صفحه 10 از 589 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : نحوه تماس گرفتن با اساتید در مورد RA

سلام
    به نظر من نه- چیز بدی نگفتی-یعنی همین چیزایی که معمولا همه ماها می پرسیم تو ایمیل ها

Junior Member civilca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural engineering at CA

با سلام خدمت استید عزیز.
    بنده ی حقیر، مخترع هستم. عضو بنیان نخبگان و ... و حدود 15 تا مقاله که اکثرا بین المللی هستند دارم.
    خودمو دارم برای Toefl IBT آماده می کنم. کار گروهی و فعلیت و تقدیرنامه هم از هرکدوم 4-5تا دارم.
    منتهی اینکه دارم برایRA، Fall 2010 اقدام میکنم برای مقطع Graduate.
    فعلا به 10 تا استاد از دانشگاه های مختلف ایمیل زدم و با گذشت 2 روز هنوز جوابمو ندادن.
    همه چیزمم اوکی کردم همه چیز خوبه اما هنوز جواب ندادن. علت چیه؟
    مرسی از پیشکسوتان و عزیزان دل من.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

what about the univs u graduated from?ur GPA? and above all they look for ur TOEFL most of the time; by the way, dont forget the meaning and sense of an Inventor and invention is something different in Iran when compared to that in other countries; I also had several patents; I dont think they worked for me a lot, rather only filled a couple of line in my resume

Junior Member

دوستان آیا کسی هست که با Gmail به استادها میل زده باشه و جواب گرفته باشه؟ اصولا این موضوع چقدر مهمه که با میل دانشگاهی میل بزنیم؟

Junior Member

سلام.اگه با يه استادي مكاتبه كني و بگه فاند نداره بعدش بري با يه استاد ديگه تو همون دانشگاه مكاتبه كني زشته؟!بهتره تو يه موقع واسه هموشون ميل بزنيم يا تك تك؟!مرسي از راهنماييتون

Senior Member

نه موردی نداره فقط سعی کنید با فاصله ایمیل بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody نمایش پست ها
    دوستان آیا کسی هست که با Gmail به استادها میل زده باشه و جواب گرفته باشه؟ اصولا این موضوع چقدر مهمه که با میل دانشگاهی میل بزنیم؟
    سلام
    بله من تمام ایمیل هام رو با Gmail زدم و جواب هم گرفتم ( هلند ، یونان ، آمریکا و پرتغال)

با سلام
    من یه دو سالی هست که درگیر پروسه پذیرش هستم با اینکه نمره تافل و GRE معدلم خوبه ولی هنوز نتونستم فاند بگیرم من پارسال واسه چند استاد ایمیل زدم
    همه می گفتن فاند نداریم
    حالا به نظر شما دوباره به همون استادها ایمیل بزنم؟
    متن نامه ای رو که بخوام برای اونها بفرستم لازمه که تغییر بدم یا همون قبلی رو بفرستم؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط party1 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه دو سالی هست که درگیر پروسه پذیرش هستم با اینکه نمره تافل و GRE معدلم خوبه ولی هنوز نتونستم فاند بگیرم من پارسال واسه چند استاد ایمیل زدم
    همه می گفتن فاند نداریم
    حالا به نظر شما دوباره به همون استادها ایمیل بزنم؟
    متن نامه ای رو که بخوام برای اونها بفرستم لازمه که تغییر بدم یا همون قبلی رو بفرستم؟
    مرسی
    سلام
    خوب متن ایمیلتو زیادهم نیاز نیست تغییر بدی فقط کارایی که تو این چند وقت کردی(نمرات و مقالات) رو توش بگنجون
    بعدش معمولا اساتید تو websiteشون اعلام می کنن که position دارن واسه phd . اگه هم چیزی اعلام نکرده باشه و موضوعش به کارت بخوره ضرر نداره که خرجش یه ایمیله
    موفق باشی
    .All that you are, is the result of what you have thought

یک استاد خیلی خوب که اصلا توی کمیته پذیرش نبود واسه من واسطه شد که پذیرش گرفتم. این استاد که صد در صد سوپروایزر من خواهد بود و باهاشون همکاری بیشتری خواهم داشت انشاالله.
    حالا یه موضوع و دیتای لازم برای یه تحقیق کوچیک پیدا کردم که به یه استاد دیگه در همون دپارتمان اما یه رشته ی دیگه س مربوطه که این استاد دوم توش تخصص داره نه رشته خودم. حالا هم برای اینکه رو این موضوع کار کنم و هم برای اینکه پام محکمتر بشه تو دپارتمان میخوام با استاد دوم هم رابطه برقرار کنم. بیشتر هدفم اینه که خودمو معرفی کنم و در ترم های اینده كه همه این استادا من رو تو پروژه هاشون شرکت بدن. (چشم اندازی به اینده برای research assistant در واقع).
    به نظر شما رابطه من با استاد دوم، استاد اول رو ناراحت میکنه؟ چه فکری ممکنه در نظر اون ایجاد شه به نظر شما؟؟ که مثلا من دارم به اون یا رشته مون خیانت میکنم؟ چون در ایران سیستم اینجوریه که بعضی وقتا استادامون باهم رقابت میکنن. ببخشید سوالم شاید یه خورده عجیب باشه اما ذهنمو مشغول کرده. نمیدونم چیکار کنم.