صفحه 507 از 589 نخستنخست ... 7407457497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517557 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,061 تا 5,070 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

چند مورد ریز:

Dear professor xxx
    Thank you very much for your replay. As I mentioned in the previous email, I am very interested in working under your supervision. So I am going to apply for the xxx University and will contact with you to see if you have any fundings available.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    چند مورد ریز:

Dear professor xxx
    Thank you very much for your replay. As I mentioned in the previous email, I am very interested in working under your supervision. So I am going to apply for the xxx University and will contact with you to see if you have any fundings available.
    ممنون از پاسختون، قسمت آخر را این طور بگم چطوره؟ به جای So I am going to apply for the xxx University and will contact with you to see if you have any fundings available

Is it possible that I contact with you before deadline in order to know that there is any funding available?

پیشاپیش ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    قسمت اخر این طور خوبه؟
    Is it possible that I contact with you before deadline in order to know that there is any funding available?
    خواهش میکنم، به نظرم من بنویسید is it possible for me to stay in contact with you before deadline in order to know if you recieve any funds?

Junior Member

سلام
    من برای یک پوزیشن در اروپا اپلای کرده بودم استاد دیروز این ایمیل را فرستاده است.

Dear X,

I have shortlisted you for my top 3 of 36 applicants for the PhD position within "…..".

Before proceeding could you please:
    Inform me whether you would potentially be able to take up the position?

Best regards, Y.

تا کی باید جوابش را بدهم؟ راستش من برای چند جای دیگر هم اپلای کرده ام و منتظر جوابهای آنها هم هستم،تا تصمیم گیری کنم. حالا سوالم اینه که به استاد چه جوابی بدهم؟ اگر الان جواب مثبت بدهم ایا قول حساب می شود که حتما این پوزیشن را قبول میکنم یا اینکه استاد فعلا نظرم را برای مصاحبه میخواهد؟ اگر بعد از مصاحبه موقعیت بهتری از دانشگاه دیگری داشتم، مشکلی به وجود نمی آید؟ به نظرتون بهترین جوابی که میتونم بدهم چی است؟ ترجیح می دهم مصاحبه را شرکت کنم، اما بعد از مصاحبه بهترین اپشنم را انتخاب کنم.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fk2010 نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک پوزیشن در اروپا اپلای کرده بودم استاد دیروز این ایمیل را فرستاده است.

Dear X,

I have shortlisted you for my top 3 of 36 applicants for the PhD position within "…..".

Before proceeding could you please:
    Inform me whether you would potentially be able to take up the position?

Best regards, Y.

تا کی باید جوابش را بدهم؟ راستش من برای چند جای دیگر هم اپلای کرده ام و منتظر جوابهای آنها هم هستم،تا تصمیم گیری کنم. حالا سوالم اینه که به استاد چه جوابی بدهم؟ اگر الان جواب مثبت بدهم ایا قول حساب می شود که حتما این پوزیشن را قبول میکنم یا اینکه استاد فعلا نظرم را برای مصاحبه میخواهد؟ اگر بعد از مصاحبه موقعیت بهتری از دانشگاه دیگری داشتم، مشکلی به وجود نمی آید؟ به نظرتون بهترین جوابی که میتونم بدهم چی است؟ ترجیح می دهم مصاحبه را شرکت کنم، اما بعد از مصاحبه بهترین اپشنم را انتخاب کنم.
    همین رو صادقانه بگید که جاهای دیگه هم اپلای کردید. این کاریه که همه انجام می‌دن. در واقع سؤال اصلی اینه که اولویت این دانشگاه برای شما چقدره، چقدر احتمال می‌دید جاهای بهتر پذیرش بگیرید.
    بهتر به نظر من اینه که در ادامه بگید این دانشگاه از اولویت‌های اصلی شماست.
    مشکلی به وجود نمی‌آد. مرحله‌ی بعد گرفتن آفر از دانشگاهه و تا رسماً اون رو نپذیرید مسئولیتی متوجه شما نیست به جز بحث اخلاقی و حرفه‌ایش. این که بگید «از» گزینه‌های اصلیه به نظرم این بعد رو هم پوشش می‌ده.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان
    یه استادی اینجوری بهم پاسخ داد .

I have a project for you for Fall 2017. If you are interested, I can support your application for the graduate studies here in XX University.

واقعیتش این دانشگاه جزو گزینه های اصلیم نیست ولی خب نمیخام بیخیالش هم بشم. به نظرتون چه طوری ازش بپرسم که ببینم فول فاند میده یا نه . از طرفی بگم که بعد از امتحان تافل اپلای میکنم که بعدا اگه از دانشگاه خوبی جواب گرفتم راهی باشه برای بیخیال شدن از اینجا.
    با تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام من از یه استادی این میل رو گرفتم
    This is to let you know that I am acknowledging receipt of your inquiry for graduate study and/or research position. I will be in contact with you if I need further information and/or whether an opportunity comes up.
    خیلی فرمالیته است
    به نظرتون چیزی در جواب بگم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    سلام من از یه استادی این میل رو گرفتم
    This is to let you know that I am acknowledging receipt of your inquiry for graduate study and/or research position. I will be in contact with you if I need further information and/or whether an opportunity comes up.
    خیلی فرمالیته است
    به نظرتون چیزی در جواب بگم ؟
    دوست عزیز، تشکر کنید از جوابی که داده و وقتی که گذاشته. چیز خاصی لازم نیست بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Mg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استادی اینجوری بهم پاسخ داد .

I have a project for you for Fall 2017. If you are interested, I can support your application for the graduate studies here in XX University.

واقعیتش این دانشگاه جزو گزینه های اصلیم نیست ولی خب نمیخام بیخیالش هم بشم. به نظرتون چه طوری ازش بپرسم که ببینم فول فاند میده یا نه . از طرفی بگم که بعد از امتحان تافل اپلای میکنم که بعدا اگه از دانشگاه خوبی جواب گرفتم راهی باشه برای بیخیال شدن از اینجا.
    با تشکر.
    دوست عزیز،
    نه بیخیال نشید. بپرسید ازش در صورت گرفتن پذیرش از graduate committee شرایط فاندینگ چطور هست. مورد عجیبی نیست که میخوابد ازین موضوع مطلع بشید. و بگید که امتحان تافل را به زودی خواهید داد و بعدش اپلای میکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    نه بیخیال نشید. بپرسید ازش در صورت گرفتن پذیرش از graduate committee شرایط فاندینگ چطور هست. مورد عجیبی نیست که میخوابد ازین موضوع مطلع بشید. و بگید که امتحان تافل را به زودی خواهید داد و بعدش اپلای میکنید.
    ممنونم. با توجه به اینکه گفته برای من پروژه داره، به نظرتون اشکالی نداره که از جزئیات پروژه هم بپرسم و اینکه آیا نهایتا در حد شبیه سازی خواهد موند و یا حتما ساخته میشه ؟؟