صفحه 466 از 589 نخستنخست ... 366416456457458459460461462463464465466467468469470471472473474475476516566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,651 تا 4,660 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان، حقیقتش من تا الان به هرچی استاد میل زدم کسی جوابمو نداده وفقط یه استاد دیگه مونده که میخام آخرین میملو بهش بزنم ببینم چی میشه. میخاستم اگر براتون امکانش هست لطف کنید و یه نظری در مورد این آخرین میل خصوصا از لحاظ گرامری بدید

Dear Dr. X,

I am writing to inquire about the announced PhD positions in X, announced on your web page.

I graduated from the University of Tehran, the 1th-ranked university of Iran, with an MSc degree in Electrical Engineering, Control Systems. Briefly, the focus of my master's thesis was on the design of an emotional observer-based controller with application to robotics.

I read [1,2] to know more about your work on observer design in which I'm currently preparing a paper to submit to EJC. I've also read [2] to get a general overview of the battery modeling. This paper really interested me in the first part of the project, failure modeling. Besides, I have a strong background in the area of nonlinear control systems as well as data-driven fault detection plans. Thus, I believe that I'm a good fit for the position, and in response to the announcement, I sent my CV attached to you for your assessment in case the position is not filled.

I would be grateful if you could take a look at the CV and let me know upon your evaluation.

Thanks for your time, and I look forward to hearing from you.

Junior Member shadmehr_1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Sharif

سلام دوستان من این ایمیل رو امروز دریافت کردم- میشه لطف کنید یه پاسخ خوب همراه با تشکر و اینکه حتما اپلای میکنم و شما رو در جریان قرار می دم برام بگذارید
    خیلی ممنون
    Hi Shadmehr

Thanks for your interest. At the moment I am not sure if I will have any openings in my group for Fall 2016, but there is some chance that I will. If you do submit an application to ECE, then please let me know and I will review your application.

Best regards,

Junior Member

سلام دوستانیکی از اساتید دانشگاه simon fraser این جوابو بهم داده:
    Hello Masoud
    I may be adding a new student to my group in the fall 2016 and in that
    event I will be looking at the applications in the April time frame.
    Would you be interested in starting a PhD in fall 2016?
    Your interests and background do overlap my group's work but you would
    need to check your academic courses taken. We expect graduate level quantum mechanics,
    electricity and magnetism, as well as statistical mechanics have been taken minimum in order
    to be admitted into our PhD program.
    Please apply to our program which will require sending transcript etc. to our graduate secretary
    - see the website for details.
    Best Regards, Karen
    الان من باید جوابشو چی بدم؟ البته منظورم دقیقا این جملشه: ?Would you be interested in starting a PhD in fall 2016
    خب من اگه نمیخواستم واسه فال 2016 اپلای کنم که ایمیل نمیزدم بهش..

سلام٬ یه استاد تو مک گیل به من اکی داده و گفته که اپلای کن! از مدارک مورد نیاز دانشگاه یکیش پروپوزاله. به نظرتون با استاد مکاتبه کنم در این رابطه و با همکاری اون پروپوزالمو بنویسم یا خودم مستقل با توجه به آخرین پابلیکشنای استاد اینکارو انجام بدم؟ اگر بخوام در این خصوص بهش ایمیل بزنم چی بگم دقیقا؟ اگه نمونه ای در این خصوص دارین ممکنه در اختیارم بذارین؟! ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    سلام دوستانیکی از اساتید دانشگاه simon fraser این جوابو بهم داده:
    Hello Masoud
    I may be adding a new student to my group in the fall 2016 and in that
    event I will be looking at the applications in the April time frame.
    Would you be interested in starting a PhD in fall 2016?
    Your interests and background do overlap my group's work but you would
    need to check your academic courses taken. We expect graduate level quantum mechanics,
    electricity and magnetism, as well as statistical mechanics have been taken minimum in order
    to be admitted into our PhD program.
    Please apply to our program which will require sending transcript etc. to our graduate secretary
    - see the website for details.
    Best Regards, Karen
    الان من باید جوابشو چی بدم؟ البته منظورم دقیقا این جملشه: ?Would you be interested in starting a PhD in fall 2016
    خب من اگه نمیخواستم واسه فال 2016 اپلای کنم که ایمیل نمیزدم بهش..
    سلام

