صفحه 107 از 589 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

سلام دوستان
    اگر بیش از یک استاد در یک دانشکده روی زمینه مورد علاقه من کار کنند ، میتونم با همه مکاتبه کنم؟و چطور؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rocksea نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر بیش از یک استاد در یک دانشکده روی زمینه مورد علاقه من کار کنند ، میتونم با همه مکاتبه کنم؟و چطور؟

ميتوني اما ميگن جالب نيست . چون اگر به هر كدوم بگي ميخواي باهاشون كار كني و اتفاقا در مورد شما با هم صحبت كنن ميفهمن كه به همه ايميل زدي. اگر قراره اين كار و انجام بدي با فاصله باشه بهتره. يا اگر يكي گفت نميخواد بگو از همكارانش كه تو اين فيلدن بهت معرفي كنه.
    شاد باشي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ميتوني اما ميگن جالب نيست . چون اگر به هر كدوم بگي ميخواي باهاشون كار كني و اتفاقا در مورد شما با هم صحبت كنن ميفهمن كه به همه ايميل زدي. اگر قراره اين كار و انجام بدي با فاصله باشه بهتره. يا اگر يكي گفت نميخواد بگو از همكارانش كه تو اين فيلدن بهت معرفي كنه.
    شاد باشي
    اون که می گن بده و واقعن هم بده اینه که یه ایمیل (متن یکسان) رو به تعداد زیادی توی یه دانشکده بفرستی به همه هم بگی عاشق کار توام و اینا... به سه چهار نفر، ایمیل با متن های غیر یکسان(مثلن همراه توضیحِ این که به کدوم پروژه هاشون علاقه دارین) بفرستین هیچ اشکالی نداره.
    بعد هم بیکار که نیستن راجع به این همه آدم های مختلفی که بهشون ایمیل می زنن با هم تبادل نظر کنن! اصن چقدر با هم حرف می زنن استادای یه دپارتمان! مگه این که مورد خاصی باشه، که هر دو مثلن عضو کمیته ی پذیرش باشن بخوان راجع به شما بررسی ای چیزی انجام بدن.

Junior Member

ممنونم amir و simonعزيز
    من PR كارت دارم و نيازي به ويزاي دانشجويي ندارم...آيا بايد تو متن نامه به اين موضوع اشاره كنم كه مهاجر هستم؟ آيا اين موضوع روي پذيرش يا فاندم تاثير ميگذاره؟

Junior Member

پیش فرض راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

لطف ميكنيد اگر اين نامه نمونه كه ميخواهم به استادا بفرستم را بررسي و نظرات خود را به من بدهيد...
    Dear Dr/Professor……..
    My name is ………and I am a new immigrant .I have EMBA degree from …………. University (IRAN) with average grade of "17.2/20 or 86%" and my BSc is in mechanical engineering.
    I have had published 2 papers on ………… which are presented in international conferences and two which were based on my final thesis "............." , which were presented in national conferences and I am trying to publish them in well-known international journals in this field (Please find more details on my attached CV).
    Besides I have many related work experience in this area during 12years of working in different positions specially managerial positions in largest car manufacturing company in the middle east. With reference to PHD program in ……. In the website of ……….university and after reading your profile and research interests, I am writing to enquire about working under your supervision
    I believe my coursework in the basic knowledge of ... and my working experiences in this field have provided me with many excellent skills and qualifications. I wish to expand upon my capabilities and education, by exploring new horizons and adding to my knowledge base during my postgraduate studies under your supervision. I would be very grateful if you would kindly consider my attached CV and let me know if I may have the opportunity to contribute to your research projects and continue my studies under your supervision?
    Thank you in advance for your time and consideration Sincerely

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

ممنونم amir و simonعزيز
    من PR كارت دارم و نيازي به ويزاي دانشجويي ندارم...آيا بايد تو متن نامه به اين موضوع اشاره كنم كه مهاجر هستم؟ آيا اين موضوع روي پذيرش يا فاندم تاثير ميگذاره؟
    حتمن! چون با PR شما خارجی حساب نمیشید، و این به شدت تأثیر مثبت داره، چون سهمیه ی مقیم + شهروند خیلی از خارجی بیشتره، توی همه ی پروگرم ها. من توصیه ام اینه که همون جمله ی اول که خودتونو معرفی می کنید، a permanent resident of Canada (به جای a new immigrant) رو قید کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    من قصد گرفتن پذیرش در مقطع مستر از آمریکا دارم (Artificial Intelligence in the university og Georgia)
    هدف اصلیم گرفتن پذیرش در این رشته و این دانشگاه هست و خیلی به فاند فکر نمیکنم.
    به نظرتون با این شرایط به اساتید ایمیل بزنم و باهاشون در مورد رزومه و علاقه های تحقیقاتیم صحبت کنم؟ آیا تماس با اساتید میتونه در پذیرشم برای مقطع مستر تاثیر مثبت داشته باشه؟
    ممنون

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام
    من قصد گرفتن پذیرش در مقطع مستر از آمریکا دارم (Artificial Intelligence in the university og Georgia)
    هدف اصلیم گرفتن پذیرش در این رشته و این دانشگاه هست و خیلی به فاند فکر نمیکنم.
    به نظرتون با این شرایط به اساتید ایمیل بزنم و باهاشون در مورد رزومه و علاقه های تحقیقاتیم صحبت کنم؟ آیا تماس با اساتید میتونه در پذیرشم برای مقطع مستر تاثیر مثبت داشته باشه؟
    ممنون
    بله 100% تاثیر مثبت داره. حتما ایمیل بزنید. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Senior Member aida8404 آواتار ها

لطف ميكنيد اگر اين نامه نمونه كه ميخواهم به استادا بفرستم را بررسي و نظرات خود را به من بدهيد...
    Dear Dr/Professor……..
    My name is ………and I am a new immigrant .I have EMBA degree from …………. University (IRAN) with average grade of "17.2/20 or 86%" and my BSc is in mechanical engineering.
    I have had published 2 papers on ………… which are presented in international conferences and two which were based on my final thesis "............." , which were presented in national conferences and I am trying to publish them in well-known international journals in this field (Please find more details on my attached CV).
    Besides I have many related work experience in this area during 12years of working in different positions specially managerial positions in largest car manufacturing company in the middle east. With reference to PHD program in ……. In the website of ……….university and after reading your profile and research interests, I am writing to enquire about working under your supervision
    I believe my coursework in the basic knowledge of ... and my working experiences in this field have provided me with many excellent skills and qualifications. I wish to expand upon my capabilities and education, by exploring new horizons and adding to my knowledge base during my postgraduate studies under your supervision. I would be very grateful if you would kindly consider my attached CV and let me know if I may have the opportunity to contribute to your research projects and continue my studies under your supervision?
    Thank you in advance for your time and consideration Sincerely
    بنظر من بهتره یه مقدار از کارایی که قبلا کردید رو حذف کنید و بجاش دقیقا بگید که دیدم دارید رو فلان پروژه کار میکنید که خوراک منه. بعد هم تو 2 یا 3 خط با یه توضیح کوتاه از اطلاعاتی که در اون زمینه دارید میگید که ثابت کنید واقعا کاندیدای مناسبی هستید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

از دوستان کسایی که تجربه بالایی توی زمینه ارسال ایمیل به اساتید دارن خواهش می کنم اگه می شه یه متن سمپل خیلی محترمانه با این مضمون که ایمیل اول رو جواب ندادن و این ایمیل برای اینه که ببینن ایمیل اول به دستشون رسیده یا نه توی سایت قرار بدن.ممنون.