صفحه 577 از 589 نخستنخست ... 77477527567568569570571572573574575576577578579580581582583584585586587 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,761 تا 5,770 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    سلام. من با یکی از اساتید که بهم اوکی نصفه و نیمه دادم که اپلیکیشن چکلیستم تکمیل شده و در جواب اینو به من گفته :
    ............Dear ,
    I have your e-mail below. I have no news from the granting agencies yet, so we must await further news until I can offer you a position. Please give my best regards to Professor ................ and to Professor................ .
    Let’s keep hoping!
    Yours sincerely,

به نظرتون چجوری محترمانه بپرسم که خب تا کی باید صبر کنم تا مشخص شه که فاند داره یا نه؟
    احتمال زیاد خودشم هم دقیق نمیدونه. میتونید جواب ندید، یا اگه جواب میدید فقط تشکر کنید و بگید منتظر میمونید
    در همین حال جاهای دیگه رو اقدام کنید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام. من با یکی از اساتید که بهم اوکی نصفه و نیمه دادم که اپلیکیشن چکلیستم تکمیل شده و در جواب اینو به من گفته :
    ............Dear ,
    I have your e-mail below. I have no news from the granting agencies yet, so we must await further news until I can offer you a position. Please give my best regards to Professor ................ and to Professor................ .
    Let’s keep hoping!
    Yours sincerely,

به نظرتون چجوری محترمانه بپرسم که خب تا کی باید صبر کنم تا مشخص شه که فاند داره یا نه؟
    بهتره جاهای دیگه رو مدنظر قرار بدید.موفق باشید

ApplyAbroad Guru

............Dear ,
    Let’s keep hoping!
    Yours sincerely,

کدام کشور؟ اگر کاناداست نتایج گرنت NSERC معمولا در آوریل اعلام میشه.

Junior Member

سلام و وقت بخیر.
    من میخام کارمو واسه پروسه اپلای شروع کنم. به نظرتون برم توی سایتهای دانشگاهها دنبال اپلیکیشن ها باشم یا برم تو هر دانشگاه به استادها نامه بزنم و استادی که زمینه کاری مرتبط با اون چیزی که من کار کردم رو پیدا کنم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به نظرتون برم توی سایتهای دانشگاهها دنبال اپلیکیشن ها باشم یا برم تو هر دانشگاه به استادها نامه بزنم و استادی که زمینه کاری مرتبط با اون چیزی که من کار کردم رو پیدا کنم.

بخش بزرگی از پستهای انجمن مربوط به همین سوال شماست که پیشنهاد میکنم حتما شروع به مطالعه بفرمایید و از تجربه های مختلفی که دوستان پیش از شما داشته اند استفاده کنید. ارزش این تجربه هارا دست کم نگیرید بسیار داستانهای موفقیت و شکست دارد که همگی به شما کمک میکند.

به طور خاص یک راه مشخص نیست و دوستان راههای مختلفی را رفته اند. از تمرکز روی 4 و 5 استاد خاص و مداومت و پیگیری با انها تا ایمیل به حدود 400 نفر! با این حال اگر بخواهم نقطه شروع و مسیر کلی ای حضورتان بگویم این است:

1- معلوم کردن کلی حوزه ای که میخواهید در رشته خودتان در ان کار کنید و دم دست داشتن دست کم یک متن حدود 2000 کلمه که مبنای کار شما قرار است باشد
    2- تنگ کردن حلقه کشورها و دسته دانشگاههای که احتمالا میتوانند هدف شما باشند
    3- شناسایی اساتید و پوزیشنها به مرور زمان
    4- همزمان امادگیهای شخصی برای نمره زبان یا جی ار ای یا توفل و تلاش برای مقاله
    5- شروع مکاتبه با اساتید با صبر و دقت و هوشمندی و پیگیری فرصتها

امید که کمکی کرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_mmr نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر.
    من میخام کارمو واسه پروسه اپلای شروع کنم. به نظرتون برم توی سایتهای دانشگاهها دنبال اپلیکیشن ها باشم یا برم تو هر دانشگاه به استادها نامه بزنم و استادی که زمینه کاری مرتبط با اون چیزی که من کار کردم رو پیدا کنم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

به نظرتون برم توی سایتهای دانشگاهها دنبال اپلیکیشن ها باشم یا برم تو هر دانشگاه به استادها نامه بزنم و استادی که زمینه کاری مرتبط با اون چیزی که من کار کردم رو پیدا کنم.

