صفحه 110 از 589 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

لطفا از کسایی که در این مورد اطلاعات دارن پرسیدم نه از کسانی که خودشون احتیاج به اطلاعات دارن

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط metehan نمایش پست ها
    لطفا از کسایی که در این مورد اطلاعات دارن پرسیدم نه از کسانی که خودشون احتیاج به اطلاعات دارن
    I do not think that scholarships are available for postdocts, at least in US, I guess he just offered you a visiting scholar position

If you were working on something very special like sustainable society or cancer or.. you would be able to apply for some funding

Or if you can write a winning proposal you can tell them that "I am capable of writing an innovative proposal and we can submit it for these funding agencies ( it is better to have some names here)" j

I am one of those who need information
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط metehan نمایش پست ها
    سلام .خوشبختانه یکی از اساتید دیروز بهم ایمیل زد و گفت از الان میتونی من رو ادوایزر خودت بدونی فقط دانشگاه ما فعلا فاند نداره ولی اگه بتونی اسکالر شیپ از یه جا جور کنی من نامه اپروال میدم .کسی میتونه من رو راهنمای کنه از کجا میتونم اسکالرشیپ بگیرم؟
    بعضی موسسات هستند که postdoctoral fellowship برای کار در دانشگاهها میدهند ولی معمولا رقابت برای آنها بسیار سنگین است و در اکثر موارد محدود به ساکنین ایالت یا کشور خودشان است. بگردید ببینید موسسه ای پیدا میکنید که در زمینه شما از این قبیل فلوشیپ ها بدهد و بعد با استاد مربوطه (بعنوان sponsor) اپلای کنید. ولی شانسش زیاد نیست. مثلا انجمن ریاضی امریکا یا IEEE یا نظیر آن را چک کنید.

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بعضی موسسات هستند که postdoctoral fellowship برای کار در دانشگاهها میدهند ولی معمولا رقابت برای آنها بسیار سنگین است و در اکثر موارد محدود به ساکنین ایالت یا کشور خودشان است. بگردید ببینید موسسه ای پیدا میکنید که در زمینه شما از این قبیل فلوشیپ ها بدهد و بعد با استاد مربوطه (بعنوان sponsor) اپلای کنید. ولی شانسش زیاد نیست. مثلا انجمن ریاضی امریکا یا IEEE یا نظیر آن را چک کنید.
    Typically these institutes need an astonishing proposal to consider you as an applicant
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    Typically these institutes need an astonishing proposal to consider you as an applicant
    برای متقاضیان بین المللی بله همینطوره. برای افراد مقیم معمولا موقعیت های بهتری پیدا میشه.

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای متقاضیان بین المللی بله همینطوره. برای افراد مقیم معمولا موقعیت های بهتری پیدا میشه.
    Yes you are right, there is almost always something available for American citizen
    They do not need to do postdoct, at least in engineering, they will find a job instantly

سلام.
    یک سوالی داشتم . من برای هر استادی که میل میزنم ، research interest های رزوممو منطبق با اون عوض می کنم . حالا این که من این کارو می کنم و محدود میکنم خودمو به فیلد کاری استاد ، این خوبه ؟ بهترنیست چند تا موضوع GENERAL تو RESEARCH INTEREST هام باشه که خیالم راحت باشه که اگه خواست بده استاد دیگه ای بخونه رزوممو ، مشکلی پیش نیاد و شامل کارای اون استاد هم باشه ؟ شنیدم که GENRAL نباشه و ریزتر باشه بهتره از نظر استاد . حالا نظر شما دوستان چیه ؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1989 نمایش پست ها
    سلام.
    یک سوالی داشتم . من برای هر استادی که میل میزنم ، research interest های رزوممو منطبق با اون عوض می کنم . حالا این که من این کارو می کنم و محدود میکنم خودمو به فیلد کاری استاد ، این خوبه ؟ بهترنیست چند تا موضوع GENERAL تو RESEARCH INTEREST هام باشه که خیالم راحت باشه که اگه خواست بده استاد دیگه ای بخونه رزوممو ، مشکلی پیش نیاد و شامل کارای اون استاد هم باشه ؟ شنیدم که GENRAL نباشه و ریزتر باشه بهتره از نظر استاد . حالا نظر شما دوستان چیه ؟
    همون کاری که تا حالا کردید را ادامه بدید بهتره. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

دوستان به نظر شما تو ایمیلم به استاد ، این قسمت که چند تا مقاله نوشتم را BOLD کنم ؟
    سوال دوم ، اگه یک استاد جواب نداد ، باز براش FORWARD کنم ایمیل رو ؟ ( دقیقا همون ایمیل اول رو ؟ یا این که بنویسم که من یک بار هم قبلا به شما ایمیل زده بودم و جواب ندادین ؟

دوستان ، من موضوع نامه روبه این صورت مینویسم :
    Interested in doing research on Turbulence and Aerodynamics
    یعنی مثلا میرم از کارای استاد ، دو تاشو ور میدارم( فرضا رو 4 تا موضوع مجزا کار میکنه) و می نویسم به عنوان موضوع نامه . حالا استاد با دیدن این موضوع ، شاید اصلا دانشجو نخواد رو این قسمت ها و رو قسمت های دیگه( اون پروژه هایی که من عنوان نکردم علاقمندم ) دانشجو می خواد . خوب اینجوری اصلا باز نمی کنه ایمیل رو .
    حالا من چجور میتونم موضوع رو بنویسم که این مشکل پیش نیاد ؟ ( استاد فرضا LAB ندارد تا بنویسم دوست دارم اون جا کار کنم) و میخوام که استاد بفهمه که Template نیست ؟
    سوال دوم ، دوستان اگه یک استاد جواب نداد ، 4-5 روز دیگه به همون FORWARD کنم یا بفرستم یک استاد دیگه ؟