لابد میخواسته مطمئن بشه. در پاسخ بهشون یه ایمیل بزنید و پاسخ مثبت بدید. حتی میتونید برای اطمینان بیشتر پرسید که ترم فال 2016 دقیقا کی شروع میشه
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام٬ یه استاد تو مک گیل به من اکی داده و گفته که اپلای کن! از مدارک مورد نیاز دانشگاه یکیش پروپوزاله. به نظرتون با استاد مکاتبه کنم در این رابطه و با همکاری اون پروپوزالمو بنویسم یا خودم مستقل با توجه به آخرین پابلیکشنای استاد اینکارو انجام بدم؟ اگر بخوام در این خصوص بهش ایمیل بزنم چی بگم دقیقا؟ اگه نمونه ای در این خصوص دارین ممکنه در اختیارم بذارین؟! ممنون.
    سلام

به نظر من برای نوشتن پروپوزال حتما با استاده هماهنگ باشید.
    راستش نمونه ای در اختیار ندارم ولی نیاز به پروپوزال برای اپلای رو باهاش درمیون بذارید و ازش بخواید در انتخاب موضوع بهتون کمک کنه و چندتا رفرنس بهتون معرفی کنه که احتمالا مقالات قبلی خودش باشه. حتی میتونید تحقیقات قبلی استاده رو مرور کنید و خودتون یه موضوع پیشنهاد بدید بهش.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

سلام دوستان....
    من مستر دارم.... و میخوام دوباره برای مستر اقدام کنم..... به نظرتون چطوری این موضوع رو توی ایمیل ارسالیم با استادا مطرح کنم... از اونجا که چرا مستر رو به پی اچ دی ترجیح میدم
    .. وقتی میخوام برای پوزیشن ریسرچ ایمیل بزنم؟ باید نظر استاد رو بپرسم که شانسم برای ارشد بیشتره یا دکترا؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک استادی به من پیشنهاد داده که به عنوان ریسرچ اسکولار برم به گروهش و بعد یک مدت منو به عنوان phd برداره. حلا من می خوام بگم که نمیشه چون سربازی نرفتم و برام غیز ممکنه که بیام.
    این متن خوبه ؟ می خوام جوری نباشه که فک کنه واسه phd هم این مشکل رو دارم.
    I would like to come, but there is an obstacle for me. Because I haven't done my military service which is mandatory for every boy, our ministry of education won't support me and give me permission to leave the country. The only way to get their permission, before going to military service, is to have an admission for PhD position.
    سلام. منم همین مشکل رو داشتم ولی چون آخر سربازی بود با یه نصفه ماه پیچوندن استاد حلش کردم!

شما هم متن ایمیلت خوبه ولی بهتره به جای اشاره به خروج به قصد پی اچ دی، قضیه رو کلی کنی تا مقبول تر باشه شاید کوتاه اومد و یه سر به عنوان پی اچ دی گرفتت. خلاصه بنظرم اینجوری بنویسی بهتره:
    before going to military service, is to have an admission for just educational position (B.Sc, M.Sc, or PhD).
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

Junior Member

سلام دوستان، یکی دو هفته میشه که ایمیل زدن رو کلا متوقف کردم، اما امروز یه نفر بلاخره یه جوابی به من داد. بنظر شما در پاسخ به این میل باید چی بگم؟
    Hello,

You do seem to have a strong background in the area of control so I encourage you to apply and send me the ID number of your file so that I can take a look at it.
    Acceptance depends on your ranking among all files and is not guaranteed.
    Only after looking at the whole file can I make a decision.
    Thanks for your interest in my research group.
    و باتوجه به اینکه پاسخ بنظر امیدوار کننده نیست، آیا میشه به سایر اساتید همین گروه نیز ایمیل زد؟
    ویرایش توسط canada1 : November 14th, 2015 در ساعت 01:47 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یکی دو هفته میشه که ایمیل زدن رو کلا متوقف کردم، اما امروز یه نفر بلاخره یه جوابی به من داد. بنظر شما در پاسخ به این میل باید چی بگم؟
    Hello,

You do seem to have a strong background in the area of control so I encourage you to apply and send me the ID number of your file so that I can take a look at it.
    Acceptance depends on your ranking among all files and is not guaranteed.
    Only after looking at the whole file can I make a decision.
    Thanks for your interest in my research group.
    و باتوجه به اینکه پاسخ بنظر امیدوار کننده نیست، آیا میشه به سایر اساتید همین گروه نیز ایمیل زد؟
    حتما به بقیه بزن اصلا این حرف خواصی نزده . موفق باشید