوست دارم رو فیلدهای دیگه واسه دکترا کار کنم اما رزومه ام خیلی تک بعدی هست به نظر شما اگه تو ایمیل ها بگم که به فیلد شما علاقه مندم در حالی که رزومه ام این موضوع رو نشون نمی ده تحویلم می گیرند؟ واقعا نمی دونم چی کار کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member

یک سوال عجیب!! کسی بدون تماس با اساتید میتونه پذیرش بگیره؟ منظورم این هستش که تو کمیته هر کی میاد میگه این دانشجو رو من میخوام و بقیه ول معطلن. پس اونوقت ملت چرا برای دانشکده تحصیلات تکمیلی اپلای میکنن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1390 نمایش پست ها
    یک سوال عجیب!! کسی بدون تماس با اساتید میتونه پذیرش بگیره؟ منظورم این هستش که تو کمیته هر کی میاد میگه این دانشجو رو من میخوام و بقیه ول معطلن. پس اونوقت ملت چرا برای دانشکده تحصیلات تکمیلی اپلای میکنن؟
    در دانشگاههای قوی کمیته پذیرش تعیین میکنه. در دانشگاههای متوسط و ضعیف استاد میتونه برات پذیرش بگیره

ApplyAbroad Guru

بهرحال مینیممهای معدل و زبان دانشگاه رو باید داشته باشید.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    سلام دوستان، من می خوام برای PHD فقط برای دانشگاه های کانادا اقدام کنم ، متاسفانه زمینه پژوهشی ام که چند تا مقاله ، کنفرانس و موضوع تز و سابقه کار هست همه متمرکز رو یه موضوع هست که فقط یکی دو تا استاد تو کانادا پیدا کردم که تو این زمینه کار کردند و راستش الان خودمم خیلی تمایل ندارم تو این موضوع ادامه بدم و دوست دارم رو فیلدهای دیگه واسه دکترا کار کنم اما رزومه ام خیلی تک بعدی هست به نظر شما اگه تو ایمیل ها بگم که به فیلد شما علاقه مندم در حالی که رزومه ام این موضوع رو نشون نمی ده تحویلم می گیرند؟ واقعا نمی دونم چی کار کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید...
    برخی دانشگاه ها اینگوونه هست
    امابهر حال تو همون ها هم رزومه و ...از زیر دست اساتید رد میشه و اونها انتخاب میکنند

Junior Member

سلام
    مسلما اگه با استاد قبلا تماس گرفته باشید، خیلی بهتره و می تونه شانس پذیرش شما رو بالاتر ببره
    ولی من از دو تا دانشگاه که استادا جوابم رو نداده بودن، پذیرش با فاند کامل گرفتم،
    الان دارم توی یه دانشگاه دیگه درس میخونم که اگه به استادم ایمیل نزده بودم و استادم توی پذیرش کمک نکرده بود، مطمئن هستم که این دانشگاه من رو ریجکت میکرد
    پس بهتره که با استادا تماس بگیرید، مخصوصا اگه روزمه ای خیلی عالی ندارید
    موفق باشید

براي پذيرش دكترا ميگم. حتما قبل از اپلاي ريسرچ ها رو نگاه كنيد ببينيد استادا چي كار ميكنن بعدش اگر دوست داشتيد اپلاي كنيد. توي هر دانشگاهي احتمالا يكي دو تا استاد پيدا ميكنيد كه تحقيقاتشونو دوست داشته باشيد. به نظر ميرسه كه دانشگاه ها بر اساس research interestي كه توي رزومه مي نويسيد و يا اسم استادايي كه توي اپليكيشن يا SOP مشخص ميكنيد, پرونده اتونو ميدن دست اونا. كلا طبق چيزي كه توي سايت بعضي دانشگاه ها ديدم, پرونده رو 2-3 تا استاد بررسي ميكنن و نهايت ميگن خوبه يا خوب نيست. ظاهرا يه امتياز بندي اي ميكنن اونايي كه خيلي بالا هستن رو سريع پذيرش ميدن, اونايي كه خيلي پايين هستن رو ريجكت ميكنن, اونايي كه بينابين هستن رو ميذارن توي ليست انتظار تا اگر خوبا نيومدن جايگزين كنن.
    براي فاند هم اگر استاد پيدا كرده باشيد شانس GRA داريد اگر نه خيلي شانسش كمه و در حد صفره. براي TA هم سابقه TA بودن و نمره اسپيكينگ تافل خيلي مهمه. براي Fellowship هم كه اصلا حرفشو نزنيد چون واقعا رقابتيه وبايد همه چي در حد اعلا باشه كه بشه توي اين رقابت شركت كرد و برنده شد. در نتيجه اگر فاند ميخواهيد بهتره استاد پيدا كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohghaderi نمایش پست ها
    براي پذيرش دكترا ميگم. حتما قبل از اپلاي ريسرچ ها رو نگاه كنيد ببينيد استادا چي كار ميكنن بعدش اگر دوست داشتيد اپلاي كنيد. توي هر دانشگاهي احتمالا يكي دو تا استاد پيدا ميكنيد كه تحقيقاتشونو دوست داشته باشيد. به نظر ميرسه كه دانشگاه ها بر اساس research interestي كه توي رزومه مي نويسيد و يا اسم استادايي كه توي اپليكيشن يا SOP مشخص ميكنيد, پرونده اتونو ميدن دست اونا. كلا طبق چيزي كه توي سايت بعضي دانشگاه ها ديدم, پرونده رو 2-3 تا استاد بررسي ميكنن و نهايت ميگن خوبه يا خوب نيست. ظاهرا يه امتياز بندي اي ميكنن اونايي كه خيلي بالا هستن رو سريع پذيرش ميدن, اونايي كه خيلي پايين هستن رو ريجكت ميكنن, اونايي كه بينابين هستن رو ميذارن توي ليست انتظار تا اگر خوبا نيومدن جايگزين كنن.
    براي فاند هم اگر استاد پيدا كرده باشيد شانس GRA داريد اگر نه خيلي شانسش كمه و در حد صفره. براي TA هم سابقه TA بودن و نمره اسپيكينگ تافل خيلي مهمه. براي Fellowship هم كه اصلا حرفشو نزنيد چون واقعا رقابتيه وبايد همه چي در حد اعلا باشه كه بشه توي اين رقابت شركت كرد و برنده شد. در نتيجه اگر فاند ميخواهيد بهتره استاد پيدا كنيد.
    امسال فکر نکنم افراد زیادی RA بگیرند من که دیگه از ایمیل زدن بخیال شدم میخوام برای TA کنم. من نمیدونم دیگه این نامه باید چجور باشه چه تایم ارسال شه ؟؟؟ من دو تا تقدیرنامه مدرس برتر دانشگاه و پژوهشگر برتر توی رزومم هست با 10 مقاله و 3 طرح پژوهشی و ... استاد توی سایتش گفته دانشجو میخوام کار من هم کاملاً مرتبط اما یا جواب نمیدن یا میگه نداریم ! نمی دونم آیا کسی امسال جوابهای قانع کننده ای گرفته ؟؟؟