بخش بزرگی از پستهای انجمن مربوط به همین سوال شماست که پیشنهاد میکنم حتما شروع به مطالعه بفرمایید و از تجربه های مختلفی که دوستان پیش از شما داشته اند استفاده کنید. ارزش این تجربه هارا دست کم نگیرید بسیار داستانهای موفقیت و شکست دارد که همگی به شما کمک میکند.

به طور خاص یک راه مشخص نیست و دوستان راههای مختلفی را رفته اند. از تمرکز روی 4 و 5 استاد خاص و مداومت و پیگیری با انها تا ایمیل به حدود 400 نفر! با این حال اگر بخواهم نقطه شروع و مسیر کلی ای حضورتان بگویم این است:

1- معلوم کردن کلی حوزه ای که میخواهید در رشته خودتان در ان کار کنید و دم دست داشتن دست کم یک متن حدود 2000 کلمه که مبنای کار شما قرار است باشد
    2- تنگ کردن حلقه کشورها و دسته دانشگاههای که احتمالا میتوانند هدف شما باشند
    3- شناسایی اساتید و پوزیشنها به مرور زمان
    4- همزمان امادگیهای شخصی برای نمره زبان یا جی ار ای یا توفل و تلاش برای مقاله
    5- شروع مکاتبه با اساتید با صبر و دقت و هوشمندی و پیگیری فرصتها

امید که کمکی کرده باشم
    سلام این مساله برای من هم سواله که پروسه اپلای به چه ترتیبی باید باشه. این طور که شما اشاره کردید، نیازی نیست نمره زبانمون آماده باشه و بعد اپلای رو شروع کنیم؟
    در مورد ددلاین ها هم یه توضیحی میدید لطفا، هر دانشگاهی یه تاریخی داره یا کلی هست؟
    پوزیشنی که برای اون درخواست میدیم باید دقیقا در راستای پایان نامه و تجربیات خودمون باشه؟
    من با معدل 18 ارشد از دانشگاه دولتی و یک مقاله اسم اول و یک مقاله همکاری، بعد از دو سال هنوز برای هیچ مورد مرتبطی در اروپا دعوت به مصاحبه نشدم.

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

ممنون از اینکه پاسخ را خواندید و تماس را حفظ کردید.

ین طور که شما اشاره کردید، نیازی نیست نمره زبانمون آماده باشه و بعد اپلای رو شروع کنیم؟

شرایط نمره زبان خیلی با توجه به کشور و دانشگاه متنوع است. باید فرومهای مربوط را مطالعه بفرمایید. در کلیت در طول زمانی که با اساتید در تماس هستید خیر ولی خیلی ازدانشگاهها نمره زبان را همزمان با اپلیکیشن میخواهند.

در مورد ددلاین ها هم یه توضیحی میدید لطفا، هر دانشگاهی یه تاریخی داره یا کلی هست؟

بلی هر دانشگاه برنامه خاص خودش را دارد. ولی همزمانی زیادی هم بین دانشگاههای یک کشورها هست با اختلاف چند هفته ای شاید گاهی. عمدتا میخواهند تا فوریه دیگر اپلیکیشن ها دریافت کرده باشند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsm نمایش پست ها
    سلام این مساله برای من هم سواله که پروسه اپلای به چه ترتیبی باید باشه. این طور که شما اشاره کردید، نیازی نیست نمره زبانمون آماده باشه و بعد اپلای رو شروع کنیم؟
    پوزیشنی که برای اون درخواست میدیم باید دقیقا در راستای پایان نامه و تجربیات خودمون باشه؟
    من با معدل 18 ارشد از دانشگاه دولتی و یک مقاله اسم اول و یک مقاله همکاری، بعد از دو سال هنوز برای هیچ مورد مرتبطی در اروپا دعوت به مصاحبه نشدم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

لزوما خیر.

من با معدل 18 ارشد از دانشگاه دولتی و یک مقاله اسم اول و یک مقاله همکاری، بعد از دو سال هنوز برای هیچ مورد مرتبطی در اروپا دعوت به مصاحبه نشدم.[/QUOTE]

Keep Calm and APPLY ON

Banned

دوستان یه مقاله خوب ریویو نوشتم و میخوام با استاد خارجی میخوام همکاری کنم. استاد هم همون دانشگاهی هست که اپلای کردم و دنبال پوزیشن هستم. میخوام ببینم این موضوع رو مطرح کنم باهاش اصلا چطوری؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان یه مقاله خوب ریویو نوشتم و میخوام با استاد خارجی میخوام همکاری کنم. استاد هم همون دانشگاهی هست که اپلای کردم و دنبال پوزیشن هستم. میخوام ببینم این موضوع رو مطرح کنم باهاش اصلا چطوری؟
    با این استاد قبلا برای پذیرش تماس گرفته اید؟